Jump to content

Zelta Zivtiņa - kāsēji ?


errors01
 Share

Recommended Posts

Sveicināti !

Tātad gribu pavēstīt sekojošu ziņu !

Zelta zivtiņa ir meļi un kāsēji. Taisa debīlas, melīgas akcijas, lai tikai pārvilinātu lielāku skaitu klientu pie sevis ! solīto viņi vispār nepilda !

Papildināju zelta zivtiņas kredītu par 12.95 Ls caur Hansabankas internetbanku un man ieskaitīja

23.23 - 0.09(kredīts pirms papildināšanas) = 23.14 Ls. Bonuss = 0.00 Ls, iepriekš paskatījos ar *113#

 

Kur ir majaslapā solītie 10% bonusa ? Kur ir kaut vai 5% bonusa, kurus solīja ZZInfo īsziņa uzeiz pēc papildināsānas. Neredzu !

Varbūt man skolā nepareizi matemātiku pasniedza. Man te nekādi 5, 10 procenti nesanāk.

 

 

Ieejam http://www.zeltazivtina.lv/ mājaslapā - > Papildini -> Pašā augšā uzraksts: Papildiniet Zelta Zivtiņas kredītu Hansabankas internetbankā vai mobilajā bankā un saņemiet par 5% vairāk laika sarunām nekā pērkot atjaunošanas karti.

 

Pērkot zelta zivtiņu iegūstam 12.95 + 10.05 = 23.00 Ls

 

Ok.

 

tālāk spiežam uz izcelto linku "5% vairāk laika sarunām nekā pērkot atjaunošanas karti"

 

Nu jau redzam kaut ko citu: "Papildinot ar Zelta īsziņu vai izmantojot Hansabankas Mobilo banku vai Internetbanku, kā arī Parex un SEB Unibankas Internetbanku runājiet par 10% vairāk."

 

Zemāk tabulā : 12.95 + 10.05 + 2.30 = 25.30, tb 10% = 2.30. Pēc loģikas 5% ir 1.15 Ls

 

Bet cik tad galu galā pienākās tas bonuss 5 vai 10 % ??? Viņi galīgi tur sapisušies meistarībā ?

 

(12.95 + 10.05) pērkot zelta zivtiņas komplektu veikalā !!

 

Man pārskaitīja 23.14 Ls ! Un tagad pasakiet man - 0.14 Ls ir 5% vai 10% no summas 23 Ls

??????

Pārskaitītu man tos 23 Ls, bez visām diršanām te par 5% te par 10%, nekādu tamlīdzīgu runu nebūtu !

Link to comment
Share on other sites

errors01

Nē, bet nopietni !

Kāds man var apskaidrot esošo situāciju ?

Vai tam tā ir jābūt, ka tele2 kāš, melo visu 700 000 klientu acu priekšā ?

Link to comment
Share on other sites

Perfomance

Apjaajiens jau tur ir visu laiku,bet runaat par 5% vairaak tas ir tukss soliijums. Tas ir taapat kaa apeed muusu picu un esi par 50% laimiigaaks... TAVA MAXIMA!

Link to comment
Share on other sites

errors01

Nu, paldies ! Nav vēlmes tur īpaši ņemties, jo jūtu, ka rezultāta nebūs tik un tā..

Vienkārši tas bija kā brīdinājums visiem cilvēkiem, ka bezmaksas siers ir tikai peļu slazdā ! Pirms parakstieties uz kādām akcijām vai tml., jo īpaši tele2 ar savu "zelta" zivtiņu, uzmanīgi skaitiet līdzi KATRU Santīmu. Šitie tak nokāsīs pie pirmās izdevības !! Uz cilvēku nezināšanu vai neuzmanību, bet NOKĀSĪS !!

Link to comment
Share on other sites

Es tomēr uzrakstītu ierakstītu vēstuli uz KP un PTAC.

Link to comment
Share on other sites

versatile

a tur nesola naudu, bet laiku sarunam. droshi zini, ka nesamazinajas tarifs t2 tikla? ps. santimpisejs.

Link to comment
Share on other sites

errors01

versatile, tu galīgs slims cilvēks esi ? neredzi, kas zeltazivtinas lapā rakstīts ?

Tad nevajag solīt un rakstīt to, kā nav patiesibā !!

 

p.s.

Kurš tad beigās ir lielāks santīmpisējs es vai Tele2 ? ;DDD

 

Uzrakstīju šito pašu Tele2 majaslapā "Vēlies uzdot jautājumu ?". Ceru, ka daudz maz loģiski viņi varēs paskaidrot, kas tur pie viņiem notiek. Sadzērušies web programmētāji, kuri jaucās visam pāri ar saviem 5 un 10 % vai kaut kas cits.

