Jump to content

vajag video cooleri


sharix
 Share

Recommended Posts

shodien iehavoju GeCube Radeon 9600XT 128Mb (500/325), tagad vajadzeetu kaadu labu un klusu dzesi dabuut - a to visaa PC video ruuc visskaljaak - ir man Zalman ar siltumtrubu uz "vecaa" R9200, bet tas neturees ... nezini kur Artic VGA Silencer var dabuut?

 

BTW - liidz cik ~ proci vareetu veel uzdziit, tagad jau ir 4010 papagailji uz 3Dmark03, bet nekad jau nav par daudz :)

Link to comment
Share on other sites

kamaan OC speci, neticu ka visi uz WC tikai dziivo, gan jau ka kaadam ir arii mineetais dzelzis un pirkts tepat Latvijaa nevis no arinjiem vilkts .... pasakat kur ...

Link to comment
Share on other sites

shodien iehavoju GeCube Radeon 9600XT 128Mb (500/325)' date=' tagad vajadzeetu kaadu labu un klusu dzesi dabuut - a to visaa PC video ruuc visskaljaak - ir man Zalman ar siltumtrubu uz "vecaa" R9200, bet tas neturees ... nezini kur Artic VGA Silencer var dabuut?

 

BTW - liidz cik ~ proci vareetu veel uzdziit, tagad jau ir 4010 papagailji uz 3Dmark03, bet nekad jau nav par daudz :)

 

savu silenceru ņēmu iekš jet.lv

manu R9700Pro dzesē labi

Link to comment
Share on other sites

shodien iehavoju GeCube Radeon 9600XT 128Mb (500/325)' date=' tagad vajadzeetu kaadu labu un klusu dzesi dabuut - a to visaa PC video ruuc visskaljaak - ir man Zalman ar siltumtrubu uz "vecaa" R9200, bet tas neturees ... nezini kur Artic VGA Silencer var dabuut?

 

BTW - liidz cik ~ proci vareetu veel uzdziit, tagad jau ir 4010 papagailji uz 3Dmark03, bet nekad jau nav par daudz :)

 

savu silenceru ņēmu iekš jet.lv

manu R9700Pro dzesē labi

 

Tavu Radeon 9700 Pro :?: Reala parleiciba jau :?:

Mans zinat no kurines tas nacis :D

Link to comment
Share on other sites

shodien iehavoju GeCube Radeon 9600XT 128Mb (500/325)' date=' tagad vajadzeetu kaadu labu un klusu dzesi dabuut - a to visaa PC video ruuc visskaljaak - ir man Zalman ar siltumtrubu uz "vecaa" R9200, bet tas neturees ... nezini kur Artic VGA Silencer var dabuut?

 

BTW - liidz cik ~ proci vareetu veel uzdziit, tagad jau ir 4010 papagailji uz 3Dmark03, bet nekad jau nav par daudz :)

 

savu silenceru ņēmu iekš jet.lv

manu R9700Pro dzesē labi

 

par cik naudaam?

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

njaa, ja straavas kastes lieluma cooleri piemontee lai tas puush uz karti no saaniem, kas ir izdaraams diezgan viegli, tad dzese ir vienkaarshi taada, ka vairaak nevajag, dzesee tieshaam labi! kad padzenaa manu karti, tad atminjas ir biki siltas, a procesors vispaar veess, nu jebkuraa gadiijumaa shitai kartei kas man, procesors vispaar nava piekjerts momentaa kad ir karsts, vai vispaar kaut cik silts, vareetu padomaat ka taustiitu kaadas 1999 gada izlaistaas kartes proci :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...