Jump to content

GPS ar laptop


norchx11
 Share

Recommended Posts

Sveiciens visiem!!! Ir probleema ar GPS uztveereeja HOLUX M-215 un laptopa savienoshanu. Kad pirmo reizi sasleedzu viss notikaas un darbojaas kaa tam vajadzeetu buut (protams ar visaam nepiecieshajaam portu mainjaam un konfiguraacijaam). Pat ar JS3 uzreiz aizgaaja bez probleemaam. Bet kad gribeeju peec kaada laika atkal visu to palaist - nekas vairs nesanaak. Devais menedzjerii virtualajam Comportam uzraada kljuudu. Izmeegjinaaju gan mainiit COMus, gan paarinstaleet - probleema paliek. Interesantaakais ka arii uz cita PC atkaartojas tieshi taads pats scenaarijs. Izmantoju HOLUX piedaavaatos SiliconLab draiverus, varbuut kaads zin un var ieteikt kaadus citus virtuaalos draiverus vai arii jeb kaadu citu padomu? Jau ieprieksh pateicos!

Link to comment
Share on other sites

Programmētājs

Vai tev nav softs ar ko nusuuta "com" porta ātrumus un sūtīšanas protokolus savam Holuxam?

Ar to var nēkties pačakarēties - esmu bez nerviem palicis ar to, kad vienā brīdī pēc restarta vai pēc nezkādām kosmiskām izmaiņām pēkšņi viss aiziet.

Link to comment
Share on other sites

norchx11

Portus mainu caur Device menedzjeri.

 

Itkaa nekaads taads softs nav vieniigi virtuaalais COM - USB draiveris!

Link to comment
Share on other sites

es lietoju prolific draiveri PL-2303 .

parsvara izmantoju Microsoft AutoRoute ar to atrodu com. numuru ko var izmantot js latvija un citam kartem

Link to comment
Share on other sites

beirubit

man bija kautkas līdzīgs,portatīvajam ir trīs USB prti un strādā tikai no viena :?: no pārējie diviem nestrādā :evil: (uztvērēja mod.BU-353 USB)varbūt tev kas līdzīgs!

Link to comment
Share on other sites

norchx11

dtron... Vai tu vareetu luudzu mazliek smalkaak to visu izklaastiit? Un arii kur tos var nosuukt?

Ieprieksh pateicos...

Link to comment
Share on other sites

draiveri google.

 

man 5usb un katrai ir savs com.nr. Microsoft AutoRoute pie gps konfiguresanas uzrada com.nr.ko izmantoju citas kartes ka js latvija, map&guide

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...