Jump to content

eurobird28.2; hotbird13; sirius4.8


jaanis200
 Share

Recommended Posts

gribeetu salikt shitos uz viena skivja , saja lieta esmu iesacejs tapec gribetu zinat kurs no shiem pavadonjiem jaliek centra, kurs pa labi , kurs pa kreisi . Kads nevareetu pastaastiit?

Link to comment
Share on other sites

Ja vajadzīgs Eurobird (domāta SKY pakete), tad obligāti šo pa vidu (vēlama 110cm bļoda priekš SKY).

5E un 13E ir labs signāls Latvijā.

Link to comment
Share on other sites

Nekas īpašs jau tajos FTA nav, bet tiem pat varētu pietikt ar 90nieci.

Taču Sirius 5E + 28E, nu nezinu kā būs...

Iespējams, ka sanāks uzlikt uz 90nieces, taču kāds signāls lietū būs, nemāku spriest.

Link to comment
Share on other sites

jaanis200

sodien saliku iet hotbirds pa vidu sirius pa labi un eurobird pa kreisi (ljoti talu no hotbirda galvas), sirius un hotbird ir ok bet no eurobirda tikai dazas frekvences. paskatijos lyngsata ka taas vispar ir astras 28.2, bet ne eurobirda. Kapec nesanaak nokert eurobirdu??

Link to comment
Share on other sites

Nemocies liec viduu astra 19.2 un vienaa malaa hotbird un sirius otraa Eurobird teoreetiski vajadzeetu sanaakt kaa praksee nezinu jo uz 90 cm skjiivja var sabaas 36, 19, 13, 4.8

Link to comment
Share on other sites

Nepiekrītu 8-)

 

cilvēks noteikti jau savu šķīvi ir saregulējis, bet es teiktu ka 28e ir pats labākais priekš FTA daudz un angliski

 

pa vidu 28 lielam 110 vai 140 un tad pārējos, bet vai 5e dabū, grūti

Link to comment
Share on other sites

Piekrītu idejai par Astra 19 pa vidu.

Pirms pāris nedēļām uzliku: 5 + 19 + 28 + 36 (19 pa vidu). Signāls visiem bija samērā Ok, arī pati SKY pakete normālu signālu uzrādija. Bļoda 110 Cm.

Link to comment
Share on other sites

+1 par 19.2 fokusā tikai sķivi nemazāku par 110Cm

Link to comment
Share on other sites

raivix2006

varetu konkretak kura galva ir kura man ir 3 astra sirius un hotbirds tjuneri rada ka sirius ir 1 tagad pazuda signals vispar un es nezinu jo nejau pats liku kura no taam trijam ir sirius pirmaa no kreisaas vai pirmaa no labaas puse luudzu pamāciet mani latviešu valodas gramatikas lietošanā lloti vajag sataisit jo pa tv neko neraada man viasats :(

Link to comment
Share on other sites

raivix2006

nav iespejams uzlikt nav kur ssitas kas ir taa jau pie koka pieskruvets nu tak kads pateiks kurss ir kurss

Link to comment
Share on other sites

varetu konkretak kura galva ir kura man ir 3 astra sirius un hotbirds tjuneri rada ka sirius ir 1 tagad pazuda signals vispar un es nezinu jo nejau pats liku kura no taam trijam ir sirius pirmaa no kreisaas vai pirmaa no labaas puse luudzu pamāciet mani latviešu valodas gramatikas lietošanā lloti vajag sataisit jo pa tv neko neraada man viasats :(

 

Parasti šo trijotni liek tā - (saucu pēc kārtas ja skatās virsū šķīvim) vidū hotbirds, pa labi siriuss, pa kreisi astra

Link to comment
Share on other sites

raivix2006

atradu to siriusu,bet nekadigi nevar dabut signalu :( astrai un hotbirdam vis ok a siriusam nekaa ko dariit nezinu i sskkivi groziju i passu galvinnu nekadas reakcijas nav....

 

hellp

Link to comment
Share on other sites

Ka tik atkal nav daisika problēma.

Un kā Tu to siriusu atradi,ja signāla nav?

Pa taisno signās ir?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Vai tiešām uz 28,2 iet tie kanāli, kuri Lungsat uzrāda kā FTA? Kāds skatās šo satelītu? Man interesē BBC kanāli, vai tie tiešam ir FTA? Un vai ir reāli sajūgt 13-19-28?

Link to comment
Share on other sites

kaza242 - piemeram, es skatos sho pavadoni... :)

Tachu Latvija Tu BBC nedabusi, jo vini ir uz 2D pavadona...(LV nav pieejams 2D pavadonis)

Ja tiesham velies skatitites 2D - Tev vajadzes skivi vismaz 3 metri...

Link to comment
Share on other sites

protams ka kaac skataas, tikai pieveers uzmaniibu apraides karteeem

Latvijaa 3m bez rezerves uz laika apstaakljiem

Link to comment
Share on other sites

No 28e latvijā nevar normāli uztvert 2d staru. (iespējams ka ar mega bļodu var..)

 

 

Visi normālie FTA kanāli iet tieši 2d starā. Pārējos - nu ir šis tas, bet nekas īpašs. Daži normāli mūzikas kanāli, kaudze ar reklāmas kanāliem. Visādi brīnumi arābu un indiešu valodās.... Vienā kanālā rāda kā zivtiņas peld akvārijā :) Un visi FTA kanāli izceļas ar zemu bitreitu - līdz ar to kvalitāte ir so so...

Link to comment
Share on other sites

Jautāju, jo vecajam gribu saregulēt trīs galvas! Meistars šim uzlicis uz Sirius (bet, taka Viasat viņš neskatās, tad šaj galvai nav jēgas), un tagad sēžu un domāju, uz ko uzlikt to trešo galvu? Ir kādi citi varianti?

Link to comment
Share on other sites

Tak ir trīs galvas, viena uz Hotbird, otra uz Astra 19, bet uz ko uzriktēt trešo galvu?

Link to comment
Share on other sites

Vel variants - uzliec uz Thor 1W, ja ir normals uztverejs nevis kads no VIA$UX defaultajiem...Ja ta ir...Ar attiecigajam atsledzinam var redzet DIGI TV. Tam vel pat laikam AU strada...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...