Jump to content

Rūteris, kas spēj strādāt kā p2p klients


(...)
 Share

Recommended Posts

Laba diena.

 

Kādu laiku atpakaļ te izskanēja tāda tēma par tiem rūterīšiem, kas spēj darboties arī kā saucamo torentu vilcēji ar pievienotu HDD, tad nu kādu laiku apdomādams, ka vajadzētu tādu iegādāt, bet kā tos rūterus tieši precīzi sauc, kādās cenās šamie nāk un vai maz iekš mūsu pašu Latvijas tādi ir pieejami? Ja kādam jau tāda sistēma ir izveidota varbūt varat padalīties ar info par to lietu kas un kā tur sīkāk notiekās.

Link to comment
Share on other sites

Tad sanāk, ka iekš m79.lv ir šitamais tas aparāts ja? Ja tā, tad nemaz tik traki nava, man viens ārējais HDD 160 Gb ira, atliek tik piespraust šamo klāt un viss notiksies :grin:

Link to comment
Share on other sites

Vakar-vakarā, pirms aizmigšanas, tieši sāku prātot par aparātiskajiem torrentu klientiem. Tad nu šodien turpināju meklējumus un atcerējos, ka boot.lv rakstīja par vienu tādu:

http://www.boot.lv/index.php?pg=202&news_id=5761

Cik nopratu, tad pārdošanā vēl viņi nav; vasarā būšot. :roll:

Labots - Brutto
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Khe, es šodien pasūtīju Asus WL-500G Premium :grin: zvanīja teica ka pievedīšot pie duravām man nākamajā nedēļā. Un ta man ir viena tāda doma, ka vajadzētu uzbūvēt tādu nelielu smuku stūrīti ar šo apratūru kurā būtu šis rūterītis un esošais HDD ar 160 gb klātī un tad iepirkšu vēl 1 Tb cietni klātī, un tad man vairs savā mūžā, nu lab ne visā tomēr, bet uz gadiem 5 -6 točna, domājams par datu galbāšanu jāuztraucās vairs nebūs :grin: Kad tas viss tiks izveidots, tad uztaisīšu apskatu par šito lietu un izcenojumus cik tas man viss prieks maksāja. Tā kā gaidām kāds tas viss prieks taps izveidtos. :grin:

Labots - alone
Link to comment
Share on other sites

alone, tad kad dabusi aparatu tad nesac nervozet par to ka tev nekas nekachaaas un nesradaa jo uz reiz saku ka tev naksies firmwari parshuut.....

Link to comment
Share on other sites

ak tu šaize, Xirx vairanti izskatās nopietnāki, bet nu ko nu vairs, man jau mantas pasūtītas, bet šitie joki patiešām laikam sāk palikt aktuāli.

 

alone, tad kad dabusi aparatu tad nesac nervozet par to ka tev nekas nekachaaas un nesradaa jo uz reiz saku ka tev naksies firmwari parshuut.....

Domā uz to kas ir tajā sviesta cibas lapā dotājā linkā??? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Nu asus produkcija jau nav asus - ja nav jāpāršuj firmware :D

Link to comment
Share on other sites

Domā uz to kas ir tajā sviesta cibas lapā dotājā linkā??? :roll:

 

nedomaju ne uz ko, tikai zinu ja esi pasutijis tad parliecinies ka tas NAV wl500gp v2

ja tev ir wl500gp v1 tad apsveicu, esi izdarijis pareizu izveli, parshujot firmwari tev paveraas lieliskas iespejas pilnveidot savu ruteri, sakot no torrentu vilkshanas lidz web servera uztureshanas un citas letas kuras pat iedomaties nevar

Link to comment
Share on other sites

Vai tad nav vienagla kurš v tas ira? Vismaz no sviesta cibas var saprast, ka tam nekādas lielas šķirbas nav, bet nu dzīvosim redzēsim, tagad veicu tādu nelielu cenu aptauju tam visam ko grasos izveidot un kopā man sanāktu ap 230 Ls + ka man tur tas viss vēl barotos ar UPSI un tīkla aizsardzību, lai tur beigās visiem tiem GB vienā jaukā dienā neuznāk baigais ČP ar zibiņiem :grin:

Link to comment
Share on other sites

IMHO - par tādu piķi labāk atsevišķu kasti savākt ar ko pumpēt un uzglabāt.....

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Kā jau bija daudz kur rakstīts, tas viss ir uz izmēriem spiests un balstīts, pa 230 Ls tu diez vai kaut kur izraksi 1 Tb cietni kārbai, kura tev piedavām būs rūcošs mērkaķis stūrī, a šiten viss tiks noklusināts līdz pēdējam, ka vispār neko nedzirdēs, jo tas man ir svarīgi un būtiski, jo ar tām platībām man ir ierobežotas un turēt vēl kaut kādu kasti kura pretīgi rūc, nav tas.

Un man domāt, ka tas ir lētākais un optimālaikais variants ko šādā veidā būtu vērts izveidot.

