Jump to content

lētākais GPRS īslaicīgai lietošanai


elxnis
 Share

Recommended Posts

Pie kura operatora iznāk lētākā datu pārraide īslaicīgais lietošanai (~nedēļa).

Pašam pašaliak ir LMT pieslēgums, bet tur tās cenas nav pārāk patīkamas, izskatās, ka pat priekšapmakasas kartēm ir lētāk. Kuru Jūs ieteiktu?

Link to comment
Share on other sites

http://manslmt.lv ļauj piesslēgt un atslēgt pakalpojumus. Tātad izdomājam, cik daudz datu vēlamies pārraidīt šajā nedēļā un pieslēdzam vienu no šiem pakalpojumiem:

a) GPRS pastāvīgais pieslēgums [5 bezmaksas MB] + turpmākais tarifs 20 sant/MB - atlaide

b) HSDPA 5 [30 bezmaksas MB] + turpmākais tarifs 15 sant/MB - atlaide

c) HSDPA 15 [200 bezmaksas MB] + turpmākais tarifs 8 sant/MB - atlaide

 

http://www.lmt.lv/lv/index.php?pageid=3001009

Ja palietosi pakalpojumu tikai nedēļu, izspruksi cauri bez abonēšanas maksas vai par ceturtdaļu abonēšanas (proporcionāli izmantotajām dienā), īsti nezinu.

Link to comment
Share on other sites

VIL, GPRS pastāvīgā pieslēguma pieslēgšana vien izmaksā 3.54 Ls tāpēc diezzin vai tas būtu izdevīgi uz to nedēļu....

Link to comment
Share on other sites

http://manslmt.lv ļauj piesslēgt un atslēgt pakalpojumus. Tātad izdomājam, cik daudz datu vēlamies pārraidīt šajā nedēļā un pieslēdzam vienu no šiem pakalpojumiem:

a) GPRS pastāvīgais pieslēgums [5 bezmaksas MB] + turpmākais tarifs 20 sant/MB - atlaide

b) HSDPA 5 [30 bezmaksas MB] + turpmākais tarifs 15 sant/MB - atlaide

c) HSDPA 15 [200 bezmaksas MB] + turpmākais tarifs 8 sant/MB - atlaide

 

http://www.lmt.lv/lv/index.php?pageid=3001009

Ja palietosi pakalpojumu tikai nedēļu, izspruksi cauri bez abonēšanas maksas vai par ceturtdaļu abonēšanas (proporcionāli izmantotajām dienā), īsti nezinu.

 

Vai tad tu nelasi jautaajumu??? cilveeks, tach, teica - vinjam ir LMT piesleegums, un velaas kaut ko LETAAKU uz nedelju, a tu atkal ar saviem 5 - 15 ls/men!!! :D

 

man liekas VIL forumaa ir LMT (vai Bindes) BOTS!!! ha ha ha

Link to comment
Share on other sites

VIL, GPRS pastāvīgā pieslēguma pieslēgšana vien izmaksā 3.54 Ls tāpēc diezzin vai tas būtu izdevīgi uz to nedēļu....

Pakalpojuma pieslēgšana http://manslmt.lv izmaksā latu. Atslēgšana par brīvu.

 

Vai tad tu nelasi jautaajumu??? cilveeks, tach, teica - vinjam ir LMT piesleegums, un velaas kaut ko LETAAKU uz nedelju, a tu atkal ar saviem 5 - 15 ls/men!!! :D

Īslaicīgais GPRS, ko, iespējams, izmanto topika autors, ir dārgāks par manis aprakstītajiem pakalpojumiem. Cilvēkam nevajag pakalpojumu uz mēnesi, tādēļ par 15 latiem nav runas.

 

P.S. Tu, pabūdams forumā nepilnu mēnesi, jau pasmējies par administratoru. Tas maksās 10 dienas suspenda.

Link to comment
Share on other sites

Paldies, man ir lēts un, hmm, labs Livas internets par 13Ls ar TV, DTV, internetu un modēmu. Pēdējā mēnesī pat IR. :)

Link to comment
Share on other sites

nope. Kad man klēpī gozējas Thinkpads, man ir vienalga, pa kuras šķiras kabeļiem skraida biti [nejaukt ar bite(!)].

