Jump to content

HTC Touch Diamond, Trodeks veikalos.


Recommended Posts

Taatad gan jau buusiet pamaniijushi akciju vai reklaamu, kuraa ir iespeejams ieguut HTC Touch Diamond Trodeks veikalos jau pavisam driiz...Siikaaka info sheit: http://www.trodeks.lv/lat/it/actions/index.php?24726 Bet nekur saitaa neredzu cenu, kaada ir... :evil: Varbuut kaads straadaa, vai ir sakars ar Trodeks veikalu un vareetu precizeet.

Paldies jau ieprieksh.

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Mlee cilveeks mosh pieljau ka cena nebuus liela un pasuuta... Bet no otras puses paliek kaa idiots nezinot cenu... Mosh Trodeks uzliks konkreetu cenu vairaak kaa Ls400...

Link to comment
Share on other sites

hmmm intresants tas aprāts ir :D

Drīz es domāju parādīsies forumā pavedieni ar apmēram tādu nosaukumu.

HTC Touch Diamond vs Iphone 3g

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

:shock: :shock: :shock: Paldies vairaak negribu... 445Ls tas ir par daargu... Nepiesaistiits iPhone 3G Ls400...

Link to comment
Share on other sites

Pagaidām lētākais ir Neoshop'ā par 415Ls ;)

 

Domāju vajadzēs paņemt! ;)

Labots - QureXs
Link to comment
Share on other sites

Veikala cena Trodeks IT, Trodeks, Dual, LMT ir 449,99ls. īstenība nu tā sev.. dizains varbūt un parametri tīri ok tur grafiskais procesors utt., bet windows mobile 6.1pro šajā aparātā iebremzē. Maniem nerviem un tuklajiem pirksteļiem neder- bieži nospiežas kāda poga kuru nebiju gribējis.. 1h paspaidīju un gribējās triekt pret sienu :D Touch Cruise ir labākais uz doto momentu.

Link to comment
Share on other sites

pašam ir cruise un teikšu ka ar oriģinālo firmware i touch i cruise iebremzēja,bet ja aizej uz xda tad viss ir okey

Link to comment
Share on other sites

Dualī papētīju HTC P3650 Touch Cruise un drusku HTC Touch Diamond... It kā neko. Pie navigācijas jāpiešaujas, jo reizēm likās, ka poga nereaģē, un tad piepeši tiek atrauts vaļā viss, kas sabakstīts :) Katrā ziņā, nepārvarama vēlme iegādāties neuznāca!

Pa tēmu, ko es nevaru atrisināt: uzjautājumu vai HTC telefonos ir Outlooks, visi atbild, ka jā protams. Arī aprakstos figurā, ka telefoni ir nopakoti ar Microsoft Office Mobile, kurā it kā vajadzētu būt Microsoft Office Outlook Mobile, bet... dzīvē viņa telefonos nav. Ir atsevišķas sastāvdaļas, kuras var sinhronizēt.

Vai kāds ir tēmā: Kas ir Microsoft Office Outlook Mobile? Kāds vispār ir redzējis šo programmu telefonā?

 

Vēlreiz nopētīju HTC Touch Diamond. Pie navigācijas var ātri pierast, lai gan nepierasti, ka ir jāizdara spiediens uz ekrānu. Man pat plītij pietiek ar vieglu pieskārienu :-D

Un par Outlook Mobile: aprakstā (pārdevēja dabūja viņu iekšējo izdruku) skaidri un gaiši rakstīt - ir gan Office Mobile, gan Outlook Mobile. Telefonā viņu atrast nevar ne pie Office Mobile (iekšā ir Word, Excel, PP, un k-kādas Notes Mobile), ne pie Programs!

Pie Programs bija prāvs saraksts (Touch Diamond krietni garāks, nekā Touch Cruise). Bija Balss ieraksta programma, vienīgais nevarēja izmēģināt vai viņa der arī sarunas ierakstam?! Varbūt kāds ir mēģinājis un zin teikt?

Kādreiz Siemens bija labs telefona sarunu ieraksts, ar vienu pogu sarunas laikā! Ļoti ērti, kad sauc k-kādus datus, nav pei stūres sēžot papīri un rakstāmais jāmeklē!

Link to comment
Share on other sites

ja var tā teikt win mobile ir outluka sastāvdaļas - kalendārs, taski, adress books (laikam arī notes) ....un tie sinhronizējas savā starpā. Bet viņš nav kā viens vesels ala outloks.

un runājot par ierakstu - ja kas šiem var uzlikt 100 alternatīvu softu audio ierakstam ja nav/nepatīk defaultais....

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nesen ienācās viens "dāvināts zirgs" HTC Touch Dual. Pirmais aplauziens bija ka nav ne wi-fi ne fm radio (kas būtu tikai normāli, kā touch pēcnācējam). Labprāt būtu iemainījis tos pret esošo HDSPA ar visu savu 3,5G :( XDA keksi jau sola piedabūt wi-fi strādāt bet kad vēl tas būs. Neiebraucu kāda vella pēc ir atslēgts tas, kas nāk defaultā (wi-fi, radio) Par video draiveriem jau arī pilns nets, paspēju izlasīties.

