Jump to content

LMT nepamierina, iet pie TELE2?


torch
 Share

Recommended Posts

Pašreiz tiek firmai lietots LMT, rēķini palieli, un uz Rīgu braucot dažās vietās zūd zona pēdējā laikā un tā ir arī citiem LMT lietotājiem. Cik parunājās apkārt TELE2 esot palicis labāks, cik tur taisnība? Šodien pazvanīju, lai uz e-pastu atsūta piedāvājumu, jo mums LMT ir 15 nummuri, 2 netiek lietoti no tiem. Saka arī, ka iznākot lētāk nekā LMT, taisnība?

 

Un vēl, vai TELE2 varētu piedāvāt tad kādu telefonu pa lēto? LMT VIP ir tāda iespēja, bet vai no TELE2 ir iespēja ko tādu izspiest? N95 piemēram?

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

Nu droši vien Tele2 zona zudīs daudz biežāk.

muhhhh, nevajag liet!

 

VIL?

Link to comment
Share on other sites

šito tev vajadzēja sūtīt TELE2 menedžerim, un cc pielikt arī savam LMT menedžerim.., nevis forumā rakstīt..

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Shovakar seezhot uz blukja mezha viduu aizvaniiju no zivs uz zivi.

7 minuutes - ~ 80 santiimi.

Saaku domaat, kaapeec vsi n*h nemet tos operaatorus prom, un neraapo uz bifri. Labi, esmu prieciigs pagaidaam par diviem pierunaataajiem bifri lietotaajiem, bet nu taapat..

Un bitei laikam bija 3 sanji minuutee uz visiem operaatoriem? Es domaaju pilniigi normaali. Bet nu kad zvanu savam operaatoram un man njem virs 10 sanjiem... :mad:

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

teles kautkaads tur tarifs 14 stipri ierullee un ir paaraaks par biteem))))

un daudz paaraaks par formulaam :D

 

prieksjapmaksu karsju lietotaaji - ejat gaudot pret Meenesi!

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

atveerusjies zvaigznu vaarti!

galaktika briesmaas :mrgreen:

 

prieksjapmaksas tarifi NEKAD nebuus izdeviigaaki par pastaaviigo piesleegumu!

(iislaiciigas reklaamkampanjas neskaitaas...)

Link to comment
Share on other sites

Šorīt ziņās čaukstēja ka ES komisija gribot samazināt maksu par starptautiskajām īsziņām vismaz uz pusi...

Link to comment
Share on other sites

Drosh vien ka Bite...

Link to comment
Share on other sites

Painteresējies pie Bites, viņiem ir ļoti labi piedāvājumi korporatīvajiem klientiem. Par TELE2 un LMT pašlaik vispār aizmirsti, nav ko viņus barot, tā jau noēdušies un bezkaunīgi turpina rīt ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja jau tevi LMT neapmierina, tad nu pie TELE 2 labāk pat nerādies.

Tiešām labāk BITE, strauji attīstās, laba apkalpošana ;)

Link to comment
Share on other sites

taa starpcitu :twisted:

kaa Bitei sokaas ar paarklaajumu neRiigaa? testeets ka ~6km no Smiltenes nekaa nav...

un 3G ?

 

:mrgreen:

 

p.s. bij man te 2vi tipi kas gribeeja lai paareju uz biifrii... :mrgreen:

laikam vaaji argumenteeja :mrgreen::mrgreen:

 

p.p.s. ZZ kopsh 1999. :pNEKAD nav bijushas probleemas

Labots - Proxy
Link to comment
Share on other sites

Kā tad tā? Taču visu laiku "visdraudzīgākais kāsēju tīkls"... :D

Un vēl tās debīlās reklāmas kuras rinķo pa TV, uzreiz slēdzu prom, it īpaši tagad tā garā...

 

Iesaku pāriet uz Biti. Tīkls attīstās, ja kautkur zonas arī nav - drīz būs...

