Jump to content

GPS modulis priekš Sybiāņa


Artanis
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Tātad, kā jau minēju virsrakstā - meklēju GPS moduli, pēc iespējas labāku price/performance ziņā, kas būtu sapārojams un labi lietojams ar Symbian 9 uz Nokia E50. :) Kāds karšu kvalitātes ziņā ir tālrunī iebūvētais? Kādas ir labākās un lētākās alternatīvas?

 

Paldies jau iepriekš!

Link to comment
Share on other sites

Es izmantoju no ebay pirkto bluenext gps uztvereju.

plus tomtom un austrumeriopas karte

Link to comment
Share on other sites

Savaa N95 ielaadeeju tomtom softu un arii A-eiropas karti. Esmu diezgan paarsteigts par precizitaati.

Orgjinaalais Nokia softs nepatiig deelj ta, ka par navigaaciju jaamaksaa baigais cipars.. Taadeelj izleemu uz visiem laikiem iegaadaaties tomtom..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
tomix2000

Savaa N95 ielaadeeju tomtom softu un arii A-eiropas karti. Esmu diezgan paarsteigts par precizitaati.

Orgjinaalais Nokia softs nepatiig deelj ta, ka par navigaaciju jaamaksaa baigais cipars.. Taadeelj izleemu uz visiem laikiem iegaadaaties tomtom..

 

Pastāsti lūdzu kur ņēmi karti?? Tur iekšā ir Latvija. Man vajag principā tikai Latviju iekš N95 TOM TOM.

Link to comment
Share on other sites

dropman

uz n95 var palaist caur iebuveto gps. Ir izmeginats. Nokia maps iet. Google maps iet. TomTom ari iet.

Link to comment
Share on other sites

TomTom, cik es zinu, joprojām neiet ar iebūvētajiem GPS uztvērējiem, bet šeit ir piedāvājums kā izlabot situāciju ar speciālu programmu, kas simulē arējo zilzobu GPS.

Uz N82 iet labi, vienīgi gemoroidāli ir tas ka katru reizi jāpalaiž šī palīgprogramma un pašā Tomtomā, ir katru reizi, jānorāda GPS uztvērējs.

 

Izbrīna teksti par to ka Nokia navigācija maksā bargu naudu... a ko, Tomtoms kādam dod par brīvu? ;)

Labots - saf
Link to comment
Share on other sites

TomTom-am Tu samaksā vienreiz, bet Nokia Maps, ja nemaldos, bija tā jāšanās ar GPRS u.c. datu pārraidēm, bet ārzemēs datu pārraides megabaits nav lēts. Bet kā karte, lai saprastu, kur atrodies ir ļoti o.k. Pašam telefonā stāv arī Nokia Maps. Kā GPS > BT adapteri izmantoju NAVILOCK, strādā manuprāt neslikti, bet tā kā ar citiem GPS nav sanācis spēlēties, salīdzināt nevaru.

Link to comment
Share on other sites

Nokia maps jāmaksā tad, kad vēlies turn_by_turn navigāciju, ja tikai lūrēt kur pats esi, vai meklēt vietas, tad ir par velti. Visas kartes var lejupielādēt ar PC par velti un sakopēt telefona kartē, un nekāds trafiks neies.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...