Jump to content

Vajadzētu konsultāciju no lattelecom i-neta lietotaajiem


rememberme
 Share

Recommended Posts

Sveikinji . Taatad man te taada probleema ar i-neta izveeli . Tagad dziivoju pie VEF (gaisa) tilta un panjeemu sev iepriek6eejaas dziivesvietas provaideri Balticom. Reaali aplauzos. Agraak kad dziivoju Zasulauka, ar Balticom netu DC hubos vilku ar ~4,5 mb/s, tagad velku max 500 kb/s.Likaas 6ausmiigi maz un uzzvaniju tiem zelljiem, 6ameejie saka ka taa ir ok. Paareekjinot tos 600kb/s down uz mb/s sanaakot tie soliitie ~5mb/s . Vairaak dot vienkārši nevarot. Labi pasuutiju es vinjus un panjeemu Interneta Pasaules netu. Tas pats prikols. Down~600kb/s toties UP labaaks 500kb/s. Man vecmaamulja dziljos laukos ar lattelekom netu velk uz tiem pa6iem 600kb/s. Neliekas godiigi ka man Riigas centraa taads pats nets kaa vinjai 4uhnjaa. Tagad ir doma njemt to pa6u lattelekomu, bet nu ir dzirdeeti visaadi 6ausmu staasti (modemi,dinamiskaas IP utt) Maybe kaads var pastaastiit kaads tad ir reaali Lattelekom patiesiibaa. Cik reali ir down aatrums, kaads pings Latvijaa un aarzemees ? Veel interesee pie reizes panjemt klaat digitaalo TV. It kaa saliku sev komplektu par 18.80,

http://www.lattelecom.lv/majai/TV/?ltc_nav...ionltc_nav27701

bet nesaprotu to vinju interneta sadaliijumu . Izveeleejos maajas internetu 3 + dig.TV. pamat paketi. Ar ko at6kjiras internets 1,2,3 no pilseetas,maajas,profesionaalaa interneta ? Attrumi tak tie pa6i, bet cenas diezgan at6kjiras. Veel varbuut kaads var apstaastiit par tiem visiem pribambasiem (modems,TV dekoders utt.) kas obligaati jaanjemot . Nekad taadus neesmu lietojis. Neesiet lepni un padalieties pieredzee LUUDZU :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Ņeosiļil.

Nespēju sagremot ciparus burtu vietā.

Labots - ADEX
Link to comment
Share on other sites

ja liinija ir ok tad sanjemsi tieshi tik, kuru paku tu peerc.

 

ps: ir cilveeki kas pat riigaa nevar dabuut LTC ... taa ka necepies bezjeegaa

Link to comment
Share on other sites

rememberme
(labots)

ADEX-mees jau 100x reizu ar tevi esam striideeju6ies par 6ito teemu. Cen6os buut moderns pokemons un rakstiit kaa vinji. Veel pie tam piedevaam esmu "geimeris", tad jau Tev ir pilniigi skaidrs priek6stats par mani, vai ne ? Ja tas nav galiigi pret noteikumiem, tad lai paliek kaa ir un labaak pastaasti pat lattelekom, ja esi vinju klients

 

hero - a tie soliitie 10mb/s buus down aatrums vai kaa ? Un veel kas ar taam at6kiriibaam cenaas internetam 1,2,3 pret pilseetas,maajas,profesionaalo internetu ? LTK varu dabuut . koridorii ir kastes LTK,Balticom,Interneta pasaule un Baltcom.

Labots - rememberme
Link to comment
Share on other sites

Viss 4ikiniekā. Neķer kreņķi. Ja tu lieto ciparus, lai aizvietotu superburtus, tad neesi vis pokemons bet gan digimons :D

Priekā! Tullamore Dew rullē!

Link to comment
Share on other sites

Nu, profesionālais internets tiešām man dod tos 10 mbit. Bija arī otrais komplekts, vet tam, protams ir tikai 5 mbit. Ar TV kopā TV skatīšanās laikā laikam Tev nedabūt tos 10 mbit, tā kā spried pats...

