Jump to content

numuru saglabāšana ja nav sim kartes


Lameriz
 Share

Recommended Posts

tā kā mans mobilais ar visu ZZ sim karti aizgāja papeldēties jūrā un tā arī neatgriezās, man vajag jaunu numuru, vislētākais-izdevīgākais laikam ir bifri, bet vai viņi kaut kā ļaus man saglabāt veco zz numuru ja man nav sim kartes???? :(

Link to comment
Share on other sites

"Ja esat nozaudējis savu "Zelta Zivtiņu", nopērkot jaunu SIM karti, Jūs variet saglabāt savu tālruņa numuru un kredīta atlikumu. To iespējams izdarīt Tele2 servisa centros, uzrādot nozaudētās kartes galveno paroli."

 

kas tā par paroli, kas jauzrāda?? man tā ZZ laikam ir(bija) jau kādus 8 gadus, nekādas paroles neatceros! un to sim kartes numuru ar nezinu :(

Link to comment
Share on other sites

jautājumu vietā man lika uzrādīt zz papildināšanas čeka kopiju no bankas, ko šodien nevarēju izdarīt,jo bankas jau bija ciet!! pietam diemžēl liekas kāds ir atradis manu karti un laimīgi norunā manus 40ls :( līdz rītdienai diez vai kas būs palicis...

Link to comment
Share on other sites

Kāds atradis Tavu SIM karti jūras dzelmē?.. :? Nu vot i palaimējies.

Link to comment
Share on other sites

+ ja nebiji telefonam ar marķieri uzrakstījis PIN kodu, atradējam dzīres nespīd?

 

P.S. Kamdēļ Tu karti papildināji ar tādu milzu summu? Čekam pietika ar kādu latu.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

kods laikam bija 12345 vai arii pat vinju biju izsleedzis! vienmeer pirku uz gadu krediitu :(

ņjā šitik traki zvejnieksvētki vēl nav bijuši - pazaudēju SE w950,ZZ karti, kredītkartes, visu naudu u.t.t.

 

es pat īsti nesaprotu kādu zz čeka kopiju viņiem vajag?viņiem vajag no pašas bankas vai arī ja es no i-bankas pats kaut ko izdrukāju, tas derēs? vai arī ja es tagad par latu papildinu karti kuras man nav, tas čeks arī der? tas viss ir diezgan bezjēdzīgi no numura drošības viedokļa..

Labots - Lameriz
Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Izdrukā no i-bankas un aiznes uz banku, lai uzliek zīmogu un parakstu, tad derēs noteikti.

Bet - varēji jau viņiem pašiem uzprasīt, kas derēs un kas - nederēs.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

tad to zīmogu no bankas vajag vai nevajag, tajās bankās jau par visu naudu prasa!! nemaz nerunājot par rindām, šodien tele2 40min sēdēju lai man 20 sekundēs pateiktu ka man jaiet uz banku pēc čeka! :-?

Labots - Lameriz
Link to comment
Share on other sites

Izsaku līdzjūtību, ja neizdodās viss pasākums, bet nu atstāt defaulto PIN vai noņemt to vispār - tas ir stulbi, it īpaši, ja tiek papildināta karte uz gada...

Nu ceru, ka viss būs OK... Veiksmi...

Link to comment
Share on other sites

parlaimi tomēr viss izdevās un kredīts ar bija par pārsteigumu palicis, ko es īsti nesaprotu, jo kad zvaniju uz savu numuru vislaik bija izslēgts, bet vienu reizi parādijās normāls signāls pēc kā secināju, ka kāds tomēr viņu bija atradis, bet laikam tā zelta zivtiņa no jūras dibena tik gļukojās! :-D

Link to comment
Share on other sites

... zelta zivtiņa no jūras dibena tik gļukojās! :-D

zivs jūras dzelmē jutās kā zivs ūdenī. :idea:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...