Jump to content

Viss par un ap HTC mob tālruņiem.


Recommended Posts

Nettwerk

Nu ir spaidiits senaak PPC ar Windows Mobile 2003, HTC Diamond nu ir taa kaa ir... Taa man visi WM telefoni liekas ka bremzee neatkariigi no telefona modelja, kaut tiko labaakais iznaacis. Nav veeleshanaas njemt telefonu, no kura pielietojuma traucee bremze.

Link to comment
Share on other sites

Bieži vien defaultie setingi, ko ražotāji uzstāda iekš WM, arī rada šo lēno darbību.

Ar defaultiem setingiem mans HTC Touch cruise strādāja lēnāk, nekā ar dažiem noderīgiem tweakiem no tā paša XDA-developers foruma.

Atslēdzot nevajadzīgos servisus, palielinot keša apjomus utt, var panākt daudz raitāku darbošanos. Bet tur no svara ir arī pieejamais atmiņas daudzums un procesora veiktspēja.

Link to comment
Share on other sites

Tad jau labāk skaties uz HTC Touch Diamond2. Vairāk atmiņas, lielāks ekrāna izšķirtspēja un uzlabotāks interfeiss, nekā parastais Diamond

 

Te var tikai piekrist. Trešo nedēļu dzenāju Diamond2. Ekrāns fantastisks. Ātrdarbīgs. flo interfeiss nebremzē. stiks praktiski nav vajadzīgs. patīk adaptīvais apgaismojums, tas gan prasa mazliet vairāk baterijas. Īsāk sakot es ir priecīgs.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
herc0gs

Mans pirmais HTC. Diamond 2. Pirms tam un veel jo projaam lietoju E50, taatad varu salidzinat.

Manupraat aparaats nav leens +- ir ok. Displejs patiesham loti labs. Laba izskirtspeeja prieks telefona. Kvalitiivs touch screen, klausa visaam kustibaam, eerti lietojams. Virsuu staav wm6.5, par ko suudzibas nav bijusas. GPS preciizi stradaa un aatri.

Biju gaidijis ko vairak, es domaaju, programmu zina. Biju domaajis, ka buus mazliet gruutaak apguut wm6.5, kaa nekaa kautkas pilniigi jauns prieksh manis. Ir dazi siikumi, kurus neesmu atradis liidz shim, kaa piemeram neredzu izteretos mb par internetu, sarunu ilgumu.

Kaa vienu lielu miinusu varu mineet baterijas darbibas ilgumu. Ja lieto internetu, sarunas, mms tad noteikti par 1 dienu ilgak baterija netur. Un bez areejaa GPS baterija tur ~ 3h.

Noteikti jaaiegadaajas veel viena baterija.

Ceru, ka mani gaida veel daudz interesanta, kad saakshu rakties internetaa par shii telefona iespeejaam. Pagaidam laba speelmantina, tapeec sarunaam tomer izmantoju Nokia E50.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Pašam ir HTC Diamond, meklēju uz viņa strādājošu VNC viewer. Uz PC griežas WinVNC 4 - ir kāda cerība izmantojot HTC viņam piekļūt?

Link to comment
Share on other sites

ruukjis

Remote desktop neder? Vismaz es to izmantoju. Ja nu ir kāds VNC variants ar labrāt par to uzzinātu.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Remote desktop jau laikam tik sākot no Win XP bija (nopietnām štellēm man ir win 2k serveris). Kā jau teicu - man uz PC WinVNC 4 griežas. Bet nu viens no Nettwerk atsūtītajiem linkiem derēja, kakraz šitam domāts, ta viss Ok ir.

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Bischi taads diivains jautaajums, kaads ROM Jums ir uzinstaleets uz HTC Diamond un cik ir noslogojums? Zinaamie bugi kas ir tam ROM?

Link to comment
Share on other sites

uz htc touch pro stāv šis

tur arī "known bugs" ir minēti. kaitinošākais no kuriem ir tas par laika nobīde starp manila un pašu wm6.5 - bet nu vienreiz uzstādot pareizi - viss strādā.

 

citu gļuku nav. Salīdzinot ar defolto ROMu - vienkārši lido.

Memory aizņemta ~45-65% (vairāk nekad neesmu redzējis).

 

ps: par vnc: http://dotnetvnc.sourceforge.net/

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Sveiki. Varat man kāds palīdzēt ar padomu, kā pieslēgt GPRS Tele2 tīklā HTC Touch Diamond ar Windows Mobile 6.1. Tele2 mājaslapā man rāda, ka šis modelis neatbalsta GPRS, kam es neticu.

Iepriekš, kad bija LMT tīklā darbojās, bet tagad nē.

Gribētu zināt, kas ir jāraksta tajā connections.

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Settings > Connections > Connection Setup un izveelies kas tev ir un vinjsh pats automaatiski sastelees... Vismaz man nav probleemu bijushas

Link to comment
Share on other sites

Settings > Connections > Connection Setup un izveelies kas tev ir un vinjsh pats automaatiski sastelees... Vismaz man nav probleemu bijushas

Lieta tāda, ka tur pie Operator rādās tikai LMT un tele2 neuzrādās.

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Iznjem aaraa simkarti un ieliec pa jaunam Man raadaas tur Bite, LMT, Tele 2 Un tad pie katras varu izveeleeties.

Tele2 Piesleguma vai Zelta zivtinja, LMT > Pieslegums, vai Okarte un Amigo utt...

Link to comment
Share on other sites

Paldies tagad iet. Tomēr bieži izmet paziņojumu, ka tādu operatoru HTC nepazīst.