Labots - alone
Link to comment
Share on other sites

esmu diezgan daudz lasijis ka tomer cilvekiem ar v2 versiju medz but biezhi problemas, tomer labaak pietureties pie parbauditam vertibaam.....

 

 

dzirdesi tu tikai cieto disku, bet ja njemsi 1tb tad iesaku daliit uz puseem 500 likt uz ext3 un 500 uz NTFS

bridinu ka naksies likt uz windas ext3 draiveri

Labots - hidro
Link to comment
Share on other sites

Pagaidām varu pateikt tikai to, ka apmērām tas viss varētu uz lapas izskatīties šādi:

 

Asus WL-500G Premium Router 802.11g 54MBit, 4x10/100 Mbps switch, 2xUSB2.0 = 56 Ls

LACIE DESKTOP 1TB 3.5\" USB2.0 7200RPM = 100.67 Ls

Mustek PowerMust Offline 600 UPS, 600VA = 25.99 Ls

Gembird PowerCube pagarinātājs = 2.49 Ls

Gembird PowerCube pagarinātājs, piecligzdu, ar filtru no strāvas lēcieniem, slēdzi, 1.8m = 2.49 Ls

Kaut kāda nebūt tumbačka, kur to visu mantību smuki sabāst iekšā, kas ir 30 Ls robežās

 

Kopā sanāk ~ 230 Ls

 

Gan pēc kādām pāris nedēļām varētu būt bildes, jo vēl būs jāpasūta 1 Tb HDD, bet tam es noteikti došos pats pakaļ ekskursijā uz M79.lv veikaliem, jo jāatdzīst neesmu tur vēl bijis, tikai iekš www :grin:

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
bet ja njemsi 1tb tad iesaku daliit uz puseem 500 likt uz ext3 un 500 uz NTFS

bridinu ka naksies likt uz windas ext3 draiveri

Nevaru iebraukt - kāds ir loģiskais pamatojums , lai šitā darītu ?

Link to comment
Share on other sites

a ljoti vienkarsh, jo ruteri sedes linux un tas nemaces rakstit uz NTFS, vienigi macees to nolasiit

a tajaos 500 uz ntfs es ieteiktu parkopet tos failus ko novilks torents un saglabaas uz ext3...

 

novilktos failus ieteiktu parkopet uz ntfs jo nav jega ilgstoshi glabat tos uz ext3, kaut vai tapec ja piem sadoma ar cieto iziet pie kada ciemos, un tad nu jasak meklet extdraiveri lai piekljutu linux particijai....

bet nu vari darit kaa velies, es jau tikai ieteicu.....

pats no 750Gb tam atveleju tikai 100 un ar to pilnibaa pietiek

Link to comment
Share on other sites

Nu nez, pēdējā laikā takš Linukši saprot arī NTFS un tav takš tik traki, un domājams šādiem arī būtu jāsaprot NTFS.

Link to comment
Share on other sites

a tapec ka tas linux jeb distributiva ar nosaukumu NSLU2-Linux kas grozas uz rutera nespej pilnvertigi nodroshinat write rezhimu uz ntfs

pagaidam arii vel nav package kas to ljautu izdarit, bet nu cerams ka drizumaa entuziasti to pielagos no citam distrām prieksh NSLU2-Linux

 

 

Nu nez, pēdējā laikā takš Linukši saprot arī NTFS un tav takš tik traki, un domājams šādiem arī būtu jāsaprot NTFS.

 

nu nebutu jau slikti bet ko tu gribi no distributivas kas pati par sevi ir tikai paris megabaiti liela,

lai gan tas izmeri krasi pieaug ja pievieno dazhadas pacinjas, bet par NTFS naksies pagaidam aizmirst

vari jau meginat lietot FAT32 bet tad jasamierinas ka lielus failus izveidot nesanaks jo FAT32 ir limits

Link to comment
Share on other sites

Cik saprotu tad tev pašam arī ira tādas fīčas ja? Varbūt vari iemest kādu rūter setingu configu ekrānšāviņu, ja nav makten valstiski slepena informācija saklabināta tur iekšā :grin: ?

 

ā, man te viens jautājums vēl. Gribu ielikt vēl starpā to elektroenerģijas skaitītāju, lai apmērām redz cik tie verķi man norīs to elektroenerģiju mēnesī, bet kā šamos tur riktīgi sauca, lai var pastīt kur tos varētu iegādāt?

Link to comment
Share on other sites

iemetishu gan kadu skrinu bet to tikai vakaraa kad beigshu stradat, tikai maz no taa jega jo caur GUI tur ipashi nav ko capturet, visi configa darbi lielakoties notiek caur konsoli!!!

 

skaititaju meklee kkados veikalos tipa DEPO, aptuvenaa cena ir 5~6 Ls

Labots - hidro
Link to comment
Share on other sites

hidro laikam šodien tā arī neiebāzīs nevienu screen`u, bet nekas gan jau jaunedēļ pašam tas verķis būs un tad jau manīs kas un kā notiekās.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...