Jump to content

Kuru autoskolu izvēlēties?


vertigo
 Share

Recommended Posts

Labs rīts! :)

 

Beidzot jādara tas, kas atlikts jau vairākus gadus - jānokārto tās sasodītās tiesības :)

Jautājums vienkāršs - kuru autoskolu ieteiktu teorijai?

Braukšanai instruktors itkā jau ir no Vanaga sarunāts.

Atradu te topiku par šo tēmu, bet tas vairāk kā divus gadus vecs takā gribētos svaigāku info :)

Pašlaik svārstos starp "mustangu" un "gross".

 

Paldies par ieteikumiem jau iepriekš! ;)

Link to comment
Share on other sites

Pats liku tiesības pirms nu jau 2,8 gadiem Mustangā. Neiesaku dēļ naudas kāšanām.

1. kursi +/- ok.

2. instruktoru piedāvāja izvēlēties - izvēlējos kaut kādu kurš nebija tieši saistīts ar mustangu.

3. naudas kāšana par autoskolas eksāmenu itkā.,kas faktiski bija vienkārši vēlviena braukšanas nodarbība bet ar instruktora draugu kurš mani novērtēja via var sūtīt uz eksi vai nē.

4. naudas kāšana par "automašīnas piegādi uz eksāmenu" - tas nekas ka auto nebija saistīts ar mustangu.

 

Piebilde: tas bija vēl laikā, kad nebija CSDD volkswāgeni eksāmeniem, bet bija jābrauc ar to pašu instruktora auto.

 

Nu tā kaut kā...

 

Atsauksmes labas esu dzirdējis par Vanagu, bet nu hz kā tagad ir.

Link to comment
Share on other sites

non7sens

Ja tev instruktors no vanaga tad ej vanagā, par cik ja iesi citā autoskolā būs jākrāmējās ar grosa vai mustanga braukšanas exāmeniem, tikai tapēc ka tev instruktors no citas autoskolas ir.

 

vanagā pac esmu gājis : Ieskaite 50 jautājumi 30 min. Pēc tam jāuzrāda ka esi nolicis braukšanu pie sava instruktora. Tad seko Vanaga exsamens 55 jautājumi jau 30 min. Kad to esi nolicis ej uz csdd.

Kāš naudu arī vanagā, bet iztikt var. Galvenais lai instruktors tevi neapzog ar nonstop braukšanu. Tas arī viss

Labots - non7sens
Link to comment
Share on other sites

Instruktors labs ģimenes draugs, takā tur jau nekāsīs mani :)

Vanagā tik dārgāk kā citur viss un kursu sākums ar tā diezgan patālu, nav arī pieteikšanās on-lainā :-?

Bet kvalitāte gan jau arī ir labāka :)

Jāmauc būs uz turieni :)

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Atrodi kādu pāķu autoskolu. Es tā noorganizēju, ka teorijas nodarbības man nav jāapmeklē, visu apguvu pašmācības ceļā

Link to comment
Share on other sites

Ceru ka arī noliksi... teorija ta pofig, bet braukšanas nodarbībās CSDD smagi ņem priekšā tagad, milimetrs ne tā un basta - pienāc vēlreiz.

Apbraucot bedri, uzbrauksi Svētajai Nepārtrauktajai Līnijai - atā.

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Tas gan, kopš CSDD autiņos ir kameras - drāž par katru cm.

 

p.s. asv, vismaz ņujorkā ir tā, ja pārbrauc balto, nepārtraukto (vismaz stāvvietās) - riepa nolaiž gaisu. hz kā tas ir panākts.

Link to comment
Share on other sites

Igelkott

Grosu silti neiesaku attieksmes dēļ.. Vismaz man pirmo reputāciju sagrāva viņu sekretutka, nospļāvos un aizgāju uz Mustangu, un esmu ļoti apmierināts.. Mustangā nekādu naudas kāšanu (vismaz manā filiālē) neesmu manījis. Bet principā pašam jāiet un jārunā, kā jau teicu, pirmo iespaidu var sagraut nekompetenti sievišķi jau sekretariātā - jautā, bet kā ar cirvi runāt..

