Jump to content

SOUND DRIVER


locustt
 Share

Recommended Posts

Nesen man bija problēmas ar draiveri un tapēc es paņēmu safe mode un izinstalēju visus draiverus, un ienistalēju no disku draiverus kurus deva līdzi.

Tagad vispār ideāls variants, es vairs nevaru uzinstalēt nevienu draiveri jo man uzmetas šis: problem_nr_2.png un tā visiem draiveriem.

Un tad es paskatījos MY COMPUTER proprites......Un tur man vairāk neuzrāda ka Video karte darbojas te:problem_nr_1.png

Labots - locustt
Link to comment
Share on other sites

vinjsh tak piedaavaa izveeli turpinaat. tur winblows vienkaarshi raud ka nav digitaalais parasts tam draiverim.

Turpini vienkaarshi taalaak instaleet.

Link to comment
Share on other sites

Liels paldies!

Negribu taisīt velvienu tēmu tapēc uzrakstīšu nakamo problēmu kas uzradās pēc safe mode....

Līdzko mans PC uztver kādu vīrusiņu tas uzreiz taisa restartu....Liekas ka tas ir kāds biostar izstrādājums, cik es sapratu...

Link to comment
Share on other sites

vispaar jau kompim ir vienalga, ko tur laadee.Restarteejas vinjsh kaada cita iemesla peec. Kaa vinjsh restarteejas, uzlec kaads pazinjojums vai brutaali melns ekraans un starteejas kompis?

Link to comment
Share on other sites

Starteejot kompi, spaidi F8 pogu, peec tam izveelies Disable Automatic restart on system failure. KAd naakoshreiz kaste nokaarsies, jaabuut zilajam logam ar kljuudas pazinjojumu, piem. stop 0x0001010101 ... . To pazinjojumu arii iemet googlee un tad arii uzzinaasi, kas pa vainu.

Link to comment
Share on other sites

Paldies!

Un vēl viens pēdēja problēma. :-|

Mans vairs nav skaņas.Es zinu risinājumu(jalejuplādē jauns draiveris), bet es nezinu kāds....

problem_nr_3.png

Link to comment
Share on other sites

un ienistalēju no disku draiverus kurus deva līdzi.

Kā tu domā, vai tajā diskā nevarētu būt draiveri skaņas kartei....

Link to comment
Share on other sites

Izmanto EVEREST, varēsi paskatīties, kāda datoram ir mātesplate, skaņas karte utt. Ja dokumentācija nav saglabājusies.

 

Tajā bildītē nav redzams nekas par mātesplati :)

Link to comment
Share on other sites

lejuplādēju EVEREST, bet nevarēju atrast kur var dabūt informāciju par mātesplati.

Link to comment
Share on other sites

B%$n, kad instalēji draiverus, kā pirmo (vai vispār) uzliki čipseta draiveri? Ja nē - nav brīnums, ka daži citi draiveri nedarbojas.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

autoram silts ieteikums, sākumā pamācīties kaut elementārāko datoru darbības principus, un tad ķerties pie draiveru instalēšanas, bet nu to jau laikam nesapratīs.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Cilvēkam nav jāmācās darbības principus, bet jāiet uz skolu un jāmācās lasīt.

Ir grūti izskaidrot, ka cilvēks nespēj izlasīt kas ir rakstīts logā un atbildēt uz jautājumu nospiežot attiecīgo pogu.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Kas man tagad jadara?Es kautko šeit nepareizi izdarīju?

Zinu kad tiksu ar šo galā vairak ar tiem draiveriem tā nečakarēšos...

 

Pavēru krieso korpusu vaļā un tur bija raktītd

Made in China :-D

CRU51-M7

VER:1.1

BILDE

Labots - locustt
Link to comment
Share on other sites

(labots)

lejuplādēju Windows 95/98/ME/2000/XP x86/XP x64/ kad gribēju to instalēt tas uzmeta logu ka tāds jau pastāv...Man tagad veco dzēst lauka instalēt to no web?

45435435.png

Labots - locustt
Link to comment
Share on other sites

Jānis1279

laiks sākt mācīties lasīt!Tad padomāt kas ir uzrakstīts.

Link to comment
Share on other sites

Un nu es izdariju vel ko daudz stulbaku.

Es izdzesu visus NVIDIA draiverus ignorejot kadu lodzinu kura del man tagad neiet i-nets.

Paskatijos control panelii un tur vispar nebija tas fails kur maina ip un atsledz/iesledz netu.

 

 

Un nu es izdariju vel ko daudz stulbaku.

Es izdzesu visus NVIDIA draiverus ignorejot kadu lodzinu kura del man tagad neiet i-nets.

