Jump to content

Dators spēlēm.


verbatim
 Share

Recommended Posts

Labdien.

 

Tātad, griežos pie jums ar lūgumu palīdzēt man izvēlēties datora komplektāciju.

 

Vēlos iegādāties jaunu datoru, kurš būtu ļoti jaudīgs un spēs pavilkt spēles kā The Sims 3, GTA 4, Race Driver, NFS: Pro Street u.c. Kā ar ļoti labs darbā ar Adobe Photoshop.

 

Neesmu pro, bet kautko saliku un gribu dzirdēt Jūsu viedokli par šo komplektāciju. Vajag iekļauties līdz 800 ls kopā ar monitoru un korpusu.

 

 

 

 

 

 

Paldies jau iepriekš. :)

post-74737-1215342450_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mans gala variants, kas tagad maajaas kurbulee, visu,ko vien var.

Intel Core 2 Duo E8400, 3.0GHz

ASUS P5N32-E SLI PLUS LGA775 NVIDIAC55

Seagate Barracuda ES.2, 250GB, 32MB, SATAII

Chieftec 750W Turbo

OCZ2N800SR4GK 4gb

GF 8800 GTS PCI-E 512MB 2X DVI-I

Zalman CNPS9500 LED

Thermaltake Soprano VE7000 Black

Link to comment
Share on other sites

Fxforce

Intel C2D E8400 3Ghz

Asus P5E3 DDR3

CSX 2048MB, DDRIII1333, CEC Xtreme OC, Kit of 2, CL9-6-5-15, Intel XMP

CSX 2048MB, DDRIII1333, CEC Xtreme OC, Kit of 2, CL9-6-5-15, Intel XMP

Sapphire Radeon HD4850, 512MB, GDDR3

Western Digital 640GB SATAII 7200RPM 16MB CAVIAR

Chieftec 700W PFC

 

~520Ls. Vari ieķert vēl vienu HD4850 priekš CF, un neviena 9xxx nestāvēs klāt. (GTX280 - crap)

 

Korpuss - pēc paša ieskatiem.

DVDrw - arī zem 20Ls.

 

Samsung SyncMaster 223BW, 22" -140Ls

vai:

Acer AL2416WB, 24" WideScreen -220Ls

Link to comment
Share on other sites

<sarkasma sākums>

pieliekam klāt vēl

 

PHOTOSHOP CS3 10 WIN RET IE

530.85 Ls

</sarkasma beigas>

 

interesanti ka vairums tautas mierīgi pietiktu ar photoshop elements...

Labots - J0ke
Link to comment
Share on other sites

verbatim

Godīgi sakot man ļoti patīk Fxforce komplektācija!

 

a tur divas videokartes varēs sabāzt iekšā?

 

ar abām v-kartēm sanāk 846 Ls, a viņas tiešām ir labas?

Link to comment
Share on other sites

Fxforce

4GB DDR3 rams - kompis lidos.

 

Pēc idejas, tā Asus plate atbalsta Crossfire, un ar 700W barokli divām kartēm vajadzētu pietikt. Bet ja vari kaut kur atrast, tad ņem HD4870. Labāk jau vienu jaudīgu karti, nekā divas mazjaudīgākas, vismaz ikdienas lietošanai.

Link to comment
Share on other sites

verbatim
(labots)

Ja tā HD4870 ir tiešām ir jaudīga, tad varu arī to ņemt. :)

 

Un ja nemaldos tad Fxforce komplektācijā jau ir 4 GB ram.

Labots - verbatim
Link to comment
Share on other sites

gudolfs

HD4870 tikkai nedaudz atpaliek no 280GTX :-D...PSU var njemt arii 600W, tas DDR3 rams ir craps, labaak tomeer ir labas DDr2 aminjas + veel 2X leetaak, un 4cores ar vajadzeetu jau likt.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz
DDR3 rams ir craps, labaak tomeer ir labas DDr2 aminjas + veel 2X leetaak

Kādēļ tāds maldīgs priekšstats?

 

Mans gala variants, kas tagad maajaas kurbulee, visu,ko vien var.