Link to comment
Share on other sites

rememberme
(labots)

rt25 - aaa taatad rekaa tas ir patiesiibaa. LTK aatrums ir atkariigs arii no TV izmanto6anas. Ljoti logjiski patiesiibaa. Galiigi nebija ienaacis praataa. Varbuut vari pateikt tas 10mb/s ir download aatrums vai vispaar neta atrums ? Un kaapeec taadas cenas starpiibas starp internetu 1,2,3 un pilseetas,maajas,profesionaalo netu ? Ko labaak njemt ?

Labots - rememberme
Link to comment
Share on other sites

10Mbit/s ir kopējais līnijas ātrums, no kuriem ~4...5Mbit/s rezervē sev TV dekoders. Ja grib visus 10, dekoders jāatslēdz no barošanas un /vai no vada...

Link to comment
Share on other sites

rememberme

Tomeer veel gribeetos uzzinaat cik tad apmeeram ir reaalais down aatrums, ja TV off ? Un kuru internetu labaak njemt, ar ko vinji at6kjiraas ?

Link to comment
Share on other sites

Balticoms acim redzot tur caur radio iet. Attiecigi vairak nespid. Vef pulstena torni IPasaulei magistralais mezgls (var papetit tur vairaki SAFi,ducis ar 5GHz parabolam un vel kaut kas no LMDS ) novelc optiku buus 1Gbit Full duplex ja spesi samaksat. LTC visuma mesls bet ja 700kbit upload/10mbit download apmierina vari dorsi nemt Profesionalo internetu.Par LTC iTV vari aizmirst :))

Link to comment
Share on other sites

q64silver

Esmu dziļos laukos, MK2. Ātrumu katru dienu nemēru, bet, cik novērots, Latvijā tieši tik, cik sola LTC. Mīnuss - augšupielāde maks. ap 55 kb/s. Gadās, ka inets dažubrīd niķojas. Tāpat novērots, ka darbā (cits provs) daļa www resursu fiksāk pārlūkojas. Vēl mīnus tāds, ka - nezinu, kā ar citiem provaideriem - ja palaists uTorrents, tad pārlūkošana apgrūtināta līdz augšupielādes ātrumu nesamazini uz 40-50%. Resumē sekojošs: pamainītu provu, kurš piedāvā trubu ar lielāku augšupielādi... Tele2 kaut kādus kabeļus garām vilcis, bet nu, kā mēģināju uzzināt, viņi internetu nepiedāvā. OK, sēžam ar LTC.

Link to comment
Share on other sites

Ar lattelecom var vilkt līdz 600 kb/s, dažrei gadās, ka man velk uz 1800 kb/s. Augšupielādas ātrums gan nav labākais. Tikai 64 kb/s. Cik es spēlēju ārzemēs, pings man ir normāls. Tas ir 40-50. Parasti spēlēju visādos eiropas serveros. IP mainās, ja tu izslēdz ārā modemu, vai atstāj izslēgtu kompi uz nakti. Ja tev ir rūters, vai kompis 24h on, IP mainīsies tikai tad, kad elektrība pazudīs uz laiku.

Link to comment
Share on other sites

Pie izslēgta TV ir 10Mbit/s (pietiek izslēgt uz pults, nav jārauj vadi), pie ieslēgta TV - 7Mbit/s. Pings uz ārzemju spēļu serveriem man ir no 50-120ms

Link to comment
Share on other sites

mhhh...vieniigais, ko varu teikt, ka lattelecom piedaavaa stabilu netu- pozbas, ja tu neesi LJOTI lielaa chuhjnaa notirk <1reizi gadaa... pazuud nets- parasti tas ir deelj liinijas uzlabojumuiem &stuff, bet meedz buut arii lielaakas prozbas...

Link to comment
Share on other sites

q64silver

IP nemainās. Sākumā, kad tikko pieslēdza, kādu laiku mainījās. Tagad jau kādus 2 nemainīgs.

