Jump to content

Firefox 3


Trasts
 Share

Recommended Posts

veel jau tyads stulbs bags ka FF3 nesaglaba paroli pie nosacijuma ja ir tikai username un bez paroles

Link to comment
Share on other sites

Kaut kā šitā štelle mēdz uzkārties kad ir daudz atvērti tabs, ar FF2 nebija tādas problēmas.

Link to comment
Share on other sites

Simsons2

Man parasti ir 10+++ tabi un nekas nemēdz uzkārties , tākā rokas līkas vai kompis sūds :mrgreen: :roll:

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tā kāršanās nav mīts. Vot kad ieslēdzas screensaver (ekrāna saudzētājs, tad atgriežoties atpakaļ, tas sāk rīt nežēlīgi resursus un bremzēt līdz to neizrubī, un nepalaiž pa jaunu. Un nav svarīgi vai 1 vai 20 tabi atvērti.

 

Citādi var sēdēt ilgi, taisīt suspend, hibernate un firefox3 rullē ātri.

Labots - mezhavecis
Link to comment
Share on other sites

Man parasti ir 10+++ tabi un nekas nemēdz uzkārties , tākā rokas līkas vai kompis sūds :mrgreen: :roll:

 

Nu salīdzinot ar tavu signature žilbinošo pc, manējais ir sūds. Bet par to neuztraucos :) , galvenais ka viss strādā un iet.

 

Jau piereģistrējos bugzilla, aizsūtiju buga aprakstus, un man palūdza kaut kādus tuuļjus novilkt, lai varētu konkrētāk konstatēt, kas un kā..

 

Parādās uzraksts (not responding) un bye bye... CPU 99% un sāk izmantot atlikušo ram.. līdz piedzen pilnu! Tiešām ceru, ka tiks izlabots :)

Labots - Heheeei
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...