Jump to content

Meklēju ISP:Berģos


hivve
 Share

Recommended Posts

Tātad gribētos uzzināt vai Berģos ir pieejams kaut kas labāks par Lattelecom?

Esmu apzvanījis Mits.lv, Fastnet.lv, šie abi tik tālu neko nevarot sniegt, bet itkā jau nemaz gabals nav no Juglas, kur Mits ir pieejams. Visvairāk biju izbrīnīts, ka Mits esot pieslēgts Jaunciemā, kas ir tālāk no Rīgas, Juglas nekā Berģi. Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Nezi, manuprāt Lattelekoms tur nemaz tik traks nav. Man tur viens korišs dzīvo, Mājas DSL laikam viņam bija, ņemās pa manu ftp (pats es Imantā uz BaltCom) - kačā ar 300 kB/s, lielas sūdzības par neta neesamību ar no viņa neesmu dzirdējis.

Link to comment
Share on other sites

Kura tiesi vieta Bergos vajag? MITS ir nevis Jaunciema bet Suzos stav viniem tur paskibs masts ar RIC522 galaa. Piedavaa 4mbit pa 11.80 pielauju ka ipasi daudz viniem tur klientu nav.

Link to comment
Share on other sites

Precīzāk: Rožu iela! Nu jā 300kb/s jau izspiež, bet gribētos vairāk! Salīdzinot par kādām cenām ir pieejams, piemēram, MiTs Mežciemā un ar kādu ātrumu, vienkārši. raudiens nāk. :D

Link to comment
Share on other sites

nu man lade ar 250 kb/s tas jau kalngals. bet esmu apmierinats,ka man vispar ir nets :D aaa un maksaju menesi es 17 ls.

Labots - x-trade
Link to comment
Share on other sites

Ta ir privatmaja vai piecstavene? Ja ir privatmaja un ir redzamiba uz Rigu varu piedavat 1Mb/s (8mbit ) pa 10Ls/men. Bet vispar tur reljefs ir loti kalnains - jaskataas uz vietas.Ja ir interese raksti priv.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Nu jā 300kb/s jau izspiež, bet gribētos vairāk!

Nu, bet tas jau ir starp divām privātpersonām, dažādiem provaideriem utt. :) Es jau ar tai laikā, kamēr viņš no manis ar 300 kB velk, paralēli pats ar 1 MB no rapidas un ar bīšķi mazāku ātrumu no FF velku labumus :) + vēl eMule, +DC utt. Bez tam man izejošais tiek apgraizīts. Bet tas tā - lirika :)

Nezi, tur vaig reālus speedtestus, bet jeburā gadījumā - man domājas, ja citu variantu nav, par šito ar mati nav jāplēš :)

Link to comment
Share on other sites

Dzīvoju piecstāvenē! Pēc būtības jau no piecstāvenes ir labāka redzamība uz Rīgu, nekā no privātmājas!

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 8 months later...
Ronalds789

Skatos komentāri tādi paveci šeit ,bet varbūt ir kas izmainījies Berģos ar pieslēgumiem?

Pašam lattelekom, taču gribētu kaut ko ātrāku....

 

Atradu informāciju par Šilale (silale.lv)

izskatās ka ir pieejams Berģos, gribētu zināt kādas ir atsauksmes par šo provaideru, varbūt kāds lieto?

Link to comment
Share on other sites

Nu pedejo reizi kad skatijos Silale bija ap 5-7 klienti uz 5 staveni un atrums bija 1 un 2mbit tagad moz lidz 5 pacelusi bus. Nu kas ir liekam 802.11n bus 100mbit

Link to comment
Share on other sites

Ronalds789

It ka sazvanijos ar silale, prasiju ka ar atrumu, protams atbilde labs stabils ~7mbit, bet tomer gribetu uzzinat ka reali izpauzas atrums Bergos no kada kas lieto si provaidera pieslegumu, patreiz ir LTC ekonomiskais pieslegums un ir stabili 2 mbit.

Ja kads ir silale piesleguma lietotajs no Bergiem tad padalieties pieredze.

 

PS: LTC optiku laikam mums vel neredzet ilgi...

 

tātad plānoju pievienoties silale provaiderim, šobrīd lattelekom cena/i-net ātrums neapmierina.

 

pagaidām silale piedāvā 7mbit LV un ārpus tās, 2mbit upload LV, 0.5 MBIT upload ārzemes.

Tas viss par 11.80 ar PVN

 

Tuvākais adekvātais piedāvājums no LTK būtu internets 2 (8mbit dwn/0.5mbit up)

par 15.28 LVL BEZ PVN (ar PVN būtu 18.49 LVL)

 

tāds neliels aprēķins sanāca :on_the_quiet2:

Labots - Ronalds789
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Arī aktuāls jautājums radies par ISP berģos. Varbūt ir kāda info? Izrakos krustām škērsām, bet par LTC tālāk netieku :/

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...