Jump to content

Barošanas bloku maina, bet tikai ventilatoru - nē.


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Pirms kāda laika dators saka tā paskaļi strādāt un konstatēju, ka vainīgais ir barošanas bloka ventilators. Plastmasa, protams, padilusi ... Lai viss būtu oficiāli un pareizi, aiznesu datoru uz servisu un konstatēju, ka nomainīts ir viss barošanas bloks un neviens pat nav centies veco vērt vaļā un mainīt Ls 2 vērto ventilatoru. Bloku apskatīju un izmēģināju ar jaunu ventilatoru. Vai tas kaut kādā veidā ietekmē garantiju, vai ko, ja maina tikai detaļu? Vai ta papīrīša Control passed vai kā tur līmēšana prasa baigās tehniskas pielaides? Citu iemeslu (iznemtot Ls20) , kāpēc vajadzētu tā darīt, nevaru izdomāt. Vai varbūt 2 vadiņu pareiza savienošana ir problēma un vieglāk ir darboties ar štekeriem?

Link to comment
Share on other sites

Jēga varbūt arī ir (un ja bloks maksātu 100Ls?), bet tāda ir PROCEDūRA

Vai tev veco bloku atdeva? To gan es nebūtu gaidījis.

Link to comment
Share on other sites

Es runāju par augstāko jēgu...

Protams, serviss var nomainīt bloku un ražotājs vēl samaksās par darbu. Ražotāja izmaksas servisu neuztrauc.

Link to comment
Share on other sites

darklight

vispār nesaprotu, kur daudziem visādas problēmas ar jauniem kompjiem. Es ņemu no Globalnet un nekāds problēmas līdz šim nav bijušas.

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

es saprotu, ja es līdīšu blokā un mainīšu ventilatoru, tad garantijai būs problēmas, bet vai tad servisā tiem nav tiesību ventilatoru mainīt??? Es saprastu, ja runa būtu par kādas mikrenes lodēšanu, bet ne jau 2 vadu pārlodēšanu.

 

Bloku paprasīju un atdeva atpakaļ.

Link to comment
Share on other sites

Pag- par kādu garantiju iet runa?

 

Autors liekas ka samaksāja 20 ls par remontu.... (Vai es kļūdos?)

 

 

Kāpēc mainīja barokli - protams ka gribēja nopelnīt 20 ls !!!

 

Es darbā barošanas bloku ventilatorus iztīru un saeļloju. Darbs - 15 min. Materiālu patēriņš - pāris cm izolentes ūn daži pilieni eļlas. Ventilators 99% gadījumu pēc tam strādā ilgi un bez problēmām!

Link to comment
Share on other sites

es domaaju ka nava ko nervozeet, baroklis neba nu 60LS, un bez garantijas, taak anu nomainja vieniigais jeedziigais risinaajums.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...