Jump to content

VISUAL BASIC: kā uzrakstīt spēlīti, kur ar āmuru jāsit ...


Meitene
 Share

Recommended Posts

nee tas man taa iisti neder!

Pag, tu visu jau izpētīji tur? Esmu pārliecināts, ka tur var atrast daudz noderīgas programmas. Tur 500 lapas ar tām programmām.

Link to comment
Share on other sites

nee tas man taa iisti neder!

Pag, tu visu jau izpētīji tur? Esmu pārliecināts, ka tur var atrast daudz noderīgas programmas. Tur 500 lapas ar tām programmām.

es protams nepeetiiju visas programmas, bet cik caur searchu atradu, tad taas man neder!!!!

Link to comment
Share on other sites

tas nav skolai, tas ir lai uztaisiitu joku. Bet nu labi, visi jau te tik gudri, izdara visaadus izteresantus secinaajumus, bet neviens taa arii nevar paliidzeet :lol:

 

Jaa kotletes cept es maaku, un visas citas lietas NC nosauktaas lietas dariit maaku, tikai shaubos vai tu pats to vareetu izdariit.

Starpcitu Normaals cilveeks, ko tev niks taads neadekvaats? un starpcitu nesmu teikusi, ka esmu visgudraakaa, no kurienes tu to njeemi? Nu neizdomaa!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest KEPKE

Tak kopā ar Broland Pascāl vienmēr gāja līdzi programma, nu tipa spēle, kur tie prusaki ar āmuru jādauza. Ja nemaldos saucās SWAT vai kas tamlīdzīgs....

xexe NC... centies lietas salikt īstajās vietās? :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Juno
print "ko man dariit ?

print "1. taisiit eest"

print "2. aiziet uz veikalu peec alus"

print "3. izgeerbities un liist gultaa"

print "ievadi izveeli vai 1ns vai 2 vai 3 ..."

input a

if a=1 then print "es taisu kotletes"

if a=2 then print "es eju peec teervetes alus"

if a=3 then print "es jau lienu gultaa"

 

oj kaads gudrs kOdS oplaaaa kaads geenijs es esmu ...

 

Vai Tu to pats prieks sevis uzraksrtiiji, NormaalsCilveeks, lai zinaatu, ko kad dariit???

Link to comment
Share on other sites

Guest bariga

PSC veasels bars aizstaav kaadu ar niku meitene (100punkti ka taa nav meitene) pat njirgas naak :DD

Link to comment
Share on other sites

Guest Full_Soull
PSC veasels bars aizstaav kaadu ar niku meitene (100punkti ka taa nav meitene) pat njirgas naak :DD

 

 

 

shausmas kaads sakars tam ar to vai vinja ir meitene vai nav ???

 

 

vieniigais kam tas ir svariigi izskataas ir NC un tu Bariga

 

siikaak juus abus nekomenteesu bet ....

Link to comment
Share on other sites

a nafig tev taada programa ?

njem trauku lupatu rokaas

mazgaa skiivjus pie izlietnes

cep kotletes

mazgaa griidas

berz atejas podu

gludini velju

 

 

ja jau nepieteik sajeegas uzcept suuda pergu kas paarvieto skaitlju masiivaa vienu veertiibu un paarbauda vai taa nesakriit ar lietotaaja ievadiito ?

 

labaak maacies cept kotletes ...

 

Atziisti, shis IR stulbs teksts. Neviens normaals cilveeks (piebildiishu - tas ir taads, kursh vismaz ciena sevi un apkaarteejos) taadu nerakstiitu. Visai aprobezhots savos uzskatos laikam esi, lai uzskatiitu, ka meitenes nekam citam neder. Turklaat tas ir aizvainojoshi. Pats reiz biji dumjsh un neko no kompiem nejeedzi, un ir veel ljoti daudzas jomas, kuraas joprojaam esi dumjsh - diez vai esi sajuusmaa, ja sanjem aizvainojumus uz luugumu izpaliidzeet.

