Jump to content

routeris kaa bezvadu tīkla karte


naveee
 Share

Recommended Posts

jau ieprieks rakstiiiju par probleemamm ar tīkla karti

meistars man lika nopirkt routeri, taa arii izdariiju bet internets kaa neegaajaa taa negaaja

izradijaas ka esmu izmetis vejaa 30ls par daloso routeri

tad jautaajums-kas man jaadara lai routeris straadaa kaa tīkla karte

p.s routeris Asus wl-520

Labots - naveee
Link to comment
Share on other sites

a citu kompi pameginaji lietot???

mosh tev tiklene nerubii kaa vajag, mosh firewall blokjeee, ruteri ste neprichom,

mazaak vajag klausities ko tev saka meistars...

Link to comment
Share on other sites

tīklene iet jo kaaa es tagad seedetu netaaa

vienkārši man vini nesledz netu klat

un taa i pateica nepeslegsim kameer nenomainiisi tiikla karti pret routeri

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Gan jau, ka signāls švaks, tāpēc ar tīkleni pa taisno švaki iet (cik saprotu - nets tikai bezvadu). Tāpēc arī prasa likt rūteri. Pareizi nokonfigurē to rūteri un OK. Vai labāk paaicini kādu, kas māk. Ja fišku galīgi nerubī, šitā caur forumu būs tikai ākstīšanās.

Pats kādu laiku lokālo tīklu namā bij tikai caur bezvadu tīklenēm uztaisījis - siena starpā, pat 5-6 m attalumā bij baisā gļukmašīna ar zemu ātrumu. Ar dabūju uzšaut rūteri (pie tam atrašanās pa taisni sanāk rūteris-kompis1-kompis2 :). Viss iet griezdamies.

 

Vienmēr esmu teicis, ka mūsdienu pokemoni domu loģiski noformulēt nespēj :)

tīklene iet jo kaaa es tagad seedetu netaaa

vienkārši man vini nesledz netu klat

Labots - Baigais Janka
Link to comment
Share on other sites

(labots)

tiikls ideaaals tornis ir tieshi pretii manai maajaai aptuveni 200m

un kofiguureet meegiinaju bet vins 100 un 1 reizi prasa lai iezpriesu wan ieejaa no modema

tads kads man var palidzet ?

Labots - naveee
Link to comment
Share on other sites

Instigater

Es varu paliidzeet. Protams, ne jau par skaistaam aciim vai pliku paldies.

Link to comment
Share on other sites

Es varu paliidzeet. Protams, ne jau par skaistaam aciim vai pliku paldies.

jaa maksaasu tgad kaa tam meistaram kurs izlurbaaja pci slotu un pazaudeeja kaadas 2 no 6 skruuveem

Link to comment
Share on other sites

maini piesleegumu. Pasaki, kursh provaoders tev to uzspiezh.

Ja nestraadaa tiikla karte, tad maini karti. Kaada sunja peec tev jaapeerk ruuters?

Link to comment
Share on other sites

kaa ees nomainiisu man balvos ir tikai qwerty un triatel

un kaa ta man notweiktt ka taa tikla karte nešanceee

kaa ja nets iet pie tam nezinu kaadaa rataa jo esmu atslegts to qwerty kamer atrisinasu problemu

Link to comment
Share on other sites

Da labs cilvēks - tu pat problēmu nejēdz aprakstīt...

Nafi tev tas routeris vajadzīgs ? :?

Kātad tev tagad nets iet, un ja nets iet, tad nafig tev vēl kautko vajag ???

Link to comment
Share on other sites

supadupa2

variants 1 - piesleedz ruuteri klientu modee un lieto kaa starpnieku

cariants 2 - uzliec savai tiikla kartei ruutera MAC un saki provaiderim ka nomainiiji :)

Link to comment
Share on other sites

Da labs cilvēks - tu pat problēmu nejēdz aprakstīt...

Nafi tev tas routeris vajadzīgs ? :?