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Nezinu, lietoju arii HTC Diamond, bet by default man piedaavaa taadu iespeeju izveleties. Iespejams ka emlij tev mazcenieks tas ir kaa njemts, piesaistiits tiiklam. Var jau buut ka vajag uztaisiit Hard Reset, vai jaunaaku ROM uzlikt...

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, lietoju arii HTC Diamond, bet by default man piedaavaa taadu iespeeju izveleties. Iespejams ka emlij tev mazcenieks tas ir kaa njemts, piesaistiits tiiklam. Var jau buut ka vajag uztaisiit Hard Reset, vai jaunaaku ROM uzlikt...

Tieši tā arī ir. Tika ņemts mazcennieks LMT un tagad pāriets uz Tele2.

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Ej pie LMT lai shie atsaista. Ja tev ligums beidzies un esi normali paargaajis, tad vinjiem ir jaapiedaavaa atsaistiit no tiikla...

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

To: Kams

Izejot no shii posta:

Tomēr bieži izmet paziņojumu, ka tādu operatoru HTC nepazīst.

Tad nu iedomajos par atsaistiishanu...

Link to comment
Share on other sites

Vēl daži jautājumi. Kur var apskatīties, cik mb ir iztērēti?

Vai tādas lietas kā youtube daudz patērē mb?

Vai Edge ir jāslēdz ārā, kad nedarbojas ar internetu?

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

1. Settings > System > Memory

2.Atver youtube pasties kaadu video un tad pie task pogas augshaa nospied cik ir noslogojums...

3. Es parasti sleedzu aaraa kad nelietoju GPRS/EDGE/ utt...

Link to comment
Share on other sites

Būšu jau pieriebies visiem, bet tomēr jautājums. Vai ir iespējams kaut kā noņemt to, ka uz standarta austiņām piespiežot pogu sāk zvanīties pēdējam zvanītajam? Daudz ir sanācis piezvanīt nevietā.

Link to comment
Share on other sites

Man ar tas intereseetu, ko tikko mineeja emlijs.

 

Atradu http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=431 vairākus postus par šo tēmu un nevienā nav risinājums. Uztaisīju pats savējo un turpinu meklējumus.

 

Vienīgā atbilde pagaidām ir, ka jābūt uzmanīgākam un jāizveido paradums dzēst ārā Call History.

 

Varat pastāstīt, ko tieši izdzēš Hard Reset?

Labots - emlijs
Link to comment
Share on other sites

Hard Reset - nodzēš visu informāciju uz aparāta un uzliek no jauna WM versiju, kas ir aparātā ieglabāta.

Ja izpildīsi Hard Reset, tad visi dati un papildus programmas, kas bija uz tava aparāta papildus sainstalēti, pazudīs. Arī koontakti un cita Tava informācija.

Pirms Hard Rest'a labāk ir uztaisīt kontaktu (un citu vajadzīgo) failu backup'u. Tad varēsi tos atjaunot.

Link to comment
Share on other sites

Hard Reset - nodzēš visu informāciju uz aparāta un uzliek no jauna WM versiju, kas ir aparātā ieglabāta.

Ja izpildīsi Hard Reset, tad visi dati un papildus programmas, kas bija uz tava aparāta papildus sainstalēti, pazudīs. Arī koontakti un cita Tava informācija.

Pirms Hard Rest'a labāk ir uztaisīt kontaktu (un citu vajadzīgo) failu backup'u. Tad varēsi tos atjaunot.

 

 

nu jaa tad jau nevar taisiit. manu TOm TOmu izdzēsīs :( Paldies

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Nu jā pacelšu mironi no zārka, bet tā kā LMT arī ir sācis viņus tirgot un tauta pērk, tad varbūt tēmas aktualizācija varētu noderēt.

Tā kā esmu daimond 2 īpašnieks 4 dienas tad gribu padalīties ar savām domām.

1. nemaz tik bremzīgs nav salīdzinot ar nokia e51

2.emilijs gan jau atkodi, bet kartes jāliek ūz micro sd kartes tie dati nepazūd taisot hard reset

3.nu tie kas īpaši nedraudzējas ar angļu mēli varu piedāvāt idejas smelties no rus te

 

pagaidām aparāts apmierina, tikai nesanāk uzlikt visus laviešu burtus klavierei, pirkt arī netaisos. varbūt kāds var palīdzēt ar pilnu latviešu bezmaksas qwerty?

Labots - janka71
Link to comment
Share on other sites

Man ir HTC Wildfire,uzskatu ka šis modelis ir viens no labākajiem lētajiem modeļiem. Varēja būt labāka izšķirtspēja un kā redzi esu uzlicis arī latviešu klaviatūru jo rakstu no HTC. Klaviatūru vari mierīgi ielādēt no marketa jo tas ir bezmaksas. Ja kautko nesaproti raksti,tā kā es atkodu šo klaviatūru mēģināšu paskaidrot sīkāk ja ko nesapratīsi.Ok? Bet man ir cita problēma,izskatījos visu marketu un nevaru atrast balss sintezatoru,tas ir kad pārveido balsi sarunas laikā pa mobīlo. Varbūt kāds var dod padomu? Veiksmīgu dienu.

Link to comment
Share on other sites

androids.lv un dodies pa tiešo uz forumu, tur ir detalizets apraksts par LV klavu, bet tas nu tā ja tev android OS

Link to comment
Share on other sites

klavieri man vajag wm6.5

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nu jā es arī meklēju klavu priekš htc tikai daimond 2, kuram ir wm

Labots - janka71
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...