 

Un beidz vienreiz uzvesties kaa mazs beerns - pat nav smiekliigi.

Link to comment
Share on other sites

Guest KEPKE
Tak kopā ar Broland Pascāl vienmēr gāja līdzi programma' date=' nu tipa spēle, kur tie prusaki ar āmuru jādauza. Ja nemaldos saucās SWAT vai kas tamlīdzīgs....

bilde

Link to comment
Share on other sites

Guest Juno

Ek...

Nu doma taada, ka vai tad tiesaam visiem zeel cilveekam izpaliidzeet.

 

Jaa, jaa, jaa, arii man simtiem reizu ir liidz klinkim izbesiijis, ka cilveeki visdazaadakajos prieksmetos neko nav dzirdeejusi un tad grib lai viniem visu gatavu prieksaa paraada [btw, biezi esmu bijusi taa raadiitaaja...]. Bet ja nu ir taa, ka ir kaads prieksmets, kas galiigi neinteresee, bet vajagvajag nokaartot... Ja tas lautins neko nejeedz no programmeesanas, tad jau arii ar viskrutaako kreisi nokaartoto diplomu vins attieciigajaa jomaa necik ilgi nestraadaas [vai arii iemaaciisies tomeer].

 

Besii, ka uzreiz visi izdara secinaajumus deel lautina nika, t.b. taapeec, ka taa it kaa ir meitene. Starp citu, ir topiks http://www.boot.lv/forums/index.php?showtopic=9133 kur arii, piekritiisi, ir jautaata elementaara lieta, bet uzpeldeeja ne viens vien izpaliidziigs risinaajums...

Link to comment
Share on other sites

Nu seit vairs nav nekas piebilstams. Kaarteejo reizi šeit parādās Latviešu mentalitāte, ka tikai kādu apstāstit un pagrauzt. Kā saka ja ne man, ta nevienam.

Saprotu jau, ka šeit ir sapulcējušies daudzi cilvēciņi kuriem neveicas vēl ar tām lietām (meitenēm utt), kad viņi aiziet uz kādu klubu, jūtas atstumti, jo parasti smukās blondīnītes skatās uz tā saucamiem urlām un puišiem kuriem ir kā saka bumeris.

Un reku vienā jaukā dienā meitene uzdod jautājumu, opaaa, redz kur ir tā iespēja tam neīepazītam dzimumam uzstāstit...aidaaaa

Tāda sajūta, ka drīz bootaa vairs nevarees uzdot nevienu jautaajumu, netiekot aplietam ar suudiem, vai ari vajdzeetu kad iet saita iekssa ievietot ( Tikai vir.dzimumam).

Tas jau nenozīme ja meitenei nevar OC un uzlikt kuuleri uz pieres, ka šitā uzreiz ir jāklūp cilvēkam virsu...

 

 

break your neck and rest in peace

Link to comment
Share on other sites

Juno

oojaa es arii aceros kaa es skolaa gjeometrijas skolotaajai staastiju ka man gjeometrija savu muuzhu nebuus vajedziiga :O)

Ir tach ti eerti buut idiotam vaine?

Prieksham tad vispar kautko maaciities?

No tevis meigina uztaisiit vispuseji daudzmaz zinoshu cilveeku a tu nee spirinaas pretii - ES GRIBU BUUT STULBS UN MANS SAPNIS IR STRAADAAT PAR SEETNIEKU!!!

Nu tad navfig, neej un nemaacies vispaar.

maacas tach vispaar tikai idioti...

A tie kretiini kuri videnee maacaas kjiimiju? Vinji ko.. visi dienas kljuust pa kjiimikjiem? fizikas sutundaas seezh tikai toposhie Einshteini? Fizkulturu apmeklee tikai toposhie pasaules chempioni?

 

Nu nav vajadziigs nevienam cilveks kursh maak tikai aatri skriet vai tikai ziimeet liiknes..

 

Nav svariigi KO tu maacies.. svariigi ir KAA tu maacies.. tb attieksme.

