Jump to content

Jautājums par datorpelēm


key-abc
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Radās jautājums vai attālumam no peles "dibena" līdz galdam ir jābūt šausmīgi precīzam ? T.i., milimetru milimetrā ? Ja tas būs mazāks vai lielāks - nemainīsies jūtība vai sazin vēl kas? Vispār pele pildīs tai paredzētās funkcijas ? Cik ir pieļaujamās robežās tur vai šur - augstāk vai zemāk ?

 

Pele šitāda.

post-67811-1214092815_thumb.jpg

Labots - key-abc
Link to comment
Share on other sites

Cik saprotu, šī tipa pelēm tiek izmantots fotosensors, ar fokusu uz virsmas, kurš atrodās līdztekus peles klīrensam. Ja fokuss izjaukts, dati nav precīzi....

Labots - Loading
Link to comment
Share on other sites

Key-abc - tu labāk pastāsti, kā nākas, ka tev mainās attālums no sensora līdz galda virsmai? Man domāt, ka ražotāji par to taču ir padomājuši, zem peles paliekot tā saucamos skeitus (gludās slīdīgās virsmiņas, uz kurām pele balstās).

 

P.S. offtopik un personīgas domas, bet man A4Tech saistās ar lētumu un sliktu kvalitāti. Iesaku Tev šo grauzēju pārdot, un nopirkt Logitech vai Razor lāzernieci - i atkritīs problēmas ar fokusēšanos, i kvalitāte daudz augstāka par optiskajām pelēm.

Link to comment
Share on other sites

darklight

Ir viss ok darbam, bet ja spēlē CS, tad vari just neprecizitātes. Kā jau te teica - nopērc normālu paliknīti.

P.S. A4tech nav ne vainas, tikai ilgs mūžs viņām nebūs :)

Link to comment
Share on other sites

Nu, pamēģini tad! :D Es teiktu, ka minimāli mainot attālumu tur nekas daudz nemainās. Nu, protams, kā jau optikai tur ir fokuss, un visperfektāk būs šajā attālumā - bet jautājums ir, cik daudz to var just.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz
P.S. offtopik un personīgas domas, bet man A4Tech saistās ar lētumu un sliktu kvalitāti. Iesaku Tev šo grauzēju pārdot, un nopirkt Logitech vai Razor lāzernieci - i atkritīs problēmas ar fokusēšanos, i kvalitāte daudz augstāka par optiskajām pelēm.

Ehmmm....nē. Logitech manās acīs nav lietojams produkts. Razer esmu tik pāris reizes turējis rokā, par tiem nespriedīšu. A4tech dārgais gals, cik nu viņš var būt dārgs, viennozīmīgi ir labs produkts.

Link to comment
Share on other sites

Tas, ka mana pele ir draņķis, varat neteikti. CS nespēlēju un ja godīgi, tad ar šo peli braukāt pa galdu ir samērā ērti.

Lai nu kā, man ir aizsācies "projekts", kurā moddošu peli un tāpēc man šī informācija ir svarīga.

Gan laika gaitā paspīdēs arī citi jautājumi, tikai moddinga sadaļā. Paldies par info.

Link to comment
Share on other sites

Manās acīs atkal Logitech ir vienīgais nopietni ņemamais klaviatūru, peļu u.c. ievadiekartu ražotājs. Bez tā vēl apsverams lielums ir Microsoft, bet tie man pārsvarā nepatīk dizainiski un pēc cenas. Nu, protams, ir vēl visādi ekstrēmie gāmeru produkti kā Razr utml., bet tie ir pavisam cita lieta.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ehmmm....nē. Logitech manās acīs nav lietojams produkts. Razer esmu tik pāris reizes turējis rokā, par tiem nespriedīšu. A4tech dārgais gals, cik nu viņš var būt dārgs, viennozīmīgi ir labs produkts.

 

Pirmo reizi dzirdu ka Logitech ir sux bet A4tech ir labais:)))

Link to comment
Share on other sites

ventolin

.... Logitech vai Razor lāzernieci - i atkritīs problēmas ar fokusēšanos, i kvalitāte daudz augstāka par optiskajām pelēm. ....

 

Aiiii, kā Tu maldies.

Link to comment
Share on other sites

 

P.S. offtopik un personīgas domas, bet man A4Tech saistās ar lētumu un sliktu kvalitāti. Iesaku Tev šo grauzēju pārdot, un nopirkt Logitech vai Razor lāzernieci - i atkritīs problēmas ar fokusēšanos, i kvalitāte daudz augstāka par optiskajām pelēm.

:shock: X-750BF A4tech vienķarši par 13Ls spārda dupsi ;)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...