Jump to content

Naudas parskaitijums no uk


Frog
 Share

Recommended Posts

uz minēto kontu iepriekš piedāvātais, bet ātrāk ir caur lavtvijas pastu vai latvijas krājbanku, vot neatceros kā viņu sauca. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Ja saņēmējs ir uzticams, tad nekādu problēmu nebūs. Sliktākajā gadījumā - Tev paliks kvīts, kas pierāda, ka naudu esi izsūtījis.

Link to comment
Share on other sites

vai nu bankas paarskaitiijums vai western union. nekaa cita nav. otrais buus visaatraakais un pilniigi iespeejams, leetaakais variants.

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

hansabanka ir swedbank grupas atzars

man no swe paarskaitiijums atnaak otraa dienaa

nedomaaju, ka no eng buus dizji ilgaak

kkaads procents buus jaamaksaa, bet viennoziimiigi mazaak kaa wu vai rp sisteemaa....

Link to comment
Share on other sites

jap. western union. pa pastu pašu naudu naudu nesūta. bet tikai kodu, kuru nosaucot izsniegs naudiņu. vēl privatbank.lv ko līdzīgu piedāvā. :wink:

 

drunk lizard, western union process prasa apmēram 2 stundas. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

tiesjais starpbanku paarskaitiijums caur inetu aiznjem 2 minuutes....

Link to comment
Share on other sites

ja kāds nesaprata, tad kodu arī pasts nesūta, bet nosauc naudas sūtītājam, sūtītājs savukārt naudas saņēmējam, piem. caur sms. :wink: wo!

 

tiesjais starpbanku paarskaitiijums caur inetu aiznjem 2 minuutes....

pat mazāk, ja sūtītājam ir konts, un nauda hansanet.lv, un pieredze rakstīšanā un process notiek darba laikā. :wink:

Link to comment
Share on other sites

versatile

iesaku sutit EUR un baidit SEPA priekshrocibas.

pa visu eirop, garanteti 3 darbadienu laika, komisija par kaut kadiem 80 ls bija 4 ls caur seb un 5 - hanzenee.

Link to comment
Share on other sites

Javeic laikam tas tiesais parskaitijums man stastija ka western union ir dargs turklaat man vajag lai nauda nonaktu kontaa nevis kautkur..

Link to comment
Share on other sites

caur western union nauda atnāk skaidra nauda, tad jau vari ieskaitit kur gribi. kaut valsts kasē. :mrgreen: tas ka dārgāk taisnība. bet ja summa 100 štukas, uz tām pārs dienām ieliec īstermiņa depozītā, un visu atgūsi. :mrgreen: vobšem cik saprotu, nav nozīmes no kurienes skaitīsi. bankām nav izdevīgi ātri Tev atdot naudu, tāds ir fakts. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Kāda problēma Opal Trasfer 12h laika vis notiek kā smērēts komisijas maksa 3Gbp var bu kāds pens šūrpu turpu no Barclays parskaitu uz Opalu tad uzzvanu Opal un pasaku uz kurieni un kam jāparskaita.tikai vispirms telefoniski jā izveido konts Opal trasnfer.protams daži drošibas jautajumi un citas muļķības. Ja interesē tad PM

Link to comment
Share on other sites

vēl piebildīšu, ka dažas bankas par skaidras naudas ārzemju valūtā izņemšanu mēdz prasīt procentus. tā kā hansabankā nav bijusi darīšana, neapgalvoju. bet dažas šadu štelli praktizē. :wink:

Link to comment
Share on other sites

no UK skaitiiju 60 marcinjas uz Vaaciju. samaksaaju pa bankas paarskaitiijumu devinjus latus. PIem. HSBC banka atljauj starptautiskos maksaajumus tikai pa dienu.

Uz LV neesmu riskeejis ko skaitiit. MAn suutiita ir nauda un ir sanaacis leetaak, apmeeram 8 procenti (neesmu tam pieduuries).

Veel jau pastaav PayPal, arii skaisti var suutiit naudu.

Ieteiktu WU izmantot.

Link to comment
Share on other sites

Tu kaut vienu reizi esi sutijis no UK uz LV caur Western Union 12Gbp pagalam ka nemetas no 100Gbp ta ka tikai nevajag no 200 Gbp 25 Gbp plusvēl jašanas sanem kadam ir jaiet jaizpilda bankā papirs jaizņem tā nauda nevis viņa automatiski paskaitās uz kaut kādu tur kontu WU nem pročus par katru bankā noguleto dienu .

