Jump to content

M79 datorakomplektaacija un piegāde


Touareg
 Share

Recommended Posts

Labdien,

 

Luudzu, paliidziet jauna datora izveelee, dziivoju Salduu taatad pasuutiishu datoru no M79 internetveikala.

 

Prasības Vajag datoru ar kuru var straadaat MS Office videe izmantojot Windows XP opereetaajsisteemu un kursh ir speejiigs tureet ienlaiciigi iesleegtas kaadas 5 weblapas un 2 muuzikas/videoatskanjotaajus(Winamp/VLC/BSplayer utt.)

 

Pasakiet, kas truukst vai, ko vajag pamainiit manai izveeleetajai komplektaacijai, nezinu vai taa maates plate turees tos 4GB RAM?

post-65207-1213630360_thumb.jpg

Labots - Touareg
Link to comment
Share on other sites

Rams pa daudz :D

Vispār vari ņemt e2160 un māteni ar iebūvēto videno => videni ar nevajadzēs :)

 

Es to visu daru uz 512 mb ram un pagaidām nesūdzos, tākā ram 4gb ir absolūti lieki

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Gribu videokarti tikai taapeec, jo gribu ekraanam spilgtumu nonjemt utt.

Ja nav video kate nevar nonjemt spilgtumu, mainiit kontrastus, gammas, vai es kljuudos?

Labots - Touareg
Link to comment
Share on other sites

1.To visu regulē monitoram, ne videokartei.

2. Domā, iebūvēta videokarte nav videokarte? Nu, ja esi rūdīts gameris, tad gan iebūvētā būs par vāju.

3. Ja netaisies nodarboties ar nopietnu foto/video apstrādi - pat 2Gb RAMa būs par daudz.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Vai ta Win. XP suportē 4GB RAM?

32 bit xp suportē 3.6 gb ram , bet 64 bit xp suportē tos 4 gb ram

Link to comment
Share on other sites

baigaa piepe tas kompis :) winxp pilniigi pietiks ar 1gb ramu, ar 2gb buus vairaak kaa nepiecieshams autora mineetajai ikdienai. nez, kaapeec cilveeks grib intel sisteemu? clockoshanai?

Link to comment
Share on other sites

martinno

RAM'u un videokarti na*er... Iebūvētajām videokartēm ir tādas pašas iespējās, kā arējām... Vismaz Nvidia toč...

Link to comment
Share on other sites

uz fikso sametu shaadu te monstru:

 

 

Compucase MIDITOWER 6C, BLACK 18,97Ls

Fortron 400W PFC, 12cm Fan 22,22Ls

LITE ON DVD+/-RW DL, RAM, Black, Sata 16,00Ls

Western Digital 320GB, 16MB, SATAII, Caviar SE 35,60Ls

Giga Byte GA-MA78GM-S2H 47,62Ls

AMD ATHLON 64 X2 4450E 44,20Ls

CSX 2048MB, DDRII800, CEC Xtreme OC, Kit of 2, CL4-4-4-12, nVidia EPP, overclocking up to 1150MHz 30,00Ls

Logitech RX250 Sea Grey USB/PS2 10,08Ls

Logitech VALUE BLACK RUS 8,67Ls

 

 

Kopā: 233,37Ls

Link to comment
Share on other sites

Liels paldies, njemshu veeraa juusu ieteikumus un attieciigi riikoshos.

Link to comment
Share on other sites

mans komplekts no taveejaa atshkjiraas ar normaalu case + barokli, hdd cache 16mb, maates plate ar iebuuveeto video uz amd 780G chipseta, amd procis, kas ir gana jaudiigs, bet tai pashaa laikaa taupa elektriibu, paaris santiimus meenesii ietaupiisi :D

Link to comment
Share on other sites

protams, ka pietiek arii ar kaarbu par 80-100Ls bet kaapeec gan nepanjemt normaalu kaarbu, kura nemaz tik daudz nemaksaa - uzreiz var viskautko vairaak padariit :D

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Nu dators man vajadziigs tikai un vieniigi internetam, speeles tas savu muuzhu neredzees, bet aktiivas 4-5 weblapas(delfi.lv/boot.lv/gsmarena.com utt) gan un varbuut fonaa ies kaada dziesma vai filma.

 

Ar to videokarti ir taa, ka man paarinstaleeja windows un es nevareeju izmainiit ekraana gammu, kontrastu, jo vajadzeeja uzinstaleet video kartes draiveru, man nepietiek ar tiem monitora uzstaadiijumiem, jo tad tas LCD ir paaraak spilgts un burtiem nav iistaa asuma.

 

Esmu laikam jociigs, bet spilgtums manam monitoram ir 4%, nepatiik man spilgti monitori, jo acis gurst no taadiem.

Labots - Touareg
Link to comment
Share on other sites

lai HD filmas skatiitos vaig jaudiigu kompi. ir arii patiikamaak darboties ka kompis nebremzee. bremziigs kompis nogurdina acis :)

 

arii iebuuveetajai video kartei var/vajag uzinstaleet draiverus.

Link to comment
Share on other sites

Sapratu, ak es muļķis es domaaju, ka iebuuveetaa video karte ir bez draiveriem, ka tas kaut kaads štrunts, tad jau es ieliidiishu veel 150Ls robezhaas, jo man nav augstu prasiibu.

Link to comment
Share on other sites

Pie reizes šīs pašas tēmas ietvaros gribētu painteresēties cik m79 džeki plēš par kastes salikšanu.

Link to comment
Share on other sites

Kastes salikšana ir pievienotā vērtība (added value) PC rezerves daļu komplektam.

 

PS Saldus gan laikam ir dieva un PC tirgotāju aizmirsts nostūris...

Labots - Xirx
Link to comment
Share on other sites

tas, ka prasiibas pret kompi ir mazas nenoziimee, ka buutu jaashancee ar pashu peedeejo suudu, kas salikts no pashaam leetaakajaam komponenteem :)

Link to comment
Share on other sites

Pēkšņi sagribēsi paskatīties Full HD filmas un jauns raksts forumā, palīdziet, kāpēc neiet? Tāpēc paņem gan kādu PCI-E videni ap 35-40 Ls.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

PS Saldus gan laikam ir dieva un PC tirgotāju aizmirsts nostūris...

Bez maz vai. Pāris firmeles gan ir (Garants; Datorserviss), bet te jau viss dārgāks. Rīga ir tālu, ceļš maksā bargu naudu un provinciāļus var viegli apšmaukt (tos kuri ar PC ir uz jūs:).

Tā kā, atliek vien tās Rīgas bodes. Vienīgais, ja kas kas iziet no ierindas garantijas laikā, tad vai nu jāsūta pa pastu, vai jāpērk biļete un ar omnibusu Rīgā jābrauc:/

Tas gan notiek dikti reti.

Labots - Brutto
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...