Kātad tev tagad nets iet, un ja nets iet, tad nafig tev vēl kautko vajag ???

nestāsti pasakas ja nezini

ja liigumaa soliits 128 un knapi 15 pie tam nestabili iet tad tas ir labi

Link to comment
Share on other sites

variants:

aizņemties citu tīkla karti no kāda, kuram tā 100% darbojas (var pameklēt ar citu čipu, piemēram, ja bija ar Broadcom, izmēģināt Atheros vai Ralink, bet neiesaku asus 138g sēriju - daudzi sūdzas par problēmām). Tātad, izmēģini kas sanāk ar citu tīkleni. Galu galā - ielūdz kādu čomu (vai čomeni 8) ) ar notebooku, kam wireless iebūvēts, tad redzēsi, cik īsti stiprs signāls tur ir.

var arī antenu stiprāku aizņemties, ja iespējams

 

bet nu ja jau tas rūteris ir nopirkts, tad jāpapēta, kādas ir iespējas darbināt viņu kā wireless client (par šo tēmu jautājums te nesen jau bija līdzīgs).

Labots - midix
Link to comment
Share on other sites

variants 1 - piesleedz ruuteri klientu modee un lieto kaa starpnieku

cariants 2 - uzliec savai tiikla kartei ruutera MAC un saki provaiderim ka nomainiiji :)

doma laba

bet vinji paraak iedomiigi

kur tadds klientu mode atrodas

vai rispar asus wl-520gc ir taads

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Vai vispār tam asus wl-520gc ir tāds manuālis, ko palasīt tumšajos rudens vakaros?

Link to comment
Share on other sites

(labots)

variants:

aizņemties citu tīkla karti no kāda, kuram tā 100% darbojas (var pameklēt ar citu čipu, piemēram, ja bija ar Broadcom, izmēģināt Atheros vai Ralink, bet neiesaku asus 138g sēriju - daudzi sūdzas par problēmām). Tātad, izmēģini kas sanāk ar citu tīkleni. Galu galā - ielūdz kādu čomu (vai čomeni 8) ) ar notebooku, kam wireless iebūvēts, tad redzēsi, cik īsti stiprs signāls tur ir.

 

bet nu ja jau tas rūteris ir nopirkts, tad jāpapēta, kādas ir iespējas darbināt viņu kā wireless client (par šo tēmu jautājums te nesen jau bija līdzīgs).

balvos visiem paziistamajiem apgaaju jau sen:visiem ir routeri

un man pasam ir d-link DWL-G510

adex-viss ir bet tur tikai rakstits kaa saslegt caur ez setup

Labots - naveee
Link to comment
Share on other sites

Nesen pats lasīju no ASUS web pages novilktu mauāli par wl-520gc. Mjā, kvalitāte stipri klibo tam manuālim.... Tad jau labāk lasīt par Oļega firmwari priekš tā rūtera :-D vismaz potenciālu lielāku var izspiest.

 

http://www.overclockers.ru/lab/26983_4.shtml

lejā bilde par arī DWL-G510 testu 8) diezgan labs aparāts, ja vien nav brāķis, tad diez vai tiešām ir jēga mainīt.

 

mož antenu stiprāku? tjipa, ir tā saucamās directional antenas, kas vairāk nevis plašumā bet virzienā ņem. noregulētu uz provaidera iekārtas pusi, mož līdzētu...

ar rūteri papildus čakars tikai lieks sanāks

Labots - midix
Link to comment
Share on other sites

(labots)

es zinu

ka probleemaas

un kas ir "oļega firmware(to kas ir firmware es zinu)"

signaalaam viss ok

1. reizi ka meistars atbrauca rispar pateica "tev veciiit liela antena del sitada antena del tavas atrasanaas"

Labots - naveee
Link to comment
Share on other sites

http://wl500g.info/forumdisplay.php?f=86

 

par Oļega firmwari (tikai browserim visu laiku encoding jāuzliek Cyrilic piespiedu kārtā)