 

Par CSDD eksaminācijas stingrumu - ar instruktori braucām pa Zepčiku, un iekrita acīs divas CSDD ekšu automašīnas: abas bija situācijā, kad var droši piešķirt 10p, bet.. Pēc 'desmit divdesmit minūtēm tie paši kadri vēl turpināja eksāmenu.. Vispār, fenomenāla instruktorei redzes atmiņa..

Labots - Enrike
Link to comment
Share on other sites

Enrike - 10p ne vienmēr nozīmē pārtauktu eksāmenu... man sieva tagad liek, es zinu :)

Fortūnu neiesaku. Teorijā sievai izstāstīja labi ja pusi no tā, ko prasa CSDD eksī, labi ka viņai instruktors sakarīgs (arī ar autoskolu nesaistīts) - iedeva literatūru par tiem ekstra jautājumiem (medicīna, auto fiškas) kurus arī prasa.

Labots - MarcisB
Link to comment
Share on other sites

Igelkott
10p ne vienmēr nozīmē pārtauktu eksāmenu..
Ja arī izdarītā kļūda apdraud satiksmes drošību par visiem 100%!?
Link to comment
Share on other sites

Iesaku Akmens un Co. Iesaku tāpēc, ka autoskolu vada man pazīstams cilvēks, kurš šo lietu tiešām ņem nopietni pie sirds, un cenšas spiest uz kvalitāti, nevis uz kvantitāti. Nezinu, kā būs ar cenām, bet toties mācīs kārtīgi.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 years later...

Esmu dzirdējis ļoti atšķirīgu pieredzi pat par vienu un to pašu autoskolu. Ikvienam var gadīties pasniedzējs vai instruktors ar pilnīgi atšķirīgu pasniegšanas stilu un attieksmi. Drīzāk ieteiktu izdomāt, kas ir svarīgi, izvēloties autoskolu. Tad veikt izpēti - apskatīt reitingus CSDD mājas lapā, salīdzināt cenas utt. 

Labots - ivars_s
Link to comment
Share on other sites

versatile

Uz toeriju jau neko daudz nokāst nevar. Kāšana ir uz braukšanu - ja reiz instruktors savējais un cer, ka nekāsīs, tad tie daži euriki par teoriju atvinnēsies ar uzviju.

Par to, ka tagad ekši baigi grūtie poalikuši un ak, vai, kameras - gan nepiekritīšu. Liku pirms nepilniem 2 gadiem, bez stresa, čillā. Sanāca netīšām nomainīt maršrutu, likās, ka pēc tma izgāzīs, bet nekā, viss normāli. Ekša autiņš diezgan labi iet (ātrums jāčeko) un vismaz folksvāģis pat teica priekšā, kurā ātrumā un kad jāmet. A kur tās kameras - nebija pat laika skatīties. 

Link to comment
Share on other sites

Kā reiz vakar uz ielas ieraudzīju mazdiņu, ar ko mācījos braukt 9 gadi atpakaļ BUTS autoskolā. 96 gada autiņš... Kad es mācījos jau bija paliels lūznis, kā ir tagad bail pat domāt. Pēc tam iekāpjot svaigā autiņā liekot eksāmenu, nav tā, ka liekas, ka kosmosa kuģī iekāpi pēc tādas vecas mazdas? 

Labots - rodgerz
Link to comment
Share on other sites

versatile

 

 

Agrāk par to, ja nemaldos, bija vien 4 punkti.

Punktus sen neliek - tas arī pareizi.

Link to comment
Share on other sites

Nē, ne tā. Tagad vērtē situācijas bīstamību konkrētā gadījumā - tipa uzbrauci baltajai līnijai - slikti, bet ja pretī neviens nebrauc - ļaus braukt.

Tipa šitā:

post-774-0-03211200-1455118774_thumb.png

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...