Jump to content

Philips 37PFL7603D prieks Playstation 3


ququ
 Share

Recommended Posts

MartiniB

7tuukstoshajaa seerijaa neesmu paaraak stipri iedziljinaajies,

bet cik lasiiju iex http://forum.ixbt.com/topic.cgi?id=62:12718

izriet ka 7403 ir labaax par 7603 kursh ir baazeec uz iepriexeejaa gada 9*32 platformas

kuriem esot atteela aiztures un 1080p(ienaakoshais)->1080i(bildes procesings)->1080p(atteels) probleemas

Link to comment
Share on other sites

Man ir 7603, un attēla aizture šim modelim ir diezgan regulāra. īstenībā jau sāk besīt ārā.!

Link to comment
Share on other sites

Šodien avīžu bodē redzēju, ka žurnālā Next ir apraksts par labākajiem LCD tv priekš spēlēm.

 

Tā ka nopērc un izlasi.

Labots - Ozzoo
Link to comment
Share on other sites

Tici vai nē, bet par labāko tika atdzīts 40W4000, kas mana uztverē ir pilnīgs un galīgs craps

Link to comment
Share on other sites

MartiniB

nee nu ir arii savi plusi Sonjkaam - cena

Sunjsungiem melnaa dziljums

LG - timeshift

Phils - Ambilight; LAN; SD upscalings(kaut gan peec peedeejaa firmwares updates subjektiivi shkiet ka kaukas ir mainiijies uz slikto pusi)

 

perfektu plakano tv naf, katrs razjotaajs censhas neizteereet visus trumpjus uzreiz jo taapat tak labi peerk

Link to comment
Share on other sites

nu nezin, nezin, cena Sony 40W4000 ir pārāk aaugsta, jo būtisku atšķirību starp W3000 un W4000 neredzēju :D

Testēju, pie visa iespējamā, tikai tad man nāca apskaidrība,ka jaielūkojas iekšā Soņkā un ko es secinu, secinu to ka matrica ir taada pati kā vecajam modelim

Link to comment
Share on other sites

Mr.Sports

da blj kā var lcd teļukam (LG) kuram ielikta viss zemākā atzīme attēla kvalitātē iedot ''next labākā pirkuma''statusu, autors pats raksta :''bilde ir sintētiska un skatoties filmu liekas ka tā ir datorspēle''. Nu tad rodas jautājums, kam man mājās teļļuks domāts?!? Ā un Philipsam nebija kur piesieties, piesējas pults navigācijas diskam un tajā pašā laikā ieliek augstāko atzīmi vadāmībā. Un varēja tak autors notestēt pie antenas (ko parasti arī cilvēki skatās), tad viņam noteikti būtu cits lcdiškas favorītss.

Nu nepatika man tas raksts. :lol: My choice Philips 42PFL9603. nepiekrītat?!? nu tad aizejiet uz normālu veici un salīdziniet :D

Labots - Mr.Sports
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

jaa, bet jusu ieteiktajam modelim (pfl7403d) nav FULL HD!!! tam ir tikai parastais HD ready! nu labi, tam ir 3ms reakcijas laiks, bet manam nosauktajam modelim (pfl7603d) ir FULL HD!!! bet diemzēl 6 ms-tas tacu tapat ir pietiekami prieks PS3 ???! Prieks PS3 vai tad FULL HD nav daudz labāks nekā prostais HD ready?

Link to comment
Share on other sites

bet pat pasiizstradataji teica, ka ISTA spelešana sakas tikai ar FULL HD!

 

nu nezinu cik viniem var ticet, jo pats nesmu redzejis salidzinajumu starp HD ready un FULL HD uz ps3....

 

 

tatad tiesam var drosi nemt ar hd ready un bus tik pat labi? vienkarsi sis TV bus ilgam laikam....

Link to comment
Share on other sites

bobiksons

Jāslēdz ir native resolucijā un nebūs problēmas.

 

Un ja filipiška, tad 9703, jo tam ir `Wide Gamut` lampas

9803 laikam uz LED-iem bija

 

vispār jāņem 9x03, jo tam ir `Perfect Pixel`, nevis `Pixel Plus` kā pārējiem

Link to comment
Share on other sites

Kāds var iedot "instrukciju", kā var noregulēt pareizu pulksteni priekš 37PFL7603D

Link to comment
Share on other sites

Atverot instrukciju un pamekēt tajā pulksteņa regulāciju

Ieteikums labs, tikai nepalīdz, jo vismaz manuālī ir teikts ka caur menu pie Installation -> Time zone un lieta darīta. Tikai man pie Installation sadaļas nav tas Time zone :-(

Link to comment
Share on other sites

ja uzliks finland, vai tad vairs ķers dtv raidījumus? līdz šim visi teica, ka valsts uzstādījumā jāliek vācija, kas arī reāli darbojas.

Link to comment
Share on other sites

Noresetoju factory setingus uzliku gan fin, gan uk. bet laiks nemainas, kaut kāds 3.14. Ir vel kādas idejas?

Link to comment
Share on other sites

hmm uzliekot fin, vajadzeeja straadaat, jo esam vienaa laika joslaa.

moš paskaties tiešām

maneejam bija reizi aizpeldeejis, uzliku citu laika joslu un atpakalj uz GMT+2

Link to comment
Share on other sites

Maybe uztaisīt software update, bet cik gludi tas norit, teiksim ja ir kādi papildus gļuki, uz iepriekšējo versiju var atgriezties?

Link to comment
Share on other sites

MartiniB

Maybe uztaisīt software update, bet cik gludi tas norit, teiksim ja ir kādi papildus gļuki, uz iepriekšējo versiju var atgriezties?

tikai to iepriexeejo softa versiju veel izrakt ..... :(

 

un no kaada tipa signaala tu meegini sakjert pulksteni

Link to comment
Share on other sites

Skaidrs. Būs jāsāk studēt forumi par visiem dream-boxiem, satelīt-sķīvjiem utt, citādi tagad skatoties pa ltv7 basketbola spēli Lietuva - Ķīna, attēls kā pēc divdienu kodiena :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Mr.Sports

šāds pastiprinātājs diezgan labi uzlabo analogo signālu, tagad arī pie vecmāmiņas laukos varu normālu bildi redzēt :shock:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...