Jump to content

Austinas


rexxar
 Share

Recommended Posts

Kaadas austinjas man vajadzeetu izveeleeties, ja taas izmantoshu gan datorspeleem, gan un muuzikai?

Es esmu izskatiijis daudz un dazhaadus variantus, bet man visvairaak patiik shiis divas:

1) AKG k 530 LTD ( 46 ls)

2) Sennheiser eh 250 (~40 ls)

Kuras ir labaakas, eertaakas?

Buutu ljoti pateiciigs, ja juus ieteiktu veel kaadas austinjas ap 40 ls, veelams lai austinju meteriaals buutu taads, kaa taam pirmajaam, kuras raadiiju (AKG k 530 LTD), nevis aadas, bet ja ir tieshaam labas austinjas, tad, protams, materiaals nebuutu tas galvenais

 

aa un veel, ko iisti noziimee tas surround 5.1 ? tas noziimee ka taam austinjaam vajag kaadu speciaalu skanjas karti, vai ko? ja taa, tad kas buus ja es piemeeram nopirkshu taadas austinjas (5.1), bet man nebuus piemeerota skanjas karte?

Lietprateejiem mani jautaajumi droshvien liksies smiekliigi, bet es no taadam lietaam daudz nesaprotu, vienkaarshi gribu beidzot atrast sev piemeerotas, eertas austinjas, ar labu skanju

 

 

 

Noleemu pirkt AKG k 530 LTD, ja gribeeju pasuutiit, bet tad ieraudziiju ka vinjas atrodas zem sadaljas

» Pārvietojamie Audio » Austiņas, bet ir arii austinjas kuras atrodas zem sadaljas » Datortehnika » Perifērija » Pc austiņas. Vai tas noziimee ka shiis (AKG K 530 LTD) nav paradzeetas prieks datora?

Labots - rexxar
Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Pofigs zem kādas sadaļas - labas austiņas vari slēgt klāt kam gribi (kam vien viņas var pieslēgt).

Es par tām AKG - tas nav širpotrebs, visi modeļi ir labi - sliktu aušu viņiem nav - pat lētākās būs labākas par kautkādiem širpotrebiem kā Soņy, Panasonic etc etc. Sennheiseris ar ir labs, jo arī specializējas tieši uz ausēm, bet šoreiz, ja ir iespēja tad ņem AKG.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...