Jump to content

Gribu pirkt reālu videokarti iesakiet man labāko ap 300Ls


Zooll
 Share

Recommended Posts

Taisos komplektēt kompi, un viena no galvenajām detaļām manuprāt ir videokarte. Esmu noskatījis (XFX GeForce 9800GX2, 1GB, 512bit, BLACK EDITION), bet lasot citus forumus īpaši labas atsauksmes es neatradu. :( Ceru atrasatbildi Boot.lv ;)

Link to comment
Share on other sites

Jā tā ir laba karte, bet manuprāt testos viņa stipri atpaliek xfx gf 9800 :( es kaut ko dzirdēju ka devītās sērijas NVIDIA uzkarst un ne īpaši labi ventilējas varbūt tā ir taisnība, varbūt nē? laikam cik cilvēki tik viedokļi :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ģenerālis

Taisos komplektēt kompi, un viena no galvenajām detaļām manuprāt ir videokarte. Esmu noskatījis (XFX GeForce 9800GX2, 1GB, 512bit, BLACK EDITION), bet lasot citus forumus īpaši labas atsauksmes es neatradu. :( Ceru atrasatbildi Boot.lv ;)

 

 

ja gribi pieklājīgu atbildi nosauc pārējā kompja specifikācijas, un kā tu to karti taisies izmantot!

Labots - NightCrawler
Link to comment
Share on other sites

Ja skatās no VGA ar vienu GPU tad pēc rezultātiem labākā ir GTX 280 , ko var nopirkt arī stipri zem 300ls. Neliels salīdzinājums ar ATI un nVidia single GPU jaudīgākajām kartēm http://www.3dnews.ru/video/xfx_gtx_280_xxx...4870/index4.htm

Pēc citiem apskatiem kā jaudīgākā solās būt 4870 X2, kas vēl nopērkama.

P.S Crysis tāpat noliek gar zemi šīs kartes.

Labots - runner
Link to comment
Share on other sites

Dators Core 2 Quad XTR Mainīt komplektāciju Korpuss

Compucase MIDITOWER 6X ALU GAMING

Procesors

Intel Core 2 Quad Q9450, 2.66GHz, FSB1333, 12MB, 45nm

Pamatplate

Asus P5Q3 Deluxe/WiFi-AP @n

Operatīvā atmiņa

CSX 2048MB, DDRIII1333, CEC Xtreme OC, Kit of 2, CL9-6-5-15, Intel XMP

Papildus atmiņa

CSX 2048MB, DDRIII1333, CEC Xtreme OC, Kit of 2, CL9-6-5-15, Intel XMP

Video karte

XFX GeForce 9800GX2, 1024MB, 512bit, HDTV

Cietais disks (HDD)

Samsung SpinPoint F, 750GB, 32MB, SATAII, NCQ

Optiskā iekārta

LITE ON DVD+/-RW DL, RAM, LightScribe, SATA, Black

Barošanas bloks (PSU)

Giga Byte ATX2.2 800W PFC, ODIN PRO

Elektrības kabelis 220V

Q-Tec 220V Power Cord - 1.8m

 

Gribu lai viss iet uz maksimumu ieskaitot Crysiss :D

Link to comment
Share on other sites

Ģenerālis

 

Gribu lai viss iet uz maksimumu ieskaitot Crysiss :D

 

uz maksimālo? a kads tev monis? Nu ja gribi dual GPU karti tad njem 9800GX2 vai ari gaidi hd4870x2 .

Link to comment
Share on other sites

Guest biivers
Gribu lai viss iet uz maksimumu ieskaitot Crysiss :D

 

Šo domu vari uzreiz aizmirst.

Link to comment
Share on other sites

Jā varbūt tiešām jāpagaida nedaudz to 4870X2 es te mazliet citur lasīju ka tā būs nereāls zvērs :evil:

Link to comment
Share on other sites

Nebūs Tev Crysiss uz Max.

 

 

nu es domāju ar izšķirtspēju uz 1600*1200 vajadzētu ar šiem dzelžiem būt? vienīgi par videokarti nēesmu vēl pārliecināts :roll:

Link to comment
Share on other sites

Igelkott

Neizprotu geimerus, un nekad laikam arī neizpratīšu.. Bet uz šiem turās viss bizness..

Link to comment
Share on other sites

Ģenerālis

nu es domāju ar izšķirtspēju uz 1600*1200 vajadzētu ar šiem dzelžiem būt? vienīgi par videokarti nēesmu vēl pārliecināts :roll:

 

 

Domaju ka ar 9800gx2 tev ies uz MAX ar pieklajigu framereitu. Vienigi bez AA un uz DX9. nemaku isti pateikt, bet pamekle google benchmarkus

Link to comment
Share on other sites

Programmētājs

Tā nav taisnība par to ka pēc pudsgada Crysis ies uz parasta pīšļa.

Man šobrīd Crysis iet uz Full HD, bet kad rubī klāt visas fīčas tad vienu brīdi, noslodze pieaug eksponenciāci un viss resurs ir izmantots un sāk bremzēt, tā un citas spēles vienkārši tāda ir, kas uz max settingiem nekad(tūvākos 5 gadus) neies uz parastiem PC.