 

tjipa, cilvis paņēma oriģinālo ASUS firmwari (kas ir open source) un bišķi moddingu uzlika, lai fīču vairāk. Ir arī mikro versija priekš 520gC rūtera

Labots - midix
Link to comment
Share on other sites

kakulacis

Varbūt cilvēkam solīti 128Kbps, bet pieejami "tikai" 15KBps, maitas nošmaukuši 8Kbps :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka
1. reizi ka meistars atbrauca rispar pateica "tev veciiit liela antena del sitada antena del tavas atrasanaas"

 

Tomēr beigās kļūšu rupjš - tas meistars tak ir tāds pats idiots, kā Tu :) Tu vispār skolā kādu gadiņu esi gājis? Jeb kārtējais 10 gadīgais te IT spešalists jūtās.

Link to comment
Share on other sites

a kaa tu izkaidrosi ka manam kaiminam ir tads pats nets a vinam iet

ar 1mb/s

un kbps bet kb/s

 

man nav 10 man 15 un datoru redzu kops 5 gadu vecuma

Link to comment
Share on other sites

ir arī angliski :mrgreen: openWRT mikro versijas, liekas, ka ar tām varot WiFi moduļa jaudu bišķi uzdzīt.

bet nu tas tā, varētu pietikt arī bez visādiem modingiem, lai to rūteri par WiFi klientu pārvērstu

skatos manuāli - tur rakstīts vienā vietā par System setup-Operation mode

var uzlikt 3 veidu presetus, tev laikam derētu Access Point.

vispār šausmīgs manuālis - screenshoti riebīgas kvalitātes un daudz lieka klāt - par tīkleņu konfigu, dyndns subdomēna iegūšanu (sponsori laikam :-D ) bet nekā par advancētāku rūtera konfigu....

 

 

Bet lasīju kaut kur, ka tiešām ir tāda figņa - ja wifi karte atrodas pārāk tuvu pie signāla avota, var notikt pārsātināšanās un ātrums krītas. Lai cik jocīgi nebūtu, bet palīdz antenas novietošana kaut kur tālāk (var pagriezt pretējā virzienā), lai slāpētu signālu.

Labots - midix
Link to comment
Share on other sites

kakulacis

Izskatās, ka no 5m attāluma :mrgreen: Labi, beidzu di***.

Labots - kakulacis
Link to comment
Share on other sites

ir arī angliski :mrgreen: openWRT mikro versijas, liekas, ka ar tām varot WiFi moduļa jaudu bišķi uzdzīt.

bet nu tas tā, varētu pietikt arī bez visādiem modingiem, lai to rūteri par WiFi klientu pārvērstu

skatos manuāli - tur rakstīts vienā vietā par System setup-Operation mode

var uzlikt 3 veidu presetus, tev laikam derētu Access Point.

vispār šausmīgs manuālis - screenshoti riebīgas kvalitātes un daudz lieka klāt - par tīkleņu konfigu, dyndns subdomēna iegūšanu (sponsori laikam :-D ) bet nekā par advancētāku rūtera konfigu....

tas acess point mods ir "ap"ja?

ja taaa tad to es meeginaaju bet effekta nebij

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Izskaidrot, kāpēc Tev neiet, bet kaimiņam iet - var pāris teikumos. Bet es jau šodien te burkšķēju par pareizrakstību un jauno ģēniju nespēju loģiski izklāstīt domu gājienu - tāpēc es off, līdz spēsi kaut vienu teikumu pareizi uzrakstīt.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

vinam iet jo vins attals kaimins 100m uz rietumiem no manas antenas

 

midix:probleema taa ka provaideris saka ka,cipa es ar savu kompi blokeeju citus lietotaajus joo 1 minuutes laikaa (pec savienosanaas ar torni)es jau esmu "sataaisiijis " 1000 savienojumus taa itkaa es lejuplaadeetu 1000 filmas

Labots - naveee
Link to comment
Share on other sites

IDIOTS !