Link to comment
Share on other sites

... uz dīvāna paņemt var, it sevišķi, ja laptops pats pieslēdzas wifi.

Neparedzētiem gadījumiem man datorsomā mētājas huawejs. Galu galā internets ir arī telefonā, ko var izmantot neparedzētiem gadījumiem. Tiesa, kopš huaweja kabatas tālruņus ar datoru kā modēmus vairs neesmu vienojis.

 

P.S. Man nav daudz augstāks ātrums. Vēsturiski lietoju 256kbps, tagad bez prasīšanas pacēla uz teorētiskajiem 2mbps. Tas pats hsdpa vien ir. Man kā BOOTojājam (WWW) un RDP lietotājam pat ar EDGE ir gana.

Link to comment
Share on other sites

Bet ir arī interesanti, ka tas īslaicīgais GPRS LMT pastāvīgajam pieslēgumam ir pat dārgāks par to pašu Okarti... man pēdējā laikā vispār sāk likties, ka priekšapmaksas kartes palikušas daudz lētākas par pieslēgumiem...

Link to comment
Share on other sites

Mr.Capric

P.S. Tu, pabūdams forumā nepilnu mēnesi, jau pasmējies par administratoru. Tas maksās 10 dienas suspenda.

 

Drīz runāsim par tīriem ariešiem - Ja wohl!!!

 

VIL, nu nevajag tā reaģēt, savādāk nāksies visus forumiešus "suspendēt"! :mrgreen: It īpaši, ja kāds ko saka pret LMT....

Link to comment
Share on other sites

Tagad jaunatnei pieņemts vecākiem ierādīt vietu, skolotājiem ierādīt vietu, šefam pateikt, ka šodien darbā nebūs.

 

... bet BOOT foruma administratori pieder pie iepriekšējās paaudzes, kas ievēro principu: cieni citus un pats būsi cienīts.

 

VIL, nu nevajag tā reaģēt, savādāk nāksies visus forumiešus "suspendēt"!

 

neanalizē administratora personību, ievēro vispārpieņemtās pieklājības normas, un netapsi suspendēts.

Lēmums nav saistīts ar viedokļu atšķirību.

 

Bet ir arī interesanti, ka tas īslaicīgais GPRS LMT pastāvīgajam pieslēgumam ir pat dārgāks par to pašu Okarti...

īslaicīgais ir paredzēts viena mms tūlītējai nosūtīšanai. Ja vēlies apmeklēt interneta āres, jāizmanto pastāvīgais, tas taču ir pašsaprotami.

Link to comment
Share on other sites

nopērkam biri numuru, un gprs veselu mēnesi jeb 40MB bezmaksas. tātad 2ls mēnesī. pie kam tie 2ls saglabājas uz konta, t. i. var lietot sarunām vai pārskaitīt citam bifri vai bites abonentam. faktiski gprs par velti. :wink:

 

Bet ir arī interesanti, ka tas īslaicīgais GPRS LMT pastāvīgajam pieslēgumam ir pat dārgāks par to pašu Okarti... man pēdējā laikā vispār sāk likties, ka priekšapmaksas kartes palikušas daudz lētākas par pieslēgumiem...

tā arī ir, Tu taču ari būtu gatavs labprātāk strādāt, ja algu saņemtu pirms darba.. priekšapmaksas mīnuss - nav lētās trubiņas. :mrgreen:

 

Pakalpojuma pieslēgšana http://manslmt.lv izmaksā latu. Atslēgšana par brīvu.

+pvn, tātad 1.18 + abonēšana. VIL, tas ka reklamē, lmt kā nodokļu maksātāju ir labi, bet nav korekti. klientam tas maksā +pvn. :wink:

 

ups, vēl atcerējos - man tele2 ir 0.99sant./mēn. abonēšana, ja nemaldos 5mb pārsniedzot 0.15sant./mb., pirmie 5 par brīvu. 0.99 AR pvn, atšķirībā no VIL bez pvn. tur kaut kāda akcija bij, mēnesis vai divi vispār par brīvu. jūnijā pieteicos, it kā akcija, bet rēķinā tie 0.99 tāpat bij, tādēļ jāskatās. rēķinā bij 7 mb, bet tie turpat bij ar mīnus zīmi, bet abonēšana neskatoties uz reklāmu tomēr ir. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...