Jump to content

2 datoru saslēgšana lanā un lai abiem būtu.....


x820
 Share

Recommended Posts

Tātad ir 2 datori abiem XP. Ir internets vienam datoram 1., līdz ar to gribās arī kautkā sadabūt i-netu 2. datorā. Aa un ir viena reālā IP un negribās lieki maksāt paris latus par vēlvienu IP, var jau arī uzrakt kādu kaimiņa IP adresi (dzīvoju daudzdzīvokļu namā), bet tad atkal meistari nāks uz māju un teiks brīdinājumus.

 

 

Ko kā labāk darīt? Ir man switch, ir 3 kabeļi viens crossower ja pareizi salasiju... 2. datoram ir 3 tīklakartes 1. datoram 1 - integrētā.

 

Es īsti neizprotu kas kur kā, bet galīgs mūlāps ar neesmu... :)

Paldies :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ja pareizi saprotu, vienā datorā 'iespraužu' neta vadu, un pie ta paša datora LANa vadu (citā tiklakartē) kas iet uz otru datoru? Protams tas viss pie attiecīgajām konfigurācijām abās kastēs...

Link to comment
Share on other sites

Par kabeļiem runājot - nevarētu būt tā, ka jaunāki datori spēj "pielāgoties" un strādāt arī ar "ne crossover" kabeļiem? Kaut ko tādu ir gadījies dzirdēt, tik pārbaudīt nav kur.

Link to comment
Share on other sites

spēj "pielāgoties" un strādāt arī ar "ne crossover" kabeļiem?
Cik naacies testeet - visaam gigabita tiikleneem (integreetajaam/atsevishkajaam) - ir taada fiicha.
Link to comment
Share on other sites

skrachs

Man gāja, bet bija problēmas ar LAN spēlēm, bieži vien viens otru neredzēja. Bet internetu browsot nebija problēmu.

Link to comment
Share on other sites

Man gāja, bet bija problēmas ar LAN spēlēm, bieži vien viens otru neredzēja. Bet internetu browsot nebija problēmu.

Kā gan spēles, kas sarunājas caur IP, var zināt, kuri tīkla kabeļa pāri tiek izmantoti?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...