Link to comment
Share on other sites

Hehe, kad spēlēju basīti agrā jaunībā mums bija teiciens:

"Uz treniņiem iet tikai tie, kas nemāk spēlēt" :lol:

Bet nu tas tā. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Juno

Bet kaada Tev dala, Kuuminsh, kaada citam ir attieksme pret maaciibaam? Vai tiesaam jau juuties tik vecs un vieds, lai visiem dotu dizus padomus? Gan jau cilveeki pasi aplauziisies/apdomaasies. Nevajag taapeec nostāstit.

 

Kaa jau teicu, sajaa topikaa ir redzams, ka daudzi uzreiz izdomaa: ja jau meitene, tad stulba un negrib maaciities, nekaa nerubii no programmeesanas, u.t.t. u.t.j.p.r. Gan jau sim stereotipam ir savi avoti, bet tas nav taapeec jaaattiecina uz visaam. Un ja nu tiesaam ir, taa kaa Meitene saka, ka taa proga vajadziiga jokam, nevis skolai? Par to iedomaajies? Ja nu cilveeks tiaki sper 1. soliisus programmeesanaa, izgudrojis projektinu nopietni paari savaam speejaam, un nezin, no kura gala kerties klaat? Taa Tev nekad nav bijis?

 

Negribas ar Tevi kasiities:( Bet meitenes apstāstit arii nevajag...

Link to comment
Share on other sites

Palasiju meitenes ieprieksheejos tekstus :)

Laikam tomer nav tik traki :)

Cilveeks kautko tomer meigina iemaaciites :)

pa to programmu...

 

scenarijs apmeeram..

nezinu... nosaakuma jaaizdomaa viss akurati :O)

Piemeeram..

mums uz ekraana paraadas kautkaadas fignjas.. piem tarakaans...

Mums buus vienmeer viens vai vienlaiciigi uz ekraana var buut daduz tarakaani?

Vinji paarvietosies vai tikai paraadas un pec noteitka laika pazuud?

 

Ja mums ir vioens kukainis tad ir lir vienkaarshaak..

Ja mums ir chupa ar statiskiem lopinjiem kuri tikai paraadas un pec noteiktas laika pazuud no ekraana.. nu tas ir nedaudz kjeepiigaak..

Ja mums ir chupa ar dinamiskiem objektiem kuri paarvietotjas .. nu tas ir dazhas rindinjas klaat pie ieprieksheejaa varianta + nelielas modifikaacijas. :)

 

No saakuma tev vajadzeetu uztaisiit programmu kura realize kukainju atteeloshanu uz ekraana pef tevis izveeletaa algoritma..

 

Lai buutu vieglaak iesaku saakt ar vienu kukaini kursh paraadaas randomaas vietas uz ekraana uz randomu laiku un kad laiks izbeidzas kukainis pazuud.

Veelaak papildinam sho kodu ar papildus fiichaam.. tb vairaaki kukainji randomos laikos paraadas un pazuud no ekraana.

 

leenaam pa soljiem virzamies uz priekshu un pec kaada laicinja jau tu vareesi uzdot gana konkreetus jautajumus :)

 

Juno :O) Jokam? Ja cilveeks izdomaa kautkaadu joku vinsh var kautko pastaastiit sakariigu pa savu ideju :)

Pec vinjas teiktaa var mineet ka vinja kautko pa ausu galam dzirdeeja ko teica skolotaajs un protams neko nepierakstija :)

Link to comment
Share on other sites

Kaa jau es teicu, tas nav skolai. Tas ir domaats kaa joks, vienkaarshi prusaku vietaa buus citas personas. Viss.

Skaidrs, ka shajaa forumaa vairs nevar paprasiit nevienu jautaajumu, kaada jums shkirba kaads man vispaar dzimums, tas nemaina jauaajuma buutiibu.

 

Nu un kas tur slikts, ka meitene seezj pie datora.

