Jump to content

ASUS WL-500G Premium


(...)
 Share

Recommended Posts

Laba diena.

 

Tad nu tā, esmu beidzot ticis pie savas kārotās mantiņas, bet kā jau parasti ar jaunām lietām, šad un tad rodās kādas šaizītes, tad nu tāds jautājums, kā jau iepriekšējā manā pavedienā minēja biedrs Hidro par to Download manageri :) ka vajadzētu updētot FrimeWarāri, bet nu lieta tāda, ka man vēl pagaidām īsti nav sajēgas par to kas tur jāņem ir no tiem variantiem un kurš tieši labākais ira? Jo lietas būtība ir tāda, ka es nevar piekonektēties savam aparātam ar to Download Master softiņu, ir pieliktas arī sīkākai info bildes pielikumā :) Bet nu es ārējam HDD tieku klātī un viss notiekās, bet tikai ne ar Download :) Tad nu tāds kopējais formulējums jautājumam:

Kura FrimeWare versija ir jāņem konkrēti šim modelim, lai varētu pieticiīgi šancēt uz Downloadiem?

Bet nu vēl runājot par tām failu sistēmām ko biedrs Hidro tur stāstīja, tiešām nesaskatu lielu jēgu, jo rūteris prot rakstīt uz NTFS un nav tur jāspiež nekādā ex3/2 formātā :roll:

 

Šeit ir tas ko pasaka tas softs, vairāk gan pagaidām bildes šeit pa taisno nevaru pielitk :(

post-68953-1214987475_thumb.png

Labots - alone
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...