Link to comment
Share on other sites

Ģenerālis

Tā nav taisnība par to ka pēc pudsgada Crysis ies uz parasta pīšļa.

Man šobrīd Crysis iet uz Full HD, bet kad rubī klāt visas fīčas tad vienu brīdi, noslodze pieaug eksponenciāci un viss resurs ir izmantots un sāk bremzēt, tā un citas spēles vienkārši tāda ir, kas uz max settingiem nekad(tūvākos 5 gadus) neies uz parastiem PC.

 

galvu neesi saspiedis ... paskaties cik strauji viss attistas ! Pec pieciem gadiem pat pateikt nevar kas buus !

 

Paskaties kas ir mainijies no 2003 lidz 2008 gadam ( ari piecu gadu laika )

Link to comment
Share on other sites

Labi ra videokarti aptuveni sapratu, bet vai tie pārējie dzelži pavilks :?:

 

Procesors

Intel Core 2 Quad Q9450, 2.66GHz, FSB1333, 12MB, 45nm

Pamatplate

Asus P5Q3 Deluxe/WiFi-AP @n

Operatīvā atmiņa

CSX 2048MB, DDRIII1333, CEC Xtreme OC, Kit of 2, CL9-6-5-15, Intel XMP

Papildus atmiņa

CSX 2048MB, DDRIII1333, CEC Xtreme OC, Kit of 2, CL9-6-5-15, Intel XMP

Video karte

XFX GeForce 9800GX2, 1024MB, 512bit, HDTV

Cietais disks (HDD)

Samsung SpinPoint F, 750GB, 32MB, SATAII, NCQ

Optiskā iekārta

LITE ON DVD+/-RW DL, RAM, LightScribe, SATA, Black

Barošanas bloks (PSU)

Giga Byte ATX2.2 800W PFC, ODIN PRO

 

Manuprāt mātes platei vajadzētu būt vēl Uberkrutākai, lai videokarte strādātu ar 100% atdevi varbūt arī pietiek varbūt nē?

Link to comment
Share on other sites

Manuprāt mātes platei vajadzētu būt vēl Uberkrutākai, lai videokarte strādātu ar 100% atdevi varbūt arī pietiek varbūt nē?

Tu maz pats saprati, ko izstūmi?

Link to comment
Share on other sites

var ieekonomet uz VGA vai CPU rēķina, bet ne uz mātesplates

 

 

Mātesplate kuru biju ielicis iepriekš komplektācijā maksā aptuveni 150 Ls

 

bet To Mātes plati, kuru Tu man piedāvā priekš XFX GF 9800 GX2 BLACK EDITION maksā aptuveni 100 Ls ja ar viņu pietiek tad jau vis oki doki :-) man ir galvenais lai viss darbojas uz 1333 MHZ nu protams videokarti arī ar 100% atdevi.

 

Proams labprāt uzklausītu Jūsu datora komplektēšanas ieteikumus, lai būt reāls geimera dators (1000 Ls lai nepārsniegtu) :razz:

Link to comment
Share on other sites

Ģenerālis

Mātesplate kuru biju ielicis iepriekš komplektācijā maksā aptuveni 150 Ls

 

bet To Mātes plati, kuru Tu man piedāvā priekš XFX GF 9800 GX2 BLACK EDITION maksā aptuveni 100 Ls ja ar viņu pietiek tad jau vis oki doki :-) man ir galvenais lai viss darbojas uz 1333 MHZ nu protams videokarti arī ar 100% atdevi.

 

 

Viss tev darbotos pat uz mātesplates pa 30LVL, tikai jautajums "cik kvalitatīvi" . Par matesplatem tev tik sīki apstasti nemacesu, bet ieteiktu njemt kkadu uz x38 vai x48 chipseta . Bet es personigi neuzskatu, ka paslaik ir verts pirkt kompi. Jo kad Intel prezentes Nehalem ( kaukad Oktobrii, ja nemaldos ), tad parastajiem pročiem cenas varētu ļoti, ļoti strauji nokrist.

Labots - NightCrawler
Link to comment
Share on other sites

Jā īstenībā tehnikai mēs līdzi netiksim manuprāt nekad!!!! , bet nu uz doto mirkli es būšu bez kompja jo veco tirgoju augšā gribu iegūt ko daudz extrēmāku ;) videokarti jauno mošk sagaidīšu, bet proci diezvai :) pacietības man ir pa maz tāpat pēc 5 gadiem tas kompis būs rakstāmmašīna, jo būs kudiš uberkrutāki par tagadējiem krutākajiem PC. Es dzenos pakaļ nevis modernākajai tehnikai bet dzelžiem ar kuriem varētu spēlēt spēles vismaz 2 gadus uz MAX grafikām ;)

Link to comment
Share on other sites

es video karti domaju iegadaties tadu pasu ka tev, ta turet. p.s ari interese cik crysis pavilks si gpu, bet uz 1240x1024 izskirtspejas interese.

Link to comment
Share on other sites

es video karti domaju iegadaties tadu pasu ka tev, ta turet. p.s ari interese cik crysis pavilks si gpu, bet uz 1240x1024 izskirtspejas interese.

 

Beidzot mani kāds saprot!!! :D es piemēram ar savu CRT 19'' monitoru varu bliezt 1600*1200 ar 85 HZ domāju ka vareni smuki būtu :p

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...