Link to comment
Share on other sites

hmm, pokemonu bars salasijies te, pings da pings....\

vai jums maz ir sajega kas ir pings????

takaa nejaukt ping ar latency!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Nu, tātad, ja visvarīgākais ir ātrums, ņem profesionālo internetu. Savienojums ir samērā stabils, protams, gadās, ka mēnesī apmēram 2 - 4 reizes tas uz pārsi sekundēm pazūd, bet var pieciest. Tiesa gan - upload ātrums ir gan tāds pašvaks - ja nemaldos 128 KB/s.

 

Atšķirība no pārējiem komplektiem - pārsvarā download ātrums.

 

Runājot par pingu spēlējot spēles - ļoti atkarīgs no servera, kuru izmanto, bet nav problēmu atrast serverus ar normālu pingu, kas vidēji ir 30 - 60 ms.

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

Man vecmaamulja dziljos laukos ar lattelekom netu velk uz tiem pa6iem 600kb/s. Neliekas godiigi ka man Riigas centraa taads pats nets kaa vinjai 4uhnjaa.

smiekliigi, iipasji smiekliigi par riigas centru...

 

Cen6os buut moderns pokemons un rakstiit kaa vinji. Veel pie tam piedevaam esmu "geimeris"

tu esi nevis moderns pokemons, bet pilniigs idiots

domaaju, ka tiesji datorspeeles ir iisaakais celjsj uz smadzenju atrofeesjanos...

Link to comment
Share on other sites

10Mbit/s ir kopējais līnijas ātrums, no kuriem ~4...5Mbit/s rezervē sev TV dekoders. Ja grib visus 10, dekoders jāatslēdz no barošanas un /vai no vada...

Tikai kad skatās TV. Ja TV neskatās, (Kreatels OFF) visi 10Mbiti tiek inetam.

 

Man ir MK1. Nesūdzos. Iet labi. Velku uz nebēdu, neko nebloķē. Stabils. Šogad laikam nav gājis tikai vienu reizi - apgreidu laikā pa naktīm, bet tas mani nekrata.

Un arī dziļos laukos telekoms ir pasācis likt optiku. Piemēram, Kazdangā (Liepājas raj.) DSL saitam ir 1Gbit optika.

Labots - MarcisB
Link to comment
Share on other sites

Lietoju MK2. No torrentiem parasti ir 1-1,2. DC++ ap 800, up nekad nav bijis vairāk par 100.

 

edit- problēma ir tāda, ka mēdz uzkārties nets uz sekundēm 20 ik palaikam. webam vienalga, bet ja ir kāds online turnīrs, tad tas var pamatīgi izkretinēt.

Labots - Gestapo
Link to comment
Share on other sites

Es ari lietoji MK2 download parasti ir kadi 580 kb/s un upload gan vareja but lielaks tie ir kadi 50 kb/s, bet man pietiek. Visai stabils nets.

Link to comment
Share on other sites

Johny_JK

Arī lietoju MK2. Nets samērā stabils. Vidējais lejupielādes ātrums 560 KB/s. Augšupielāde: ~ 56 KB/s. Lielākā problēma ir tas, ka šis DSL nets ir asinhrons. Respektīvi, ja augšupielāde iet uz pilnu klapi, tad lejupielādes ātrums nokrītas līdz kādiem 5 KB/s.

Link to comment
Share on other sites

q64silver

Lietoju MK2. No torrentiem parasti ir 1-1,2. DC++ ap 800, up nekad nav bijis vairāk par 100.

 

MK2? Kādās mērvienībās? Vai tev kāds blats LTC?

Link to comment
Share on other sites

MK2? Kādās mērvienībās? Vai tev kāds blats LTC?

Sor, aizmirsu par ko maksāju, šitas bija īstais :D

Link to comment
Share on other sites

rememberme

Liels paldies visiem par komentiem. Ir aptuveni skaidrs kaads ir LTK, laikam jau palik6u pie taa pa6a neta kaads ir. Lai nav no vilka beegot uz laača jaakriit.