Link to comment
Share on other sites

errors01
(labots)

nono, un no šejienes nedaudz lēnāk ?!

 

Cik ilga laika ? Jau pagājusi gandrīz vesela diena. par ko tad 0.14 Ls ieskaitīja ?

Labots - errors01
Link to comment
Share on other sites

manas domas par topiku:

ja sacīšu ar TokRas vārdiem tad tas skanēs: "kapeiku nesmukvārdotājs"...

ja sacīšu ar NC vārdiem tad tas skanēs "santiim 3,14seejs"...

Link to comment
Share on other sites

errors01

Man ~ 10 min. pēc papildināšanas atnāca īsziņa no ZZ Info ar tekstu: Tavam kreditam tagad pieskaitits par 5 proc. vairak laika sarunam! un tajā pašā īsziņā "K kredfitu tvojej zelta zivtina dobavleno na 5 proc. boljshe vremeni na zvonki!"

 

paulis, dots pret dotu jeb santīmpisējs pret santīmpisējiem..santīmu nekrāsi pie lata netiksi utt.

Link to comment
Share on other sites

nu nez, man šādu problēmu apm. 6 gadu laikā nav bijis, izņemot reizi kad darīju to svētdienā, un i kredīts, i bonuss atnāca tik nākamajā dienā. kā jau teicu, par saņemto bonusu tiek paziņots ar sms, tā ka gaidi. :wink:

Link to comment
Share on other sites

PA 7MIN ilgu sarunu noplesa 3 ls zvanot uz tele/dva

Link to comment
Share on other sites

errors01

nono,cik liels bonuss tev atnāca, 5 vai 10% apmērā ?

Link to comment
Share on other sites

versatile

mana vieniga saskare ar t2 bija 2001. gada, kad atri vien aizbegu uz LMT, kur ar to pasu nr esmu vel sodien. atvaino, bet t2 majaslapu no mobila nelasisu, slinkums. ja tu nebutu santimpisejs, sen butu uz 600, vai kads nu tas nr tagad ir, piezvanijis.

ps. santimpisejs kvadrata. pat rekinat nav slinkums :-D PPS. santimpisejus nemil neviens, tas sen pieradijies.

Link to comment
Share on other sites

errors01
(labots)

Protams, versatile, ja vajadzēs, esmu gatavs rēķināt, jo man krīt uz nerviem, ka tik atklāti var melot ! Bet zvanīt uz 600 numuriem un beigās "PA 7MIN ilgu sarunu noplesa 3 ls zvanot uz tele/dva" arī kaut kā negribās.

Labots - errors01
Link to comment
Share on other sites

manas domas par topiku:

ja sacīšu ar TokRas vārdiem tad tas skanēs: "kapeiku nesmukvārdotājs"...

ja sacīšu ar NC vārdiem tad tas skanēs "santiim 3,14seejs"...

 

 

A pats neko nemāki pateikt?

 

Un pareizi vien ir, ka autors meklē risinājumu šai lieta, ja katrs klusētu, tad ne tikai 10% nošmauks!

Link to comment
Share on other sites

vispār jau 600 ir pieslēguma klientu bezmaksas numurs, bet jebkurā gadījumā zvans no zz uz 600 maksās 7sant., neatkarīgi no sarunas ilguma. :wink:

 

ir nācies sūtit maksas sms kādam portālam 1.30ls vērtībā, un nauda no konta tika norauta, bet šim portālam nepienāca, uzrakstīju vēstuli caur manstele2.lv, un pēc divām dienām tika kredītam pieskaitīti apaļi 4ls. :wink:

Link to comment
Share on other sites

errors01

nono, aha 7 sant.

 

par tiem 10 un 5 % viņi arī līdzīgi teica.

 

Un vispār šitā sistēma maksā 12, debets 30 + 10% ilgāk runā + 4-40 sant/min (atkarībā laikam no garastāvokļa) jau tik tālu nonākusi, ka hren viņu zina, cik tur vispār tas tarifs īstenībā ir !

Link to comment
Share on other sites

errors01

locoone, labs joks

 

Bet šajā gadījumā diez vai tā būs..

Upuri jau ir visi.

Link to comment
Share on other sites

mana vieniga saskare ar t2 bija 2001. gada, kad atri vien aizbegu uz LMT, kur ar to pasu nr esmu vel sodien.

Kādā veidā Tev tas izdevās, vai ta tālajā 2001. jau Latvijā darbojās numura sagalbāšanas pakalpojums, manuprāt tas darbojas tikai pāris gadus! ;)

Link to comment
Share on other sites

Da tas jau sen skaidrs, ka no tās reņģes smako pa gabalu...\

+ vēl "megarēcīgās" reklāmas...

