Jump to content

Neksan labais prieksheejais skaljrunis!


Verneris
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Iegaadaajos tikko jaunas tumbas kompim.... visu sasleedzu kaa pamaaciibaa paraadiits, bet prieksheejais labais skaljrunis LJOTI klusu skan. Kad nosleedz paareejaas yumbas un uzgriezh uz skaljaako tad var dzirdeet kko. Tumbaam 100% nav vainas. jo shodien sho komplektu sanjeemu jaunu. jo vakar kad nopirku vienai tumbai bija atdauziiti stuuri. Un taam ierieksheejaam ar bija taa pati vaina, ka LJOTI klusi skan prieksheejais labais skaljrunis! Kas vareetu buut pa vainu??? Skanjas karte integreeta.

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Pamēģini kanālus vietām pamainīt. Teiksim - priekšu ar aizmuguri.

Tumbiņas no pastiprinātāja var atvienot?

Link to comment
Share on other sites

Verneris
(labots)

Vinjas visas ir piesleegtas pie iebuuveetaa pastiprinaataajas subvuufera! Ar vietaam samainiju... neskan tagad aizmugureejais labais!

Labots - V.I.P.
Link to comment
Share on other sites

Verneris

Es vakar jau biju taadas pashas panjeemis. zvaniju un teicu, ka man nestraadaa! Vaina bija taa pati, ka neskan prieksheejais labais skaljrunis vajadziigaa skaljumaa. Un shie man samainija. pirms 1h tik atstiepu shitaas maajaas. labi, ka vismaz nesanaaca taa, ka bez iemesla samainiju! Taam ieprieksheejaam bija stuuri atsisti ko jau mineeju!

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Sanāk tā, ka vienīgais, ko vari samainīt, tas ir - štekeri skaņas kartē? Ja tā, tad vainīga skaņas karte.

Link to comment
Share on other sites

uzraxti kas tev pa tumbam. avdv jau pasteidzas :-D

Labots - x-trade
Link to comment
Share on other sites

Verneris
(labots)

A nevar buut taa, ka deelj baroklja man nevelk? Jo ieliku video karti kuras manuaali rakstiits, ka vinjai vajag 450w kgan kkaads stuulbums, Gf 8500GT vajag 450w barokli. a man 350w

 

Tumbas shiis ------> GENIUS SW-HF5.1 5000

Labots - V.I.P.
Link to comment
Share on other sites

a tev nav no kada coma kur aiznemties skanas karti.varbut tiesam ta ir beigta,,,vai ari skanas kartes uzstadijumos tev nav uzlikts 5.1 bet 2.1 pasties

Link to comment
Share on other sites

Ja klusi skan tad varētu būt vads "pārlūzis/ieplaisājis", nekāda sakara ar noteiktu tumbu firmu nav t.i. jāmeklē citi skaņas avoti uz kuriem pārbaudīt

Link to comment
Share on other sites

Verneris

Es jau domaaju aiznjemties no kaada.... bet neviens no maniem draugiem neklausaas iipasi muuziku uz kompja. Tumbaam toch nav vaina. Un uzstaadijumos ir 5.1 uzlikts. Vads ar nav paarluuzis. Jo iespraudu skanjas kartee tajaa pashaa ieejaa aizmugureejaao tumbu shtekeri un ar neskaneeja labaaa(shoreioz aimugureejaa jo staav aiz muguras)

Link to comment
Share on other sites

Man pilnībā tādi pati problēma. Es testēju uz linux liveCD viss strādāja. Vēl vienā forumā lasīju , ka labā skaļruņa vietā, it kā strādā subwoofer. Bet diemžēl atrisinājuma problēmai nebija.

Mani parametri :

 

OS: VistaUltimate, mātes paltes Gigabyte P-31 - DS3

 

Esmu pārlicis draiverus vairākas reizes, balance arī OK, chipset driveri arī uzlikti, savienojums arī labs, skaņas karte iebūvētā, it kā visi uzstādījumi ir kārtībā. Bet skan tikai kreisais skaļrunis, labais nesstrādā. Kas varētu būt par vainu ?

 

Testēts ar *.mp3 *.wma *.flac *.ogg , ar mono nekas nemainās.

Testēju ar WMP , Winamp , VLC , WPC

Skaņas karte iebūvēta Gigabyte GA-P31-DS3L - Intel® P31 + ICH7 Chipset

Parametri :

1. Realtek ALC888 codec

2. High Definition Audio

3. 2/4/5.1/7.1-channel

4. Support for S/PDIF In/Out

5. Support for CD In

 

Instelēts :

 

High Definition Audio Codecs

Advanced 7.1+2 HD Audio Codec

AC'97 Audio Codecs

 

Papildus :

 

Vista Codec Package

Vista SP 1

 

Links uz mātesplati, ja kaut kas pietrūkst :

http://www.gigabyte.com.tw/Products/Mother...?ProductID=2615

Link to comment
Share on other sites

Verneris

A TIESHAAM nevar buut, ka baroklis nespeej apgaadaat ar nepiecieshamo jaudu kompi? Un tapeec neskan man taas kanaals(skaljrunis)???

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...