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Lietoju Bite un LMT pieslegumu, bet drizuma vispar atteiksos no LMT, jo cenas ir nesamerigi augstas par neko.

Bite ir ok.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Iesaku pāriet uz Biti. Tīkls attīstās, ja kautkur zonas arī nav - drīz būs...

Jā, Bites pārklājuma kartē viss ir zaļš, kkur balts pleķis Latgalē.Taču manā Balvu rajonā kā bija 1 bāzes stacija pirms 2 gadiem, tāpat arī tagad.Labprāt, kā jau šeit ieteica, uzdāvinātu radiem, draugiem u.t.t Vodafones par Ls 25, bet..zonas ta nav...Salīdzinājumam-LMT nupat atklāja 14. BS mūsu rajonā un sola vēl.T2 arī daudz neatpaliek...

Link to comment
Share on other sites

Es nezinu, kur jums tās lmt augstās cenas.

 

Man jau pāris gadu ir forumula 8. un pats patīkamākais ir tas, ka ja rē''kins ir zem 8ls, tad jāmaksā ir tā summa nevis 8ls :).

Link to comment
Share on other sites

pats patīkamākais ir tas, ka ja rē''kins ir zem 8ls, tad jāmaksā ir tā summa nevis 8ls :).

 

 

Vai tad?????

Link to comment
Share on other sites

bide --> formula 8 ir minimālā mēneša maksa 8ls, kas nozīmē to, ka rēķins tev nekad nebūs mazāks par 8ls, bet ja norunāsi vairāk tad attiecīgi arī vairāk maksāsi..

 

Bet par to, ka citiem lieli rēķini pie maz sarunām.. paši vainīgi.. man ir 3īs numuri, 4. līmenis, VIP+nulles tarifs.. un vidēji par 3īs numuriem maksāju ~30ls.. t.i. ~10ls par numuru, norunājot diezgan pieklājīgi vidēji 2-5h uz katru numuru..

 

To kuru operatoru izvēlēties jāvērtē tīri subjektīvi, atkarībā no tā uz kura operatora tīklu tiek % vairāk veiktas sarunas.. bet tas jau pašam jārēķina.

Link to comment
Share on other sites

Es lietojo tele2 uzņememuma pieslēgumu.

 

Esmu ļoti apmierināts - uzņēmuma vadība arī. Sarunas uzņēmuma iekšienē bezmaksas (ja paliels uzņēmums) vai pa simbolisku samaksu. (LMT tikai nesen vienam ļoti lielam uzņēmumam iedeva bezmaksas sarunas savā starpā) Labs subsidēto telefonu piedāvājums.

 

Rēkiņi pēc pārejas no LMT samazinājās 2 - 3 x... Vairāk par 5ls mēnesī praktiski neiespējami norunāt.

 

Par zonu un kavlitāti nesūdzos.

Kaut arī ir vietas laukos, kur tele2 neķer. Bet ja tajā vietā nav dača, tad mani tas pilnīgi neuztrauc. (Arī LMT laukos ir vietas, kur neķer....)

Link to comment
Share on other sites

Mums LMT korporativais.

1) Savā starpā runājam pilnīgi pa velti.

2) Zvanu kam gribu un cik gribu, rekins menesa beigas augstaks par 6ls nav bijis, gprs nelietoju.

3) Neesu piekjeris vel savu telefonu bez zonas, ari dzilos paakjos

 

Man liekas tu vajadzetu ar klientu vaditaju normalak parunat, mums kautka nenormali izdevigi.

Labots - Jeasus
Link to comment
Share on other sites

Liekas Bites ienākšanu traucē, ka grūti atteikties no pašreizējiem operātoriem. Gan jau ja visiem būtu telefoni ar 2 aktīvām sim kartēm un Tele2 vai LMT klienti varētu pielikt klāt Bifri, tad Bifri pulks straujāk augtu un varētu runāt par brīvu savā starpā.