Link to comment
Share on other sites

Kaa jau es teicu, tas nav skolai. Tas ir domaats kaa joks, vienkaarshi prusaku vietaa buus citas personas. Viss.  

Skaidrs, ka shajaa forumaa vairs nevar paprasiit nevienu jautaajumu, kaada jums shkirba kaads man vispaar dzimums, tas nemaina jauaajuma buutiibu.  

 

Nu un kas tur slikts, ka meitene seezj pie datora.

 

Manuprāt, pārāk skarbs vērtējums. Pie pirmās neveiksmes nevajag atmest ar roku.

 

Vakar ievērtēju 2005. delphi triālu, bet tur tieši bija paraugs- prusaku sišana ar āmuriņu. Uzreiz atcerējos šo topiku. Kā iegūt:

a) vai nu velkam no http://www.borland.com vai arī no kaudzes citu vietu Lv

B) izmantojam vai nu esošo borlanda kontu vai arī reģistrējam jaunu lietotāju

c) uzprasām 30 dienu delphi 2005 architect licenci

d) palaižam delphi2005

e) ejam uz uz bds 3.0/samples direktoriju un meklējam

 

Es šajā āmuriņu jautājumā redzu divas galvenās problēmas: āmura inerci un ķidājamo lietu anatomiju. Atceramies quake - spēlei ne vainas, bet šarmu piešķīra asiņu paltis un lidojošie pēcraķešu rumpja gabali.

Link to comment
Share on other sites

Ko juus kasaties! :evil: Meiteens tak nav raxtiijis, ka ir datorikis.... un ja pras peec helpa tad vajag taadu dot! (ja zinaat) bet ja nee tad nav ko dziit postus un lekties (par kotleteem u.t.t. )...Prieksh kam tad ir forums?

:evil:

Link to comment
Share on other sites

Veel mazliet par sho teemu:

 

Te laikam daudzi ir aizmirsushi, ka datori un to apmaaciiba ir pieejama nedaudzus gadus, t.i. no astonjdesmitajiem!

Nevajag arii aizmirst, ka sheit ienaak arii cilveeki, kuri jau bija beiguši skolu, kad veel viens otrs no Jums veel tikai teevam kulee shvankaajaas... :)))

Shie cilveeki visu apguust pashmaaciibas celjaa!!!

Ja kaadam tik ljoti riebjas tie posti ar shaadiem jautaajumiem, tad ir iespeeja TOS NELASIIT.

Varbuut vajadzeetu atveert kaadu sadalju iipashi GUDRAJIEM!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest advuser
tikai teevam kulee shvankaajaas... :)))

Super atceros šo frāzi no "Bīstamā ieroča", nedaudz pārfrāzēta bet doma saglabājas tā pati :D

Link to comment
Share on other sites

kakulacis

:) Nu sitas nav ne sliktaks ne labaks jautajums par: Kadu videokarti man pirkt? Pierunajiet mani uzlikt Linux! Kapec man spelite neiet un raada xyz.dll runtime error! Vai man vilkt ar smilshpapiru pa stāstiu vai ar olam pa galdu?

Ja jau atbildejam uz tiem jautajumiem tad uz sitadu ari vajadzetu atbildet :)

Link to comment
Share on other sites

Meitenes arii ir cilveeki. Laikam. Bet ja nopietni, diez vai ir taads gatavs konstruktors kur tu ieliec bildes un sit pa taam. Ja neesi programmeejusi diez vai tik aatri izdosies. Tev vajadzees formu uz kuras uzliksi bildi fonaa, un peles kursoru iztaisi kaa aamuru, uz peles klikshkja lai kursosrs nomainaas par citu bildi (aamurs sitienaa), fonu vari sadaliit tik daudz bildees cik tev ir to sitamo objektu, seko peles koordinaateem, un attieciigi pamaini sitiena briidii fona bildi, zem taa amura. Grafiku var sagatavot jau ieprieksh kaadaa grafiskajaa redaktoraa kaa failus, uzliec veel kaadus skanju efektus. Nu kaut kaa taa.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...