Jump to content

baroklja ventilatoru aatrums/skaljums


deff_ins
 Share

Recommended Posts

ta kaa man nekas iipash ieksh pc nav iekshaa tad mans uzlika baroklja ventilatoram 5v tik... kluss, nekas slikts pagaidaam nav noticis :D

Link to comment
Share on other sites

hec 350vd-pt ir skaljsh. man domaat raveet no shaa aaraa ventilatoru vadus un sprast klaat shamam http://www.frostytech.com/articleview.cfm?...?articleID=1373 lai sho nedaudz pieveertu. un pie reizes ar ieeljotu.

tik 2 jautaajumi - kaada straava parasti pienaak baroklju ventilatoriem? un ar kaadu elju smeereet ventilatorus?

Vieglāk nav nomainīt ventilatoru uz kādu zemapgriezienu, it sevišķi ja tas jau ir padilis un prasās pēc eļļošanas? Priekš 80mm klusums sākās zem 2000rpm, priekš 120mm - zem 1200rpm. Ventilatori ir standarta 12V.

Link to comment
Share on other sites

Nu eļļošana diez vai līdzēs, labāk nopērc jaunu ventilatoru ar ball-bearing un būs OK. Tikai jaunā ventilatora vadi būs jāsprauž klāt vecajiem vadiem, citādi nezinu kā baroklis reaģēs, ja sajutīs, ka ventilatora vairs nav. Jo teiksim CPU bez ventilatora pieslēgta tieši pie CPU FAN spraudņa vispār nestrādās.

Link to comment
Share on other sites

hec 350vd-pt ir skaljsh. man domaat raveet no shaa aaraa ventilatoru vadus un sprast klaat shamam http://www.frostytech.com/articleview.cfm?...?articleID=1373 lai sho nedaudz pieveertu. un pie reizes ar ieeljotu.

tik 2 jautaajumi - kaada straava parasti pienaak baroklju ventilatoriem? un ar kaadu elju smeereet ventilatorus?

Vieglāk nav nomainīt ventilatoru uz kādu zemapgriezienu' date=' it sevišķi ja tas jau ir padilis un prasās pēc eļļošanas? Priekš 80mm klusums sākās zem 2000rpm, priekš 120mm - zem 1200rpm. Ventilatori ir standarta 12V.[/quote']

 

mans akasa 120mm pie 1400RPM attīsta tikai 18dB - uzskatu ka tas ir klusu

Link to comment
Share on other sites

Jo teiksim CPU bez ventilatora pieslēgta tieši pie CPU FAN spraudņa vispār nestrādās.

 

Pilnigas mulkibas , tad jau sanaak ja uzliek WC, tad nevajadzeetu kompim straadaat :?:

Link to comment
Share on other sites

Jo teiksim CPU bez ventilatora pieslēgta tieši pie CPU FAN spraudņa vispār nestrādās.

 

Pilnigas mulkibas ' date=' tad jau sanaak ja uzliek WC, tad nevajadzeetu kompim straadaat :?:[/quote']

 

To lietu BIOSā noteikti var noņemt, ja arī tāda fīča ir pieejama.

Link to comment
Share on other sites

Guest energy

tik 2 jautaajumi - kaada straava parasti pienaak baroklju ventilatoriem? un ar kaadu elju smeereet ventilatorus?

Strāva atkarīga no paša venķika, bet sprieguma vajadzētu būt 12V

Link to comment
Share on other sites

Strāva atkarīga no paša venķika, bet sprieguma vajadzētu būt 12V

me slikti maaciijaas fiziku :/

 

ta kaa man nekas iipash ieksh pc nav iekshaa tad mans uzlika baroklja ventilatoram 5v tik... kluss, nekas slikts pagaidaam nav noticis :D

man tieshi taada doma ar ir ar saakumaa mineeto verkji sleedzeleet sho no 12 uz 5v un otraadi

 

ieeljot var ar mineraalo ellju...

man 1 tante teica ka mineraalellja pie augstaakas temperatuuras sabiezee - tieshi taapeec ventilatoriem neder

Link to comment
Share on other sites

Nu eļļošana diez vai līdzēs' date=' labāk nopērc jaunu ventilatoru ar ball-bearing un būs OK. Tikai jaunā ventilatora vadi būs jāsprauž klāt vecajiem vadiem, citādi nezinu kā baroklis reaģēs, ja sajutīs, ka ventilatora vairs nav. Jo teiksim CPU bez ventilatora pieslēgta tieši pie CPU FAN spraudņa vispār nestrādās.[/quote']

Pilniigas muljkjiibas. Es mainot kuuleri baroklii noshnjikaaju vadus un vienkaarshi noizoleeju lai nesaskaras kopaa. Jauno kuuleri iespraudu maates platee un viss. Baroklis pilniigi nereagjee uz to ka nav kuuleris.

P.S. Ja nonjem cpu kuuleri mana AN7 normaali iesleedz kompi tikai piikstulis saak gaudot.

Link to comment
Share on other sites

hec 350vd-pt ir skaljsh. man domaat raveet no shaa aaraa ventilatoru vadus un sprast klaat shamam http://www.frostytech.com/articleview.cfm?...?articleID=1373 lai sho nedaudz pieveertu. un pie reizes ar ieeljotu.  

piesleedzu - kluss kaa peliite - kaifs pilniigi - domaajams nekas nenotiks

experimenta peec ar mineraalelju ieeljoju videocooleri veco - peec paaris stundaam saaka grabeet briesmiigi - tagad man shis ir skaljaakaa detalja kompii :/

Link to comment
Share on other sites

Visklusaakaa ir uudensdzeseeshana, taatad instrukcija iesaaceejiem:

panjemam spaini ar uudeni, un uzmaniigi gaazjam baroshanas lokaa, taa lai netraapa uz maatesplates :)

 

Patiesiibaa es pats, lai padariitu klusaaku ventilatoru, pieliku tam klaat ~10omu pretestiibu... tagad vinjsh man griezjaas leenaak un klusaak!!! Arii savam CPU coolerim to pashu esmu izdariijis ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest oskars1
Nu eļļošana diez vai līdzēs, labāk nopērc jaunu ventilatoru ar ball-bearing un būs OK. Tikai jaunā ventilatora vadi būs jāsprauž klāt vecajiem vadiem, citādi nezinu kā baroklis reaģēs, ja sajutīs, ka ventilatora vairs nav. Jo teiksim CPU bez ventilatora pieslēgta tieši pie CPU FAN spraudņa vispār nestrādās.

kompis strādās arī bez CPU ventilātora. Manpiemēram case baro ventilātoru un uz case displeja rada visus mērījumus

Link to comment
Share on other sites

hec 350vd-pt ir skaljsh. man domaat raveet no shaa aaraa ventilatoru vadus un sprast klaat shamam http://www.frostytech.com/articleview.cfm?...?articleID=1373 lai sho nedaudz pieveertu. un pie reizes ar ieeljotu.

 

tik 2 jautaajumi - kaada straava parasti pienaak baroklju ventilatoriem? un ar kaadu elju smeereet ventilatorus?

 

Ļoti labs risinājums.

Link to comment
Share on other sites

dahnuhjer jāzeps! - nu kotur čakarēties -!!!

1) - vecajās sadaļās ir daudz izmeļošu risinājumu izklāstu

2) - pieliec ventiķim brīnum potenciometru un uztaisi tā lai viņš taisa 60-100apgriezienus minūtē:))) - izcili kluss variants varētu būt, ja izdotos:)))

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...