Jump to content

LCD 32" priekš Viasat


RK1976
 Share

Recommended Posts

Iepriekšēji CRT meklējumi (http://www.boot.lv/forums/index.php?showtopic=92233) diemžēl beigušies neveiksmīgi. Apzvanīju aptuveni 30 internetveikalus, diemžēl Philips 29PT9521/12 nav dabūjams.

Tad nu nekas cits neatliks, kā pirkt LCD, tādēļ ko Jūs varētu ieteikt 32" priekš Viasat cenu diapazonā 300-380 Ls. Pagaidām izvēle ir starp:

1) LG32 LG3000

Vai LG32LG3000 ir tas pats kas LG32LG30, vai tiem ir kāda būtiska atšķirība ?

2) Philips 32 PFL5322

3) Samsung LE32R81

4) Samsung LE32A450C2

Vai Samsung LN32A450 ir tas pats kas LE32A450, vai tiem ir kāda būtiska atšķirība ?

 

Paldies jau iepriekš !

Labots - RK1976
Link to comment
Share on other sites

Pirmais ko minēji ir gana labs priekš tevis LG 32LG3000

Pārējais viss ir metams ārā. Ir vēl Sony 32P3000 mīnusi ir mazs spilgtums un kontrasts, kā arī menu uzbūve, + ir DVB-T

 

Sīkāk pa LG DVB-T tūners, menu LV valodā, menu uzbūve ērta un vienkārša, salīdzināmi TV svars mazs un biezums ļoti plāns. Atbalsta visa veida signālu 480p,720,1080i, kā arī 1080p tikai caur HDMI, ir D-sub pieslēg vieta (VGA).

Vienīgais mīnus,kas man viņā nepatika, tā ir pūlts, bet pēc ilgākas lietošanas var pierast.

 

 

runājot pa samsungiem vienīgie, kas man nāk pie sirds ir M,N,F un A6 sērijas tv, pārējie ir metami un skladāmi.

Philips 32PFL5322 ir ar ļoti daudz trūkumiem, labāk tad jau jauno 5403D vai vēl labāk 7403D..

 

Es tev iesaku ka best buy priekš tevis būs LG 32LG3000,

bet editor choose būtu par labu Philips 32PFL7403D

 

Būs tev ko pārdomāt. :)

Link to comment
Share on other sites

Liels paldies !

Nu tas Philips 32PFL7403D man būs pa dārgu... Tad jau laikam palikšu pie LG.

Vairākos aprakstos i-netā pie labākajiem pieskaita Samsung LN32A450, nezini, tas ir tas pats LE32A450 ?

Link to comment
Share on other sites

Vai Samsung LN32A450 ir tas pats kas LE32A450, vai tiem ir kāda būtiska atšķirība ?

 

 

Atšķirība ir tikai korpusā iekšas vienādas, neskaties uz to ineta statistiku, tas ir tīrs fuflo, kas maksā vairāk, tas arī gozējās statistikas augšā.

Link to comment
Share on other sites

MartiniB

jaa, aptaujas rulleee!

man paaris dienas atpakalj zvaniija tjotka un gribeeja aptaujaat par teemu kaa es veerteeju savu LCD vai Plazmas tv

tikai briidii kad nosaucu savu modeli(42PFL9703h) interese izdzisa

jo vinjai Philips saraxtaa esot tikai **PF*** modelji, tobish divus gadus veca modelju liinija

tante teica ka aptaujas pasuutiijums naakot no Korejas - taadeejaadi dafantazeeju ka Sunjsungs grib saliidzinaat savus tv ar konkurentu novecojushajiem

Link to comment
Share on other sites

MarcisB arī taisnību saka, labāk kādu Drīimu un card shāri uzliec, būs dārgāk, bet labāk

Link to comment
Share on other sites

Ko no SatTV Jūs varētu ieteikt, lai var redzēt gan Latvijas kanālus, Eurosport, Discovery, kaut kādus krievu kanālus u.c. ?

Link to comment
Share on other sites

Vispār Latvijas kanālus, ja neesi dzirdējis, var skatīties arī ar āra antenu :roll:

Visā Latvijā. Par 0.0Ls mēnesī.

Normāli krievu kanāli ir HTB+ paketē, turpat atradīsi arī Discovery, Eurosport uttt...

Link to comment
Share on other sites

MartiniB

nju nju "Visā Latvijā", nikaa!!! sievai lauki Dignaajaa(pretii Liivaaniem tikai otraa Daugavas krastaa)

leishus var labaak satvert nikaa muuseejos - LTV1 kjeras ideaali no triis puseem(Cesvaine;D-pils;Viesiite), bet ar paareejiem galiigi shvaki

i-neta naf un nabuus takaa nikas niatliek kaa Viasax

Link to comment
Share on other sites

oj sorry, šeit ir runa pa TV lietām, satelīti apspriežas citā nodaļā.

 

 

Aizej uz kādu satelīt ūķi un parunājies ar džekiem kādas iespējas?

Link to comment
Share on other sites

Mr.Sports

kam tas LTV1 vaidziigs?

Panorāmu, Dumburu un ''Hamaleonu rotaļas'' neskaties? :roll:

Link to comment
Share on other sites

zinjas izlasu delfos vai tvnetaa pa dienu, domburu ? it kaa man nebuutu ko citu dariit, kaa klausiities kaa demagogi runaa ar demagogiem un domburs pa vidu piemet elljai tik uguni :D paldies, nee ... taapat no taas vinju muldeeshanas un taa, ka es to muldeeshanu skatos, nemainaas ... ir labaaki veidi kaa izklaideeties :)

 

hamelionu rotaljas? es taksh neesmu pirmspensijas opis vai kaartiigs penzja :p ja ko skatos, tad taas ir sexenes vai CSI, ko var dabuut arii no neta :)

Link to comment
Share on other sites

Pats arī mēnesi atpakaļ paņēmu LG 32LG5000,pagaidām esmu ļoti apmierināts,priekš kabeļtelevīzijas ļoti labi rāda,pat vairāk skatos 32 nekā otru veco 40 uz kura normāli izskatās tikai satelīts un HD filmas.

Link to comment
Share on other sites

kantoris

bet vai ir iespējams redzēt FSN un ESPN sat kanālus ?

caur to š..i ?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...