D_L - Es nenolaidii6os liidz tavam liimenim. vienkārši teik6u godiigi - VECIIT TU SMIRDI. Vienmeer esi smirdeejis, tikai taadu smerdelju kaa tu, te ir daudz un tas tevi glaabj. Dies pasarg tevi satikt dziivee, tak izliidzeetu es pasaulei un atbriivotu vinju no tavas smirdonjas.

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Retorisks jautājums - vai āksts, kurš mērkaķojas pakaļ idiotiem, ir gudrāks par saviem "elkiem"?

Link to comment
Share on other sites

Ar Lattelekom ProDSL man lejuplādes ātrums ir tieši 1,1 Mbaits/s tas ir 10 Mbiti, tas ir maksimālais ko var izspiest, mani apmierina, dzīvoju Siguldā !

Link to comment
Share on other sites

rememberme

Armij - maybe zini 7km no Siguldas ciematu ar nosaukumu Jūdaži ? Tur draugam ir kaut kaads LTK un pats redzeeju kaa trackeros vin6 vilka uz max 611 kb/s . It kaa nesuudiigi priek6 taada miestinja. Es atkal nevaru Riigas centraa atrast sakariigu provaideri :/

Link to comment
Share on other sites

jau gadu lietoju Lattelecoma internetu, pats dziivojos pa ķekavu, ir pilsetas piesleguma pakete, nesuudzos, gan DC normaali kacaa, gan tiiklaa geimus sad tad pamociiju bez aizkersanaas, vieniigais miinuss, ko esmu noveerojis, personiigi man ir tas, ka ja kaads saak runaat pa telefonu, uz briidi noblokejas nets, tas taads pieciesams cakars...! :-?

Link to comment
Share on other sites

jau gadu lietoju Lattelecoma internetu, pats dziivojos pa ķekavu, ir pilsetas piesleguma pakete, nesuudzos, gan DC normaali kacaa, gan tiiklaa geimus sad tad pamociiju bez aizkersanaas, vieniigais miinuss, ko esmu noveerojis, personiigi man ir tas, ka ja kaads saak runaat pa telefonu, uz briidi noblokejas nets, tas taads pieciesams cakars...! :-?

Steidzīgi sauc meisterzelli,lai pārbauda .

Link to comment
Share on other sites

rememberme

ADEX - ja nav pa teemu ko teikt, tad paklusee. Vaarnas un bani mani absoluuti neuztrauc. Esmu šeit jau ljoti labu laicinju, kad smerdelju te veel nebija. Protams buu6u veel tik ilgi cik labpatiksies. Iepriek6eejie niki alien25209,Divero,Devero un veel senaaki ko pat neatceros.

Link to comment
Share on other sites

rememberme, joptvai, tu vari lūdzu nelietot ciparus vārdos? sajūta tāda, ka tu runā ar aizbāztu gumijas locekli aiz vaiga...

Link to comment
Share on other sites

karnaiss

Ar Lattelekom ProDSL man lejuplādes ātrums ir tieši 1,1 Mbaits/s tas ir 10 Mbiti, tas ir maksimālais ko var izspiest, mani apmierina, dzīvoju Siguldā !

es esu izspiedis 1.36... bet parsvara failus velk ar atrumu ar max atrumu...

Link to comment
Share on other sites

Guest Ieviņš
ADEX - ja nav pa teemu ko teikt, tad paklusee. Vaarnas un bani mani absoluuti neuztrauc. Esmu šeit jau ljoti labu laicinju, kad smerdelju te veel nebija. Protams buu6u veel tik ilgi cik labpatiksies. Iepriek6eejie niki alien25209,Divero,Devero un veel senaaki ko pat neatceros.

Prieks. :) Var redzēt cik daudzas reizes jau esi tautai zb. :>

Idiņš...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...