Jump to content

gribu fotoaparaatu, bet...


bodX
 Share

Recommended Posts

Gribetu zinaat kursh ir taads fotoaparaats kuram piespiezhot fotografeshanas pogu bilde fiksejas momentaali!!! laikam taadu vispaar nava cenaa liidz 200Ls !!!

taada sajuta ka javelk araa vecais ZENIT!! :)

paliidzat!:)

Link to comment
Share on other sites

v smisļe shuuter lag? nuu... te būs pagrūti kaut ko jēdzīgāku par 1D Mark III izdomāt

Link to comment
Share on other sites

(labots)

he...nu es to jusu fotovalodu "nevrubajujs" bet man vajag neko drakonisku vienkaarshi lai bilde uznjemaas uzreiz pec pogas nozpieshanas, savadaak var sajukt prataa tik ilgi gaidiit kad nofotograafeesies!:)

Canon Eos 1d Mark III

 

cena: 2569.00Ls

NUTU VECIIT DOD!!!!

Labots - bodX
Link to comment
Share on other sites

to aizturi veido laiks kuru fotiks pateeree autofokuseejoties,diezgan aatrs fokuss ir canon,pasham fujifilm arii bremze it kaa nav,vot olimpus gan tormozii ne po detski.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

bodx

 

Momentāli un pa 200 Ls? :lol:

 

Varbūt gribi arī Opeli pa 650 latiem, kas līdz simtam ieskrienas 4 sekundēs kā krutie Ferrari? :lol::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

zynoj, thx vismaz virziens jau ir, ko veel ieteiksiet?

 

A-kalvis: a kur tu esi redzeejis ka pezhu uz paplaates pienes??? ar saviem foto magnaatismiem pakluseejiet!!! te laika jedziig runaa tikai zynoj

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Nomierinies un saproti vienu - dabūsi mož salīdzinoši bišku ātrāku, bet momentāls tev nebūs nekas taj budžeta klasē līdz 200 laņiem. Aizmirsti!

Labots - A-kalvis
Link to comment
Share on other sites

nu vot taa jau labaak, es vienkaarshi gribu zinaat kursh tad fokjiks tas ir kuram ta bilde atrak fiksejas, un ka to fotoaparaatiem apziimee, peec kaa vadiites??

Link to comment
Share on other sites

nekā neapzīmē.Kāda nu konstrukcija ir uztaisīta,tāda arī ir.Bet jo lētāks aparāts,jo lēnāka darbība/sūnaināka bilde.Ja labos apstākļos (saulaina diena,nekustīgs objekts),visi būs daudz maz ok,tad pie kaut kā kustīga vai tumšāka būs pamatīgas problēmas.Imho,mazlietots Canon S5 IS būs jēdzīgākais variants.

Link to comment
Share on other sites

lai varētu ātri fočēt var atslēgt vai nofiksēt autofokusu uz noteiktu attālumu un tad var bliezt pietiekoši ātri,piemēram canon s3is(mans 3 fotiks) bija fynkcija ja gribās apmēram vienu vietu fočēt var nofiksēt fokusu un tad tikai knipsē,tagadējam fujikam s6500fd arī tas pats,vai arī var ieslēgt manuālo fokusu un bliez cik gribi.

P.S fujikam pārsvarā fočēju uz auto fokusa un vismaz man pilnībā pietiek ātruma.

Link to comment
Share on other sites

Cik ir gadījies tagadējos fotoaparāturs turēt rokā, tad parasti fotogrāfēšanas pogai ir vairāki stāvokļi:

* līdz pusei piespiests - fokusēšana

* līdz galam piespiests - fotogrāfēšana

Ja tu uzsit pa pogu un gaidi, kad nofotografēs, tad iziet cauri abiem stāvokļiem (t.i., vispirms nofokusējas, kas ir palēni, pēc tam fotogrāfē). Ja vispirms piespied līdz pusei un nedaudz pagaidi, lai nofokusējas, tad pēc tam vari jebkurā brīdī spiest līdz galam un "fiksēsies bilde".

Link to comment
Share on other sites

Ja vajag ātru reakciju,

a) ņemam pēdējo pāris gadu spoguļkameru

b) pirms pogas spiešanas staigājam ar ieslēgtu aparātu (nebūs startēšanās aiztures)

c) pirms pogas spiešanas izmantojam manuālo fokusu (nebūs laika zuduma fokusēšanās dēļ)

Link to comment
Share on other sites

VIL tev taisnība.

 

Derētu vēl zibenes auto islēgšanās kopā ar kameru, neviss debīlā podziņu spiešana, katreiz kad viņu piespraud klāt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...