Jump to content

1tb HDD izveele


shenkers
 Share

Recommended Posts

Hitachi 1TB, 32MB, SATAII 7200RPM - neko ne sliktu ne labu neesmu dzirdeejis, bet visleetaakais(cena ap 85ls)

 

Samsung SpinPoint F1, 1000GB, 32MB, SATAII - samsung itkaa miilot nobrukt, pasham viens bija arii itkaa zilie logi peec laika metaas, bet kaiminjam entos gadus samsungs jau iet, cik zinu klusi hdd, vismaz mans taads bija(cena ap 96Ls)

 

Seagate Barracuda 7200.11, 1TB, 32MB, SATAII - pasham shobriid ir seagate barracuda, vieniigaa suudziiba - krashkj, vecais samsungs taa nedariija :( (cena ap 100ls)

 

Cenas njemtas no viena metaala veikala...

 

Gribeetu zinaat ko juus vareetu komenteet par shiem HDD un kuru juus man ieteiktu njemt.

 

Jau ieprieks paldies!

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Nu, Hitachi es neņemtu. Kādus gadus atpakaļ bij baisi karstā vasara, cik Hitachi diski bija, tik visi nosprāga :) Nebija, protams, tad vēl 1 TB, bet firma cieņu zaudēja.

 

Samsungi baigi nepatika IDEs - traktori, kādus jāpameklē, bet ar SATA viss Ok. Strādā vesela čupa, tais skaitā 3 gab. SpinPoint F1 (750 Gb gan), viss Ok, problēmu nekādu (tfu-tfu-tu).

 

Seagate - ar ir čupa ar diskiem, no lielajiem - viens 750 Gb, kaudze 300 nieku - iet kā pulksteņi. Mainīti it tikai upgreidos, brukusi nav.

 

Tā kā manas domas - izvēle starp Seagate un Samsung. Es ņemtu Samsung F1 - diskti smuki ātruma testi izskatījās, kauč arī uzpūsti bišķi (pats ar dzenāju eksperimantējoties :).

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Janka, piemirsi, ka WD cietie diski arī vērā ņemami.

Link to comment
Share on other sites

Servakos parasti nāk Seagate un Hitachi.

 

Ir resursa parametrs cik stundas paradzēts darbam un cik ieslēgšanās/izslēgšanās reizēm, bet diemžēl vēl nekad neesmu redzējis, ka kāds ražotājs šādu informāciju kautkur norādītu. To var redzēt SMART.

 

Tas, ka kādam brendam pagātnē bija viena slikt apartija jau patiesībā neko nepierād apar šodienas diskiem.

Patiesībā brāķu koificenta starpība starp brendiem ir niecīga. Skaidrs, ka ar retākiem brendiem retāk sastopas un tapēc nav gana daudz saklausītas negatīvās atsauksmes.

Es skatītos uz testu rezultātiem, bet pašam imponē Seagate, Hitachi(parasti diezgan ātri diski) un Samsung !

Link to comment
Share on other sites

ņem lētāko

ja bojājas, maini

svarīgus datus backupo

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

VIL, kaut kā 1TB datu ir pagrūti nobekapot, tad jau 2 tādi diski jāņem.

Link to comment
Share on other sites

Mans favorīts ir SeaGate, jo mājās vecie 40 un 160GB diski ir klusi kā pelītes (un par ātrdarbību vai stabilitāti arī nevar sūdzēties). Protams, nezinu, kā ir ar 1TB diskiem - moš tie ir kā helikopteri. :p

Link to comment
Share on other sites

nu man jau liekas, ka šādus diskus ņemt iekšējos ir nepareizi. Iekšā datorā jābūt ir ap 250-500gb sistēmas diskam, bet visas filmas un mūziku ir jāglabā uz ārējiem diskiem. Daudz ērtāk, it sevišķi tajā brīdī, kad tiek lietots vairāk kā 1 dators (portatīvais, darba utt.), kas bieži vien netiek plānots disku pērkot, bet paiet gads un situācija mainās.

Link to comment
Share on other sites

Taisnība, protams. Bet kāpēc tik lielu sistēmas disku? Pat Vistai mūsdienās pietiek ar ~40GB lielu sistēmas partīciju.

 

Ā, vienīgi gāmes jau gan uz ārējā HDD laikam neinstalēsi :p

Link to comment
Share on other sites

Nu a kas tad ir ārējos diskos ?! :?

Tādi paši hārdi vien ir!

Ja iet runa par backupiem, tad tur protams labāk ir ārējais cietas, bet ārējais cietais pēc definīcijas ir paradzēts īsākam mužam, jo to aiztiek, stumda grūsta utt.

 

Tāpat šo disku var pielikt pie USB pārejas vai uzreiz ielikt ārējā hārda kastē un miers.

 

Un USB interfeiss priekš datu pāraides sucks by default !

Link to comment
Share on other sites

Es nesen panemu Samsung HD103UJ 1Tb cieto disku, bet vel neesmu izmeginajis vinu....

domaju, ka liela starpiba starp viniem nav.....vienigi samsungam ir 3 plates ar 6 galvinam, bet Hitachi 5 plates ar 10 galvinam.....Hitachi ir lielaka iespeja nobrukt ;) ,bet testos samsungs ir labaks par visiem... :)

Link to comment
Share on other sites

shenkers
(labots)

Nu man uz taa 1tb nekaadi svariigie nebuus. Svariigaako infromaaciju - dokumentus, fotograafijas un video es jau backupoju. es to tb domaaju vairaak speeleem, filmaam utml.

 

Pagaidaam saaku sliekties uz SAMSUNG peec juusu komentaariem. Emm runaajot par WD vinjam atskiriibaa no shim 3,kuriem ir 32mb, ir 16mb buferis. Tas ir svariigi? (tas bija iemesls kapeec vinju neliku pie saliidzinaashanas)

Labots - shenkers
Link to comment
Share on other sites

VIL, kaut kā 1TB datu ir pagrūti nobekapot, tad jau 2 tādi diski jāņem.

Khmmm.... Īsti vīri jau bekapus netaisa, parasti gan līdz vienai reizei :D.

Es jau nu neriskētu glabāt terabaitu info tikai vienā eksemplārā.

Link to comment
Share on other sites

Ja tā infa nav backup izdevumu vērta (filmas, muzons, gāmes), tad kāpēc nē? :roll:

 

A par ārējo cietni - ja tas ir patiesi domāts vairāk kā arhīvs, tad ārējais būs ērtāks, jo to varēs retu reizi pastaipīt apkārt (kad nu kādam draugam kaut ko sagribēsies), kā arī, kad tas piepildīsies, to varēs nolikt plauktā un likt iekšā nākamo bez lielas ķēpas.

Link to comment
Share on other sites

shenkers

nu man aareejo kkaa negribaas. Diez vai kaadam draugam stieptu 1tb ar filmaam, veel jo vairaak, ka retajam lielaaks par 300gb. Liidz shim esmu izticis ar flash un domaaju arii iztikt veel kaadu gadu.

 

Es tomeer gribeetu juus ievirziit atpakalj pie teemas. Taatad hitachi esot taads nevisai, SAMSUNG esot vislabaakais testos, un seagate arii njemams, tad galu galaa izveeleeties leetaako?

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Ja tas Tev paša vajadzībām nevis ūberkrutajam sevišķi drošajam serverim, vispār nav ko tur lieki smadzeni sutināt :) Ņem to pašu Samsung F1, viss Ok būs.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...