Paskatijos control panelii un tur vispar nebija tas fails kur maina ip un atsledz/iesledz netu.

Link to comment
Share on other sites

Pasauc kaadu paliigaa,kursh kaut ko rubii.. Un veelams krievu valodu saprotoshu cilveeku :neutral:

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Uztaiosīju defragmāciju un i-nets atgriezās! :-D

Labi izdzēsu ārā jau eksistējošo Realtek AC'97 un kad mēģinaju uzinstalēt to no adreses kuru man iedeva wolf man uzlēca šis!

Starpcitu es atklāju kapēc man negāja tie draiveri kuri man bija tajā diskā! :) šis kompjūter pie mani ir jau 3 gadus un pirms gada man PC nodega cietais disks un mums ielika citu vietā bet nedeva līdzi disku ar draiveriem... :evil:

Labots - locustt
Link to comment
Share on other sites

Apbrīnojams klauns tu esi, kāds sakars cietajam diskam ar driveru disku, kurš nāk komplektā ar māti.....

Defragmentācijai ar netu saistība nulle...dieva dēļ nes to kasti kādam, kas zin vairāk kā tu, kamēr vēl ir ko nest....

Labots - wolf
Link to comment
Share on other sites

Laikam man atklājums par cieto disku nebija pareizs, bet tik tiešām kad veicu defragmāciju internets parādījās!

Lai nu kā esmu pārāk daudz laika tajā ieguldījis un man skaņu kompim liedz viens kaitinošs lodziņš....

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Būtu prātīgāk to laiku izmantot lietderīgi aiznesot kasti pie cilvēka, kas sajēdz vairāk.

 

Cik esmu novērojis, tad skaņas kartes instalēšana ir bezcerīgs pasākums. Nu nerubī jaunatne. Kaut kādus mistiskus AC'97 draiverus meklē.

Link to comment
Share on other sites

(labots)
Nu nerubī jaunatne. Kaut kādus mistiskus AC'97 draiverus meklē.

Tātad man nemaz nav vajadzīgs Realtek AC'97 draiveris?

datoru nesīšu septembra sākumā, personīgu iemeslu dēļ.

kautkā negribas tik ilgi sēdēt pie kompi bez skaņas un lejuplādēt speciālas filmas ar subtitriem. :-D

Labots - locustt
Link to comment
Share on other sites

Bet es jums iedevu infomāciju par savu kompi, tad pasakat kas man īsti ir vajadzīgs?

Pirms tam es visu laiku domaju ka Realtek AC'97! :-|

Link to comment
Share on other sites

Jānis1279

wolf ieteiktais links varētu būt tas Tava datora skaņai nepieciešamais risinājums.

 

Jo vairāk mēģināsi instalēt, pārinstalēt draiverus,tikai pieķēzīsi sistēmas reģistrus.

līdzīgā gadījumā mēģinātu ar kādu reģistrus tīrošu utilītu iztīrīt, izlabot kļūdas, tad pārstartētu no jauna. Turpinātu cīnīties par draiveru salikšanu.

Bet noteikti, ka katrs gadījums ir nedaudz individuāls, arī Windows kļūdas negrib piedot, tikai Format c: tad varētu līdzēt

Link to comment
Share on other sites

Jau iepriekš atvainojos, ja iepriekš šeit tāda problēma ir jau izrunāta.

 

Man ir problēma ar skaņu, nezinu vai pie vainas ir draiveri, bet lieta tāda, ka nav skaņas visur, kur tiek izmantots Flash playeris (youtube, draugi u.c.). Bet piemēram skaņa caur Media playeri vai VLC ir, arī spēles spēlējot viss kārtībā. Kas šeit varētu būt par problēmu, kaut kādi interneta settingi varbūt jāpamaina? Neesmu nekāds datoru eksperts, tāpēc vairāk par draiveru pārinstalēšanu man ideju nav.

 

Būšu pateicīgs, ja kāds palīdzēs.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Patiesībā es jau sen biju ticis galā ar šo problēmu! :-D , jo es biju sajaucis tumbiņu vadu ar mikrafona vadiņu, sorry ka aizkavēju jūsus laiku!

man vairaki cilvēki teica lai paskatos vai vis pieriktēts pareizi, bet es tikai dusmojos un neklausījos, bet tad..... :-D

Labots - locustt
Link to comment
Share on other sites

jo es biju sajaucis tumbiņu vadu ar mikrafona vadiņu,

nē nu šitas vispār pārsit visas šeit esošās pērles :shock: :grin: Ka tik tu nav biedra Peļņa radugabals.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...