Jump to content

GPS


Ozzoo
 Share

Recommended Posts

Sveiki čomi!

 

Tātad augustā laižu atpūsties uz Horvātiju (bīči, iedegušas iezemietes, lētais (ceru) vietējais bīriņš bla bla blā), tātad pagarš brauciens cauri lielai daļai Eiropas. Vajadzīga navigācijas iekārta, kas palīdzētu orientēties ceļā.

Ja es teiktu, ka es kaut ko no šīm iekārtām saprotu vai orientējos - es melotuu, pie tam smagi.

 

Tātad: vajadzīga Rietumeiropas karte (lai tiktu līdz Horvātijai un pēc tam pa pašu Horvātiju)

Nu jā - tad jau laikam arī Baltijas valstis noderētu (lai citreiz tepat wīkendā var aizšaut)

Valoda - latviešu (ja tas vispār iespējam)

Uzstādīt maršrutus, sarēķināt izdevīgākos maršrutus utml.

Krāsains displejs.

Pēc iespējas vienkāršaka uzlādēšanas iespēja.

 

Cena: nu jo lētāk jo labāk :D (ja iespējams)

Labots - Ozzoo
Link to comment
Share on other sites

tomtom?

latvieshu valoda, laadeejas no zakurilkas, ir arī iebuuveets accu. kartes var "nopirkt" saliidzinoshi vienkaarshi.

reekina marsrutu vai nu njemot veeraa km vai arii braukshanai pateereeto laiku, briidina par maksas un zemes celjiem, par fotoradariem utt.

ar onexl izbraukaaju itaaliju - perfekti.hvz kaads paarklaajums horvaatijai.

www.tomtom.com

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Jā TomTom cik esmu dzirdējis vispopulārākie un ērtākie.

 

Kā ir ar: TomTom One Europe 31 (salīdzinoši lēts arī piedevām)

Šādu var ņemt?

Labots - Ozzoo
Link to comment
Share on other sites

Pirmais jau TomTom, bet vēl jau ir variants: portatīvais ar GPS uztvērēju un MS autoroute, iGo, utt (nav gan latviešu valodas)!

Link to comment
Share on other sites

Būs labi arī ar ToMTom.

 

Nevinam nav tāds modelis - TomTom One Europe 31 ? Vai arī ko Jūs teiktu par šo konkrēto modeli?

 

un kā ar tām kartēm - standartā viņas aparātam līdzi nāk? Un cik jaunas tās ir? Vai nevajag dabūt jaunākas, un ja vajag, kur, pa cik, un kā?

 

Nu vot i jautājumu jūra! :)

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Ņem ciet to TomTom One Europe 31. Ja ir viss kas aprakstos, tad būs OK.

 

EDIT: kartes var dabūt, bet tad vajag rēķināties ar vismaz 2GB SD karti+ 140Ls par katru reģionu. Piemēram, 140 par AEiropu un 140 par REiropu. Tāpēc rakstīju - ja ir visas aprakstā esošās kartes, tad miera vējos var kruīzēt no LV līdz Horvātiem bēdu nezinot. Maybe nav iekšā kaut kādi svaigākie (vecums zem gada) krustojumi un mazākie ceļi, bet tevi tas varētu arī neskart. Starp citu, šaubos vai MS AutoRoute piedāvās ko labāku. TomToms darbojas out-of-box, var pieslēgt pie PC un uzlasīt jaunākos apdeitus, bet tas nav obligāti.

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...