Jump to content

9600 GT --> MSI pret XFX (Akcija m79)


Oskarzz
 Share

Recommended Posts

XFX

TAKTS FREKVENCE (Dzinējs) KHz 700 MHz

TAKTS FREKVENCE (Atmiņa) Khz 2 GHz

 

MSI

TAKTS FREKVENCE (Dzinējs) KHz 650 MHz

TAKTS FREKVENCE (Atmiņa) Khz 1.8 GHz

 

Tas ir daudz, vai maz?? ja es overlokošu MSI videokarti liidz taadiem pashiem raadiitajaiem, kaa XFX kartei, man buus jaamaina dzese? būs vipār iespējams overlokot?

Link to comment
Share on other sites

Visām vienādas sērijas kartēm ir vienādi kodoli, tātad jā, tu vari uzdzīt savu karti līdz tām pašām frekvencēm.

 

Tās standartā overklokotas kartes vispār ir mārketinga triks, ražotājs par nedaudz uzdzītām kartēm cenšas izspiest vairāk naudas :D

Tapēc es iesaku pirkt pēc iespējas parastākas t.i neoverklokotas kartes un pēctam tās overklokot, kaut arī pie tā visa ir jāpiemin, ka dažas kartes spēj darboties ātrākās frekvencēs nekā citas, man nesaprotamu iemeslu dēļ...

Par to dzesi runājot, domāju, ka šai kartei dzeses maiņa oc gadijumā nav obligāta.

Protams palabojiet mani, ja kļūdos, ceru ka kaut kā spēju izpalīdzēt ;)

Labots - Hayerz^
Link to comment
Share on other sites

Ja tu nopirksi ne ar tik augstaam frekfenceem(MSI), tad neviens tev nevar garanteet taadas frekfences, kaadas shajaa gadijumaa XFX kartei...+ iespeejams, ka dzese XFX ir labaaka...liidz ar to arii zemaakas temperatuuras. Kas zin, iespeejams, XFX atlasa atminjas chipus vai vienkārši liek daargaakus/labaakus... domaa pats katraa zinjaa performani tas ietekmee maz...ja kartei buutu 128biti tad jaa katras piliens pie atminjas caurlaidiibas buus santiima veerts, bet te diez vai... svariigaaks ir shader un core cloks nevis mems...

Link to comment
Share on other sites

Atceries, ka klokojot karte zaudē garantiju..

Labots - voltrix
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...