Jump to content

RS232 TTL Convertor


hidro
 Share

Recommended Posts

taa nu savajadzejaas pec shadas iekartas, lai varetu pieslegties caur serialo portu pie access pointa.....

max232 no com porta

vai arii max232 no usb

varbuut kads zina kur te Rigā tadu var dabut? vajadzetu gan ar 3.3v gan 5v suportu

mekleju argusa majas lapaa bet nemaceju atrast, bija tikai pats čips....

zinu ka varu pats arii salodet bet shoreiz negribu, gribu tikt jau pie gatava produkta

Labots - hidro
Link to comment
Share on other sites

Argusā kaut kas ir argus.lv var meklēt pēc "FTDI" ir gan paši FTDI čipi gan gatavi moduļi.

taču to kas ir uz COM, to pats var viegli uztaisīt.

Link to comment
Share on other sites

Gints_lv

Varētu derēt telefonu datu kabeļi

Link to comment
Share on other sites

nu tas uz usb argusaa ir diezgan padargs, tai pat laikaa ebajaa tads esot ~5ls

var jau meginat ar telefona datu kabeli, tad vislabak tomer butu njemt talkaa veco simena kabeli(tas man atgadinaja to ka tadu iznicinaju zinatnes vardaa pirms 2 dienam)

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

sims

Nu nestrādā tie Tavi linki, ne šis, ne iepriekšējais. Bez ielogošanās - nestrādā.

Link to comment
Share on other sites

Jānis1279

ja pārveidotājam ņemies ar iepriekš pieminēto telefona shēmiņu, lai iegūtu interesējošo:"vajadzetu gan ar 3.3v gan 5v suportu", MAX232 vietā vari ielikt ST3232. Argus mājas lapa uzrāda, kā DIP, tā SOIC korpusos.

Link to comment
Share on other sites

nu tada gadijuma varbuut kadam ir tads verķis un kursh butu ar mieru to notirgot man....

ja jau riga tadu reti kur var atrast...lai gan varetu but latgalitee

Link to comment
Share on other sites

Jānis1279

Vispār jau esmu taisījis datu kabeli Nokia5110 pēc līdzīgas shēmas. Bet tajā laikā manam datoram bija brīvs 25 pinīgais spraudnis RS232 portam. pāreju no 25 uz 9 nevaru piedāvāt. Savukārt buferu pusē ir izmantota S-Video6 ligzda, ja neputrojos ar nosaukumiem, kaut ar' to štekeri varētu atdot .

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...