Link to comment
Share on other sites

tas tiesa, neesmu. un diez vai būs vajadzība. vispirms apskatos netā, vairāk biju domājis par ĀTRĀko naudas saņemšanas veidu :wink:

Link to comment
Share on other sites

izdevīgāk būs caur paziņu atvest maciņā, pēc tam pārskaitot vai satiekoties. bet ātrāk western union vai moneygram, kaut dārgi. bet par cik autors problēmu risina forumā, nemaz tik steidzami nav. :wink:

Link to comment
Share on other sites

caur latvijas krajbanku

naudina atnak vienas dienas laika, sodien izsutu rita eju pakal ar kodinu un personas apliecinosu dokumentu

samejie gan naudu konverte dolaros un tad ir tava izvele vai nemt vinus ara latvija USD vai LATOS

protams jo vairak suti jo vairak zaude

Link to comment
Share on other sites

caur latvijas krajbanku

nav pa tēmu, bet muļķigi - lietuviešu banka saucas latvijas krajbanka :mrgreen:

 

hmm.. par tiem usd, nez kā krājbanka, bet ko dara pasts, vai tiešām viņu kasē ir usd? :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

varbuut kaadam ir konkreeta infa cik maksaa prieks parskaitiit naudu no barclaya un hansabanku... Tas buutu takaa tads vieglaakais negribas nekur zvaniit un nekadus akountus nez kur veidot vel..

Link to comment
Share on other sites

barclay vispaar ir naudas gjeereetaajs, taapeec vareetu nebuut leeti. LAti desmit, uz sotaku noteikti buus.

Choms LV tikko iznjeema 200 LS no kartes, pakaasa 40 LS komisijaa... .

Link to comment
Share on other sites

1) latvija tagad ir ES un līdz ar to bankas pārskaitījumi starp ES bankām līdz 50 000 eiro izmaksā tikpat cik vetējais transfers.

2) izvēlies to anglijas banku kurai ar hanzeni ir savstarpējais norēķinu konts. tad ilgāk par 2-3 dienām diezvai nāks.

Link to comment
Share on other sites

r5, kaadas mulkjiibas?

tad jau tas buutu pa velti. Anglijaa starp bankaam nav komisija, uz aarzemeem ir, piedevaam uz jebkuru valsti.

Bankas paarskaitiijumi notiek tieshi triis dienas, ne mirkli mazaak. Ja tie ir divi konti vienaa bankaa, tad uzreiz ir nauda, savaadi gaidi triis dienas. Kaa jau mineeju, skaitiiju naudu Vaacijas firmai, nokaasa gan komisiju, gan naudu suutiija triis dienas.

Link to comment
Share on other sites

nekaitiniet mani a to aiziešu un iečekošu pricelistu. pats pedējo reizi pāris gadus atpakaļ skaitīju vairākus K pat kautkādiem padsmit eirikiem

Link to comment
Share on other sites

To Grisha:

Izmantoju Barclay banku kaa starpnieku naudas suutiishanai uz LV no UK pa 3.70 maarcinjaam liidz 2000 maarcinjaam. Pirms tam lietoju Lloyds bankas pakalpojumus,kuri pleesa 24 maarcinjas par suutiishanu,bet bankas atskaitee var redzeet,kad Lloyds suuta caur Barclay banku uzvaarot sev apmeeram 20 maarcinjas no katra paarskaitiijuma. Takaa es iesaku Barclay banku :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 7 years later...
ArtūrsB

Kādi šobrīd ir izdevīgākie varianti kā dabūt naudu no UK uz Latviju. Summa diezgan liela.  Viena potenciālā pircēja zvana un stāsta, ka komisijās aizejot aptuveni 30% pat ja skaita no bankas uz banku.

Link to comment
Share on other sites

Paypal? Man no USA sūtīja 10USD uz parasto Swed mastercard, vis OK, rezultātā zaudēju labi ja vienu procentu un arī tas dēļ tā, ka man konta valūta nebija USD...

Link to comment
Share on other sites

senleja

 

 

pircēja zvana un stāsta
Lai tak stāsta. Kad atlaidīs ,gan jau pašai kauns paliks. 

 

 

komisijās aizejot aptuveni 30%
 
Link to comment
Share on other sites

ArtūrsB

Es tirgoju dzīvokli un cilvēks zvana stāšta, ka esot baigi lielās komisijas utt. gandrīz 30%  Izklausās diezgan neticami, tapēc arī jautāju.

Link to comment
Share on other sites

Paga... dzīvokli tirgo UK UK iedzīvotajam, jeb tirgo dzīvokli LV UK iedzīvotājam?

Link to comment
Share on other sites

Western Union ņem 4% no pārskaitījuma, kas ir lielāks par 1000eur. No 5000eur fiksēta maksa 200eur...

Labots - DeEK
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...