Tu kaut vienu sakarīgu teikumu vari uzrakstīt ?!

Attopio\es - tev vajag palīdzību nevis mums !

Link to comment
Share on other sites

http://forums.whirlpool.net.au/forum-repli...cfm/886595.html

un

http://forums.whirlpool.net.au/forum-repli...cfm/916942.html

 

mjā, izskatās, ka tiešām vajag citu firmwari, lai tas rūteris ietu kā access pointa klients :(

 

par 1000 savienojumiem - tad laikam tavam provaiderim ir iebildumi pret torrentu lietotājiem :-D lai tā atklāti pasaka. bet nez vai tā ir tīklenes vaina, ja arī tiešām tavs kompis taisa tik daudz savienojumu - mož kaut kas kompī sagājis sviestā ( kāds traks Trojas zirgs vai...)

Labots - midix
Link to comment
Share on other sites

(labots)

IDIOTS !

Tu kaut vienu sakarīgu teikumu vari uzrakstīt ?!

Attopio\es - tev vajag palīdzību nevis mums !

kas tur nesakariigs

tas ka tu esi pieradis pie vada un domaa ka esi no riigas redz esi gudraaks par visiem

un ja tik tiessaam buutu tik gudrs tad saprastu par ko ir runa

un var redzeet ka tikai midix zin kas ir ruuteris

paldies midix

Labots - naveee
Link to comment
Share on other sites

pieturziimes ir mazaak svariigas

un kaa jau teicu ja jau tik gudrs tad saprass ko dommaaaju ja kas nepareiz

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Tur jau tā lieta, ka nevar saprast. Un "kas svarīgāks?" - tas ir diskutājams jautājums. Piemēram, man pieturzīmes ir svarīgākas par visām pokemonu rūteru problēmām, kopā ņemtām. ;-)

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

provaiders pareizi dara, ka censjaas sjitaadu labs cilvēku tureet taalaak no interneta....

Link to comment
Share on other sites

galvenais ka ko nepareizi pasaka ir labs cilvēks

ka nezini kas ir pilseeta balvi tad nemuldi

Link to comment
Share on other sites

to, vai tiešām tev kompis taisa tik daudz savienojumu var redzēt ar:

start->Run

cmd

netstat -a -b

(skenēšana aizņem kādu laiciņu)

var ignorēt visas rindas, kam Foreign address ir localhost vai tava kompja nosaukums vai *:*

pārējām rindām ir dota adrese, ar ko kompis sazinās, un programmas, kas uztur to savienojumu. liela daļa ir windows servisi un dll-kas, bet var redzēt arī citas. mož pamanīsi ko aizdomīgu.

Ja kas, var vēl paņemt kādu tīkla utilītu, piemēram brīvi dabūjamo Wireshark vai vienkāršāko Winternals TCPView. Tas reālā laikā skatās, kādas paketes kura programma sūta. Bet tev pašam jāizdomā, kāpēc tās sūta :-D

Kaut gan nezinu, vai par tāda veida savienojumiem protestē tas interneta provaiders...

Labots - midix
Link to comment
Share on other sites

to, vai tiešām tev kompis taisa tik daudz savienojumu var redzēt ar:

start->Run

cmd

netstat -a -b

(skenēšana aizņem kādu laiciņu)

var ignorēt visas rindas, kam Foreign address ir localhost vai tava kompja nosaukums vai *:*

pārējām rindām ir dota adrese, ar ko kompis sazinās, un programmas, kas uztur to savienojumu. liela daļa ir windows servisi un dll-kas, bet var redzēt arī citas. mož pamanīsi ko aizdomīgu.

Kaut gan nezinu, vai par tāda veida savienojumiem protestē tas interneta provaiders...

neprotestee provaiders

citi lietotaaji suudzas ka vieniem nets rispar neiet ka man iet

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...