Link to comment
Share on other sites

versatile

ne, pirmo t2 numuru, protams, zaudeju. i labi ka ta, jo man jau no pirmas dienas pec pieslegsanas ar apskauzamu regularitati zvanija intereseties par pardodamu dzivokli. numurins bija 9523814, ja nemaldos :-) btw, par operatoru paris vardus pasaka ari fakts, ka zvans helpdeskam nav par velti.

Link to comment
Share on other sites

NC, mans veco laiku rekords ar zz ir, kad zvanot uz 680, vai kāds tur agrāk bij tas kredīta info numurs, kad vēl nebija *245#, atbilde- jūsu kredīts ir NEGATĪVS 12 lati (precīzo summu neatceros), bet mūsdienās tas šķiet vairs nav iespējams.

Link to comment
Share on other sites

errors01
(labots)

NormaalsCilveeks, lieta tāda, ka tur domāts nevis -0.09 Ls, bet pirms papildināšanas man zelta zivtiņā bija atlikums 0.09 Ls.

 

23.23(kopēja summa pēc papildināšanas) - 0.09(kredīts pirms papildināšanas) = 23.14(summa, par kuru papildināja ZZ).

 

Tagad nav skaidrības, kas tas par atjaunošanas komplektu 23.14 ls ? No kurienes 14 sant.(bonusi par sarunām man nav bijuši).

 

Ir parastā atjaunošanas karte 23 Ls(12.95+10.05), ir papildus bonuss, ja papildina caur internetbanku, 5 vai 10%. Nav skaidrības, kādi tad faktori ietekmē bonusa lielumu 5% (24.15Ls) vai 10% (25.30Ls)..

Labots - errors01
Link to comment
Share on other sites

bonusu 10% apmērā dod no atjaunojamās summas,tas ir 12.95 nevis no 23 ls un taisnību sakot kad man un sievai bija zz,tad man tas bonuss parasti sakrita,bet sievas numuram vienmēr bija mazāk,bet kopš esam uz bifri vairs tādu problēmu nav.

Link to comment
Share on other sites

Nav skaidrības, kādi tad faktori ietekmē bonusa lielumu 5% (24.15Ls) vai 10% (25.30Ls)..

to izlemj tele2, un ja skaidri gribi zināt, jāseko līdzi. līdz šim visu laiku bija 10%, šobrīd ir 5%, aprīlī-maijā bij 20%, jāķer akcijas- piemēram: papildini caur parex, saņem 15% u.c. Tikai 5% šobrīd varbūt tādēļ, ka ir pazemināts tarifs VISĀ tele2 tīklā. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Versatile, šorīt no viena menedžera dzirdēju, ka LMT šogad algas celšot tkai pamtražošanā iesaistītajiem. Ja tā, tad jāsaka, ka tie LMT īpašnieki, vai kā viņus tur, arī ir mazliet kapeikp***. Nu bet, cik man bijusi darīšana ar skandināvu biznesu Latvijā, viņiem vienmēr bijusi mazliet tendence uz to...

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

TEST^ - pautelis

met ārā to zz, kad kredīts beigsies, vairākas reizes gadijās, ka tarifs par zvaniem nesakrīt ar atskaitīto kredītu no konta(es apskatijos tarifu kāds ir konkrētajai atjaunošanas kartei, tik daudz es zinu). Griezies pie bites, tur domā par klientiem.

Link to comment
Share on other sites

Mr.Capric

Iesaku pārcelt numuru uz OKarti, tai ir ļoti draudzīgi tarifi, kopš februāra.

 

TokRiņ, labāk iesaki pāriet uz Amigo, iztērēt bonusu, un tad doties uz LMT uz pusgadu... :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

"nelabvaardiigi" lietojat pakalpojumus :mrgreen:

man kopsh 1999/2000 ar zz nekaadu probleemu.

 

varjaubuut ka kaads santiims man ir "nonelabvaardots" , bet vismaz shai laikaa

nav naacies iipashi iespringt par "sha tuulinj krediits beigsies" kaa arii sarunaa ar sarunbiedru esu atlaavies

runaat pilnus teikumus...

 

poh. :mrgreen:

Labots - Proxy
Link to comment
Share on other sites

Sadzērušies web programmētāji, kuri jaucās visam pāri ar saviem 5 un 10 % vai kaut kas cits.

 

Web programmētājiem nav nekādas saistības ar satura uzturēšanu.

Lūdzu "nemetājies" ar nekorektām frāzēm .)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...