Jump to content

Viesabonēšana


skrachs
 Share

Recommended Posts

Vakar biju ceļojumā uz Igauniju un man praktiski visu laiku nebija zonas, kamēr visiem citiem bija.

 

Man ir Okarte, pārējiem bija Okartes, Amigo, LMT pieslēgumi.

 

Zona parādījās tikai vienu brīdi MUnameģa skatu torņa augšā.

 

Operatora izvēle visiem automātiska.

 

Tātad kāpēc man nebija zonas? Nevar būt taču, ka kaut kas vēl jāpieslēdz. Šis Okartes numurs man jau 4 gadus.

Link to comment
Share on other sites

Shampuns

Piereģistrēties EMT tīklā jau vajadzēja arī bez diviem latiem. Vajadzēja pamēģināt manuāli izvēlēties EMT. Varbūt atslēgta viesabonēšas pakalpojums (VZ-)...

Link to comment
Share on other sites

2Ls laikam tomēr nebija. Tas ir iemesls?

Kā to viesabonēšanu var pieslēgt gadījumā, ja viņa ir atslēgta? Kaut gan nekas nost slēgts nav.

Link to comment
Share on other sites

Kā to viesabonēšanu var pieslēgt gadījumā, ja viņa ir atslēgta?

Papildināt kontu.

Ja esi ārzemēs, to var paveikt arī kāds cits:

a) ar īsziņu, norādot kodus un papildināmās okartes numuru

b) no bankas, norādot papildināmās okartes numuru (der Hansabanka un Unibanka)

c) ir kaut kādu banku automāti, kas ļauj veikt šo pašu darbību

Link to comment
Share on other sites

skaidrs.

P.s kā Bitei ir ar viesabonēšanu? Latvijā pārklājums vēl nav diezko labs, bet ārzemēs viņu var vispār lietot?

Link to comment
Share on other sites

Pārej uz LMT pēapmaksu, un ienākošie zvani Lietuvā (Omnitel) un Igaunijā (EMT) būs par brīvu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Pilsonis

Esmu Čehijā ar ZZ. Nevaru piezvanīt uz Latviju, tīklus telepōnā manuāli mainiju, bet rezultātu nav. SMS nosūtīt un saņemt varu un arī man var piezvanīt. Kredīts kartē ir.

Link to comment
Share on other sites

Pilsonis

To es zinu, nav pirmā reize, kad ceļoju ar ZZ. Braucu cauri Polijai tur viss bija O.K. Pērn biju Austrijā, arī viss O.K. Bet nu jau 3 dienas Čehijā esmu bez izejošiem zvaniem. Nav sāpīgi, bet dīvaini gan.

Link to comment
Share on other sites

Neiet no zivs tiešie izejošie,es jau rakstīju,un ar atzvanu ar ne vienmēr.Ka sms var nosūtīt tas jaunums.Tas kas mājaslapā viss fufels.

Link to comment
Share on other sites

Pilsonis

Līdz šim nebiju iedziļinājies visās problēmās ar ZZ, bet varbūt ar Okarti nav problēmu ārzemēs? Jeb šāda iemesla dēļ nav jēga iespringt un pāriet uz Okarti?

Link to comment
Share on other sites

skaidrs.

P.s kā Bitei ir ar viesabonēšanu? Latvijā pārklājums vēl nav diezko labs, bet ārzemēs viņu var vispār lietot?

 

Es nesen braucu pa Igauniju ar Bite's pieslēgumu. Mums bija divi numuri, interesanti, ka viens izmantoja tur Tele2, bet otrs Elisa! Elisa man patika labāk, tur ir šūnas info, kas braucot ar auto, noder :) bet joks bija tāds, ka es teiksim nevarēju iereģistrēties Tele2 tīklā, otrs numurs nevarēja Elisa. Mēģināju manuāli, bet nekas nesanāca :D

 

P.S.

Latvijā pārklājums ir pilnībā OK, cik esmu braukājis, un braukāju es daudz, tad problēmu nav bijis nevienā LV nostūrīg, vienīgi Daugavpils nostūrī neesmu bijis, bet tā citādi ir ļoti normāla zona.

Labots - kappa
Link to comment
Share on other sites

Luuk tas ir viens no bonusiem peecapmakasai, ka nav jaachakareejas ar viesaboneeshanu. Ja ir vaidziiba njem un zvani. Izdevumi par komunikaacijaam ir jaaierobezho savaa galvaa nevis ar priekshapmaksu. Padomaat pirms katra zvana cik ar vinju nopelniisi aiznjem max 2 sek un maksaa mazaak nekaa bezjeedziiga klachoshanaas par to, kaa Peteris vakar veema, vai kaads "cmuks" rozaa kreklinsh ir Anninjai.

Link to comment
Share on other sites

Pilsonis

Vai tad ir starpība starp pēcapmaksu un priekšapmaksu izmantojot viesabonēšanu? Iztiksim bez pārmetumiem, bet katrs no mums izmanto tādu pakalpojumu, kas viņam ir ērtāks. Man labpatīk maksāt par mobilo tad, kad es to atceros, nevis, kad man ir dots termiņš līdz kuram jāsamaksā.

Tātad ar ZZ Čehijā ir problēmas, varbūt ir kāds foruma lasītājs, kurš ir bijis Čehijā ar Okarti?

Link to comment
Share on other sites

Pilsonis

Nākošajā reisā paņemšu provei Okarti. Autiņā ir rācija, bet ar ģimeni ērtāk sazināties ar mobilo telepōnu. Nez vai tam BiFrii arī būs iespēja zvanīt no ārzemēm.

Tikko kolēģis teica, ka Amigo esot izdevīgs ārzemēs. Nu ko, mūžu dzīvo - mūžu mācies.

Link to comment
Share on other sites

Pilsonis

Izbraucām no Prāhas, sāku nopietni spaidīt savu NOKIA, un izdevās sazvanīt Dzimteni. Nezinu, varbūt Prahā pārslogoti tīkli? Katrā gadījumā viss ir kārtībā.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...