Intel Core 2 Duo E8400, 3.0GHz

ASUS P5N32-E SLI PLUS LGA775 NVIDIAC55

Seagate Barracuda ES.2, 250GB, 32MB, SATAII

Chieftec 750W Turbo

OCZ2N800SR4GK 4gb

GF 8800 GTS PCI-E 512MB 2X DVI-I

Zalman CNPS9500 LED

Thermaltake Soprano VE7000 Black

Cilvēk mīļais, liksies vienreiz mierā?

~400Ls vērta sistēma būs ātrāka par tavu. Un tu to iesaki cilvēkam, kurš vēlas pirkt sistēmu par stipri lielāku summu? Ja es vēlos Aston Martin Vanquish, tad man veikalā nepiedāvās Fiat Punto.

Labots - Kasparz
Link to comment
Share on other sites

gudolfs
Kādēļ tāds maldīgs priekšstats?

nuu CL9 un 1333mhz man kkaa nepatiik- kad DDR3 paraadijaas, tad vairums atminju bija tiekshi shaadas(taimingi un frekfence) un taas zaudeeja high-end DDr2, kas maksaaja mazaak. Manupraat, prieksh normaala PC lietotaaja DDR3 veel ir beernudaarza liimenii...

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Cik tavs bērnudārza līmenis ir kaut rokās turējis DDR3 atmiņas?

Tieši šādi taimingi ir tikai šim atmiņas kitam, kurš tirgū parādijās pirms nedēļas.

Labots - Kasparz
Link to comment
Share on other sites

gudolfs

Negribus striideeties, bet kaa jau apgalvoju, ka DDR3 patreiz NAV labs price/perf liidz ar to pirkums nav izdeviigs. Manupraat, nav jaatur rokaas shaads kits, lai pateiktu, ka tas ir sliktaakas par DDr2 par to cenu, turkaat DDR2 mobo ir daudz leetaakas. Tas ir mans viedoklis, katram taads ir un domaaju, ka nav veerts ar tevi te kashkeeteis beztolkaa. :evil: ;-)

 

Ja gribi man oponeet, tad luudzu bench rezultaatus :)

Labots - gudolfs
Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Viedoklis izriet no pieredzes, nevis no tantēm forumā vai līkiem testiem.

Nerunājot par DDR3 uzbūvi, tam ir stipri vairāk priekšrocību par DDR2.

Sāksim ar to, ka DDR3 ļauj mums izmantot uz Intel čipsetiem tādu jauku fīču kā XMP, kas tavā vietā saliek taimingus, atmiņas spriegumu un arī var uzklokot sistēmu lietotājam pat neieejot BIOS. Vidusmēra lietotājam, kurš pats negrib līst biosā tas ir liels pluss. Lai uzstādītu EPP vai EPP2.0, lietotājam tas tomēr manuāli jāiestata BIOSā.

Otrā priekšrocība ir mazāks spriegums. Tas, ka ietaupīsi pāris santīmus elektrības rēķinā nav galvenais, galvenais ir tas, ka tiek mazāka slodze DIMM barošanas ķēdei. Tāpat DDR3 ir arī low voltage standarts ar 1.35v, kura pirmie atmiņas IC jau sāk parādīties tirgū. Īpaši šis ir liels pluss portatīvajai datortehnikai.

Trešais ir uzlabošanas iespējas. Atmiņa ir komponente, kura tiek uzlabota visbiežāk. Jau Nākamā gada pirmajā ceturksnī AMD pāries uz DDR3 platformu, un DDR2 atmiņas tirgū būs ļoti dārgas. Jau šī pusgada laikā DDR2 cenas tikai kāpj, DDR3 krīt. Tulīt būs tirgū pieejama Nehalem platforma, tiesa, atmiņu ražotājiem būs jātaisa triple channel kiti, taču tie arī būs DDR3. Nopērkot datoru ar DDR3 tu būsi drošs, ka upgreids tev nesagādās problēmas. Vai cilvēki, kuri pirms 2 gadiem nopirka s939 sistēmas ir priecīgi, ka jāpērk DDR atmiņa, kura maksā 2-3 reizes dārgāk par DDR2?

