Jump to content

Problēma ar video failu konvertēšanu


janis888
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Ir šāda situācija, ka ir digitālā kamera (Sony DSC-w120), kuras uzņemto failu formāts ir (.MPG), tā kā video failu ir diezgan pa daudz, tad tos man vajadzēja salīmēt kopā, izmantoju programmu VirtualDub, ar salīmēšanu neradās nekādu problēmu, bet ar kompresiju gan. Izmantoju ffdshow Video Codec, lai nokompresētu visu video, un tad saglabāju (.AVI). Uz Datora viss gāja labi, bija gan video, gan skaņa un kompresija arī nostrādāja.

 

Problēmas radās tur ka uz dvd player’a šim video nebija skaņas, bet attēla kvalitāte bija ok.

Varbūt es kaukto neietā darīju pie kompresijas?

Tātad, varbūt jūs varat arī ieteikt kādu citu konvertēšanās programmu, varbūt ir arī tāda programma, kas ne kompresē failus (atstājot orgīnālo faila izmēru), bet tikai tos salīmē iekš (.MPG), jo tas man arī derētu, jo tīri (.MPG) video faili no digitālās kameras iet uz dvd player'a.

 

Paldies...

Link to comment
Share on other sites

var vienkārši ar virtualdub apvienot failus un pie video kodeku iestādīšanas uzlikt lai neko ar video nedara tā pat arī ar skaņu nekā nedarīt! un tad saglabāt kā AVI!

Link to comment
Share on other sites

janis888

Neko daudz par video apstrādes lietām es nezinu, man pat bija problēmas atrast kā var VirtualDub salīmēt video. Nu uz DVD Player ir šis rakstīts – DVD/DivX/MPEG4/SCCD/VCD/MP3/CD Player un laikam šie kodeki MPEG4 un DivX, kā jua teicu par šim lietām man diezgan tumša bilde, vienkārši tas ka bilde ir a skaņas nav. Un tas ffshow Video Codec varētu teikt bija vienīgais kas diezgan normāli kompresēja, a pārējie nereāli lielos izmēros.

Link to comment
Share on other sites

Tātad, varbūt jūs varat arī ieteikt kādu citu konvertēšanās programmu, varbūt ir arī tāda programma, kas ne kompresē failus (atstājot orgīnālo faila izmēru), bet tikai tos salīmē iekš (.MPG), jo tas man arī derētu, jo tīri (.MPG) video faili no digitālās kameras iet uz dvd player'a.

Paldies...

MPG2CUT2

Link to comment
Share on other sites

vaina ir tur ka tu ņem video kodeku (xvid) ar to viss normāli, bet paliek jau vēl skaņa ja tu viņu atstāj kā ir tad viņā aiziet nekompresēta jāuzliek vēl lai audio pārkonvertē uz kādu MPEG layer-3.

Link to comment
Share on other sites

var vienkārši ar virtualdub apvienot failus un pie video kodeku iestādīšanas uzlikt lai neko ar video nedara tā pat arī ar skaņu nekā nedarīt! un tad saglabāt kā AVI!

 

Aha, gudrs Tu esi - taa kaa Tu iesaki, dzeks ieguus nekompreseetu RGB avi, kur stunda buus ~ 80 Gb. :p

 

Taisi VDubaa Video uz Xvid vai divX un skanjai uzliec mpeg layer3.

 

Ja gribi vienkaarshi saliimeet savu mpegu, tad nevajag VDub, bet gan mpeg-vcr vai Tmpegu, ar kuru gan buus gruutaak.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...