Link to comment
Share on other sites

2000.gada masveida gļukus atceries, kad pazvanīt nevarēja.

hmm 2000? vai tomeer 2008? :wink:

2008: es biju prieciigs ka ir vismaz kaads vakars kuraa var neaiztikt teleponu taadeelj ka neviens nezvana :mrgreen:

ja nopietni probleemas neizjutu, ja vajadzeeja zvaniit piezvaniju.

 

 

 

Iesaku pāriet uz Biti. Tīkls attīstās, ja kautkur zonas arī nav - drīz būs...

 

un 2008 gada bilancee uztaisa veel lielaakus zaudeejumus .... :mrgreen:

tiikls attiistaas taa kaa vinsh attiistaas. briinumu nav.

bite veel ir pazalja.

Link to comment
Share on other sites

bide --> formula 8 ir minimālā mēneša maksa 8ls, kas nozīmē to, ka rēķins tev nekad nebūs mazāks par 8ls, bet ja norunāsi vairāk tad attiecīgi arī vairāk maksāsi..

 

 

Nezinu kam tas ir, bet man ja ir zemāka, tad maksāju to :) Maijā pat bija 4.89, tik arī lmt no manis paprasīja.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu kam tas ir, bet man ja ir zemāka, tad maksāju to :) Maijā pat bija 4.89, tik arī lmt no manis paprasīja.

 

a tu esi pārliecināts, ka tev ir formula?

Link to comment
Share on other sites

rekā LMT rūpējās par klientu. tu pieprasi Formulu a viņi tev piedāvā to kas tev izdevīgāk :)

Link to comment
Share on other sites

Jāpiezīmē ka arī ar tarifu Bite 5 ir bijis mazāks rēķins par pieciem latiem.Kad tomēr samaksāju piecus latus,man lieko atrēķināja no nākamā rēķina.

Link to comment
Share on other sites

Shampuns

Nezinu kam tas ir, bet man ja ir zemāka, tad maksāju to :) Maijā pat bija 4.89, tik arī lmt no manis paprasīja.

Varbūt tā ir summa par pirmo mēnesi pieslēdzot jauno nr. un/vai summa bez PVN ?

Varbūt sistēmas gļuks. Prasi Norēķinu daļai, lai uztaisa pārreķinu, tā lai ir viens likums, viena taisnība visiem :-D

Link to comment
Share on other sites

Nezinu kam tas ir, bet man ja ir zemāka, tad maksāju to :) Maijā pat bija 4.89, tik arī lmt no manis paprasīja.

 

 

Labiem klientiem tā nav.

he he :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Varbūt tā ir summa par pirmo mēnesi pieslēdzot jauno nr. un/vai summa bez PVN ?

Varbūt sistēmas gļuks. Prasi Norēķinu daļai, lai uztaisa pārreķinu, tā lai ir viens likums, viena taisnība visiem :-D

 

Jau pusgadu. Diez vai sistēmas gļuks.

 

+ Man vēl 2 numuri, bet VIP klients neesmu.

Link to comment
Share on other sites

vēl 2 numuri? sāc rēķinu skatīt no beigām, nevis atsevišķu ailīti. :mrgreen: manslmt.lv arī rāda ka norunāju 1 ls, ja norunāju 1ls - kaut tā ir formula28. reālā maksājamā summa ir pats pēdējais cipars rēķinā(nevis kaut kur pa vidu), kur ir summa apmaksai. pirmspēdējais cipars ir arī bez pvn. parēķini visu kārtīgi.

 

vobšem tie 4.89 ir summa bez pvn ko esi norunājis, bet jāmaksā ir apaļi 8 kas parādās - summa apmaksai.

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau rēķinā parādās ja neesi norunājis tos 8ls, tad ir vienkārši ailīte - "Maksa par pieslēguma izmantošanu 01.06.08.-30.06.08. 6.78 " 6.78=8ls bez PVN..

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...