Ceturtais, protams, ir performance. Ja salīdzinam teiksim biežāk lietotos JEDEC standartus DDR2 800MHz 5-5-5-15 ar DDR3 1333MHz 9-9-9-27, tad šajā gadijumā DDR3 būs par ~5% ātrāks. Ja salīdzina DDR2

800MHz 4-4-4-12, tad DDR3 būs aptuveni ~2% ātrāks. Pie lielākiem FSB šī starpība būs lielāka.

Taču ja salīdzina DDR2 800MHz 5-5-5-15 ar DDR3 1333MHz 9-6-5-15, tad DDR3 sistēma būs 7-10% ātrāka.

Arī ja ņemsim DDR2 1066MHz 5-5-5-15, tad DDR3 1333MHz ar 9-6-5-15 būs ātrāks.

Piektkārt OC potenciāls. Pat lētākajiem DDR3 IC overclock potenciāls ir ļoti liels. Šī pati Qimonda -10F, kas tiek lietota šajās atmiņās pie maksimālā oc ir ātrāka par jebkuru Micron DDR2 IC. Pieejas laikiem NAV tik liela nozīme pie šādiem zemiem ātrumiem, ja atmiņas kontrolieris ir čipsetā. Un ņemot vērā faktu, ka Micron D9GMH/GKX tirgū praktiski nav nopērkami, un ja ir, tad stipri dārgāk par šo DDR3, tad vēljomazāk runu par DDR2 performanci. Visos highend DDR2 kitos pašlaik tiek lietoti Elpida, Powerchip un Micron D9HNL, kuru oc potenciāls ir gaužām mazs. Ja kādam ar 1333MHz ir par īsu, ir 2GHz+ DDR3 kiti.

Ņemot vērā šos faktus, piemaksāt pārdesmit lai saliktu sistēmu ar DDR3 ir tā vērts.

Link to comment
Share on other sites

Reku būs mans variants (pielikumā).

Tikai mātesplati un ramu var arī varbūt atrast labāku, tajā es īpaši daudz nejēdzu.

 

P.S. Pievērs, uzmanību, ka ir divas videokartes un divi ram kiti, vēl nebūtu slikti ja piemestu dažus desmitus latu priekš kādiem faniem un varbūt (kā vēlies) varētu nopirkt kādu labāku CPU dzesi un mazliet uzklokojot būs tas pats e8500 vai pat augkstāk...

post-73598-1215362021_thumb.jpg

Labots - Bunis
Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Nebūs jēga ņemt tādu videokarti, ja spēlēs uz tik zemas izšķirtspējas.

Link to comment
Share on other sites

gudolfs

ok, paarliecinaaji...tikkai, ko teiksi par to vai skatoties tuvaakajaa naakotnee buus nepieciehsamas 4cores ko?

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Tikai un vienīgi atkarīgs no aplikācijām kuras lietosi. Spēlēm E8500 būs pārāks par Q9300/Q6600. E8400 vairumā gadijumu arī.

Labots - Kasparz
Link to comment
Share on other sites

Fxforce

Monitors - garām! 19'' WS monis nekam neder. Vismaz 20'' +. Un cenu atšķirība nav tik liela.

2. CF/SLI jaudas pieaugums ir jūtams tad, kad tiek spēlētas spēles ar augstu izšķirtspēju.

3. Labāk paķer HD4870, par 160-170Ls. Labāk vienu jaudīgu karti, jo ja pietrūks jaudas, vēlāk par kapeikām ieliksi otru.

4. E8400 ar stock dzesi iet diezgan augstu, takā ja neesi extrēms klokeris, tad iztiksi bez jaunas dzeses.

Labots - Fxforce
Link to comment
Share on other sites

verbatim
(labots)

A ko jūs domājat par HD3870X2 vai arī GTX280?

Labots - verbatim
Link to comment
Share on other sites

verbatim

a tas ka 3870X2 ir 1GB neko īpašu nedod vai ne? Un cenu starpība arī ir normāla..

Link to comment
Share on other sites

gudolfs

labaak tomeer HD4870- tas CF shur tur noteikti pievils.Turklaat ATi/AMD kkaa 4 seerijai atrisinaajushi prozbas ar AA/AF...un moni panjem vismaz 20"/22". Ja gribi 2GB tad pagaidi HD4870X2- praiss 499$ cik ieksh LV buus nez.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...