Jump to content

Jautaajums: Ekskursija uz Latvijas radio studiju, (-aam)


Guest Maarcis
 Share

Recommended Posts

Manuprāt katra jauna informācija var izrādīties bezgala noderīga tuvākā vai tālākā nākotnē. Atbastāma lieta.

Link to comment
Share on other sites

Guest Jazz

Oho, Mārci, Tu uzņemies gida lomu? :)

 

P.S. Sorry, Chet Baker CD Tev neatnesu - aizmirsu.........

Link to comment
Share on other sites

Guest Maarcis

Pačolēt ta pačolēt :). Par lielu pasākumu neiet runa (šis ir tikai jautājums pagaidām), tamdēļ jāskatās, kam interese nopietnāka, bezmaz profesionālāka, bet nu tas tā :)) Es te fantazēju :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Maarcis

NC, piekrītu, no skatīšanās lielu jēgu neredzu, es varētu pamuldēt par to, kā štepseļi sasprausti, kā mikrofoni jāliek un par tādām lietām, - kas man patīk. Ja Jazz piedalītos, viņš atkal par aparatūru kaut ko padzejotu... Par vēsturi - nu tas par sūru priekš manis.

 

Brīvdienā, lai nav stresinji.

Link to comment
Share on other sites

Guest Maarcis

Akcents! uz skaņas producēšanu nevis uz Hi-Fi mājas sistēmām. Tb mikrofoni, skaņas režija utml., nevis, teiksim, mājas kinozāle.

Link to comment
Share on other sites

Nu gan tēmu pacēluši!

Ienesīsim drusku skaidrību. LR, tāpat, kā LTV tiek organizētas ekskursijas interesentiem. Parasti piesakās vecākās klases no skolām, u tml.Gids tiek izdalīts uz vietas - kāds no LR darbiniekiem. Viņš (-a) izstāstīs arī par mikrofoniem un štepseļiem (tādu gan ir relatīvi ļoti maz). Audiofīliem interesējošās lielās studijas var aplūkot arī netā:

http://www.studios.latvijasradio.lv/st1.html

Tiem, kas interesējas par radio vēsturi: muzeja Doma laukumā 8 nav, bet pirms gadiem četriem ir iznākusi varen bieza grāmata "Latvijas Radio 75". Pieļauju, ka to var atrast bibliotēkās.

Link to comment
Share on other sites

Guest Maarcis
Audiofīliem interesējošās lielās studijas var aplūkot arī netā:...

Malacis :) atrisinaaji probleemu, tieshaam, var tachu paskatiities netaa!

Link to comment
Share on other sites

mmmmmhhhmm

probleema ir daljeeji atrisinaata :O)

 

Object not found!

 

The requested URL was not found on this server. The link on the referring page seems to be wrong or outdated. Please inform the author of that page about the

mhh

A man ar butu bijis interesanti :O)

Link to comment
Share on other sites

Guest Maarcis

OKEI

 

Jautaajums bija - par ekskursiju.

 

Linkus metiet citaa topikaa :E

Link to comment
Share on other sites

Guest Jazz

Ēmmmm... Mani arī interesē! :D:D:D Kur tas ir, Doma laukumā? :)

 

No krutas tumbeles aplūkošanas nevienam labāk nepaliks, BET ja nodemonstrē, kā skan tas un tas uz tās tumbeles, tad gan ir vērts, IMO!

Link to comment
Share on other sites

mmmmmhhhmm

probleema ir daljeeji atrisinaata :o)

 

Object not found!

 

The requested URL was not found on this server. The link on the referring page seems to be wrong or outdated. Please inform the author of that page about the

mhh

A man ar butu bijis interesanti :o)

 

Nez man gan tas linx straadaaja un arii veel tagad straadaa, ja tu runaa par to linku, ko te iemeta Nomalis :)))

Runaajot par exkursiju... mhm.. iespeejams, ka arii intereseetu :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Maarcis

Paldies interesentiem, Jazz, jaa, tas ir Doma laukumaa 8, pie Doma bazniicas, Tu arii gribeetu atnaakt? :)

 

Jaapaskaidro, ka es esmu radio darbinieks, attieciigi linki un telefoni, kur zvaniit diez vai mani interesee ;)

Link to comment
Share on other sites

LR raida netā visas 4 programmas pēc formulas 7x24x365, tādēļ var būt problēmas ar piekļūšanu no ārpuses. Klausās daudz, jo īpaši LR2 un Klasiku (netā ir ļoti maz staciju, kas translē klasisko muziku). Pavisam ir 16 tiešraides kanāli + Radio Naba + vēl viss raidījumu arhīvs.

Tā kā dažbrīd arī Latnet stikla drāts izrādās par šauru!

Link to comment
Share on other sites

Guest Jazz

Varbūt var izdarīt tā, ka tie, kas vēlas, tā nopietni, nevis tikai apskatīties kā izskatās kruta tumba un viss, tie varētu Mārcim PM un tad runāsim tālāk!

 

Mārci, nu, ko saki?

Link to comment
Share on other sites

Guest Maarcis

Jazz, man buutu svariigi, ka Tu ar' piekristu suporteet shito pasaakumu ar savu klaatbuutni. Ko saki? Tava ideja par tumbu demonstreeshanu ir laba, man tas praataa neienaaca.

Link to comment
Share on other sites

Guest Maarcis

Sūtiet privātos mesidžus - piesakieties!!!!! Arī Jūs, kas jau izteicāties šeit!

Link to comment
Share on other sites

pulkvedis

....oi apreecos..te tak var tiikk pamatskolniekus vest... paareejiem nav ko redzeet...nu varbut kaadam aarzemniekam eksotika

Link to comment
Share on other sites

Guest Maarcis
....oi apreecos..te tak var tiikk pamatskolniekus vest... paareejiem nav ko redzeet...nu varbut kaadam aarzemniekam eksotika

Pulkvedi - svoboģen! :)

Link to comment
Share on other sites

Tv studijaas esmu ne tikai bijis, bet pat padarbojies biku... ;) Ar to radio buutu inchiigaak, jo tur nav iespeeja ar vizuaaliem efektiem piesegt audio gljukus... :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Maarcis

Vaardsakot, veelams iesuutiit personas datus - vaardu, uzvaardu, kaadu mobiili vai emailu ("ja nu kas"), bet plaani iet uz realizeeshanos (shonedeelj).

Link to comment
Share on other sites

Guest Maarcis

Vaardsakot, tas notika (sestdien). Tie, kuriem baigi gribaas, interesee utt., var suutiit luugumus atkaartot, varbuut kaadreiz izpildiisim. "Tie" - tie, kuri netika, utt.

Link to comment
Share on other sites

Guest LOOK

Es kā ekskursijas dalībnieks varu piebilst ka manas intereses tika apmierinātas. Un ja kādam tas viss ir mājās, tad tā ir cita lieta.... Taču domāju ka maz ir tādu, kam ir priekšstats par skaņas ierakstu vai tā miksēšanu. Vismaz redzes loku var paplašināt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...