Jump to content

Problēmas ar latvisko burtu printēšanu


Black Napalm
 Share

Recommended Posts

Sveiki.

Man būtu problēma - rakstot kaut vai tajā pašā OpenOffice.org ar latviešu burtiem, tie dažreiz parādās citā fontā. Tā vēl nebūtu liela problēma, bet, kad atrodu kādu fontu, kas izskatās normāli, rezultāts printējot ir pavisam cits - atkal vai nu burti izskatās kā no cita šrifta (un izmēra) ņemti, vai arī tie ir "ielīduši" gandrīz vai citu burtu vietā, vai citas problēmas. Esmu atradis tikai kādu 1 vai 2 fontus, ar kuriem printējas OK.

Esmu pārliecināts ka vēl kādam ir bijusi šī problēma. Vai kāds varētu palīdzēt?

 

Lietoju Gentoo, bet tas pats rezultāts bija arī uz RedHat 9 un Fedora Core 2.

Izmantoju CUPS.

Printeris - HP DeskJet 5150 (USB printeris).

 

Jau iepriekš pateicos.

Link to comment
Share on other sites

Guest shal3r

Probleema sleepjas OpenOffice defaultajos fontos. Pameklee shajaa pashaa forumaa un atradiisi atrisinaajumu.

Link to comment
Share on other sites

Šo problēmu risina iekš OOo uzliekot fontu aivietošanu. Ja dokumenti ir ar Times fontiem (no M$Off), bet drukājot nāk laukā sviests, var uzlikt, ka Times fonti tiek aizstāti ar kādiem, kas ir tavā sistēmā un kuri satur .lv rakstu zīmes. 100% works.

Tools -> Options -> OOo -> Fonts -> Font replacement blablabla.

Link to comment
Share on other sites

Black Napalm

OK, skaidrs. Taatad man vajadzeetu laikam pamekleet arii kaut kaadus fontus laikam (jo pashlaik tikai kaads paariitis normaali printeejas). Parakaashos pa forumu, kad beigshu veelreiz likt gentoo (iepatikaas ;) )

Link to comment
Share on other sites

Black Napalm

Njaa.. bet kur lai atrod to funkciju lai OO.org neizmanto savus fontus? Mekleeju pie configure, mekleeju pie options, mekleeju OOo helpaa, nekur neatradu.. Varbuut kaads var paliidzeet? Versija 1.1.3

Link to comment
Share on other sites

Man atkal tādi gļuki bija tieši kad ši Font replacement table bija ieslēgta. Pamēģini varbūt viņu izslēgt.

Link to comment
Share on other sites

Guest atis

Hmm, man ar OO viss ir printeejies normāli līdz šim, bet problēma ir ar mozillu. Piemēram gribēju no ERfoto izprintŗt tur dažus rakstiņus. Uz ekrāna viss oki, bet uz papīra viš pirms mīkstajiem butiem visiem iebliezh space nez kapēc... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...