Pie kājas man ir arī tas ka nav GPS, pietiek ar Google maps + atrašanās vieta no torņa, pilnīgi pietiekami lai saprastu kur atrodies ja kas :). Par cik biju laukos, netu testēju caur gprs, tapēc nepievērsu uzmanību sekojošai lietai:!

Tagad cepums + alus kaste tam, kurš man ieskaidros kā man to lopu piedabūt iziet internetā caur ActiveSync? Kompis to pokemonu protams atrod, atļauj nokačāt iekačāt visu ko, bet kā mēģinu ar viņu iziet netā, pokemons mēģina līst caur 3G respektīvi caur GPRS un tērēt manu naudu :) Kā piedabūt, lai viņš normāli čāpo caur USB vadu uz kompi pieslēgtu pie neta iečekot meilus, parādīt jaunākās laika ziņas utt. :)) ?

Labots - Horis
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Touch diamond nav nevienā trodeks, dual veikalā, lmt apkalpošanas centros.

Jāskatās vai no m79.lv varēs dabūt.

 

Lmt solīja mēneša beigās piegādāt.

Link to comment
Share on other sites

Leetaakaa i-veikalu cena shobriid ir 383Ls, bet man pashaa aparaataa nepatiik / vaajaa baterija / fakts, ka displejs slikti redzams saulee un korpuss smeereejas ar pirkstu nospiedumiem / nav TV izejas un parastaa 3.5 mm audio izeja / nav 3G

 

P.S. Info no aarzemju testiem, pats neesmu ar sho taalruni saskaaries...

Link to comment
Share on other sites

Leetaakaa i-veikalu cena shobriid ir 383Ls, bet man pashaa aparaataa nepatiik / vaajaa baterija / fakts, ka displejs slikti redzams saulee un korpuss smeereejas ar pirkstu nospiedumiem / nav TV izejas un parastaa 3.5 mm audio izeja / nav 3G

 

P.S. Info no aarzemju testiem, pats neesmu ar sho taalruni saskaaries...

 

3g ir.

 

šodien tiku beidzot pie HTC diamond.Zvērs. Iphone līdzi nestāv.

Link to comment
Share on other sites

Es pašlaik arī dzīvoju uz šamā (HTC Diamond).

 

Es gan šamo iepirku no viena eBay sellera, kurš atrodas iekš LV.

Viņa niku nevaru tagad atrast, bet cik atceros, šamais ir kkur no kurzemes.

 

Varu teikt, ka šamam pietrūkst tikai normālas audio izejas, un GPS softa(negribam tak būt pirāti un zagt softu pat priekš telefona).

Labots - 4e4en
Link to comment
Share on other sites

4e4en tu atjauni ROM?

 

Šodien savam uzliku 1.37 versiju. Ir jūtami ātrāks un vecie niķi izlaboti.

Labots - bide
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Es pašlaik arī dzīvoju uz šamā (HTC Diamond).

 

Es gan šamo iepirku no viena eBay sellera, kurš atrodas iekš LV.

Viņa niku nevaru tagad atrast, bet cik atceros, šamais ir kkur no kurzemes.

 

Varu teikt, ka šamam pietrūkst tikai normālas audio izejas, un GPS softa(negribam tak būt pirāti un zagt softu pat priekš telefona).

 

Audio izeju var normalizēt paņemot pāreju uz 3.5mm standartu :) Pie manis 5Ls :)

Link to comment
Share on other sites

karlux - chinese pakaļdarinājums vai orģ htc pāreja?

 

Tu varbūt zini kāda ir starpība?

Šis ir OEM produkts - jo oriģināli HTC tādus nemaz nepiedāvā... redzēju vienu kaut kādu līku HTC pāreju... nu lati 25 laikam sanāca - gribi tādu - varu arī dabūt!!

Anyway vari ņemt droši arī pāreju pa 5Ls, jo garantija tik un tā ir un es pat nezinu, kas tur varētu tam vienam mazajam vadiņam un spraudnim neiet :D :D LOL

Link to comment
Share on other sites

Ieteiktu 100 reizes pārdomāt pirms pirkt HTC ar windows mobile. Par nelaimi nopirku o2 orbit II (HTC Touch Cruise) neiedziļinoties detaļās. Izlasīju tālruņa paramterus - 400mhz cpu, 128MB ram, GPS (TomTom iekļauts)... izklausījās tīri žiperīgs aparāts.

Sākot lietot, sāka parādīties tālruņa īstā seja. Viss notiek ļoti, ļoti lēni. Video knapi spēlējas, mans vecais telefons pat labāk spēlēja. Lietotāja saskarne reaģē ļoti lēni. Pienākot zvanam, no sākuma ieslēdzas apgaismojums, un pēc pāris sekundēm tikai zvana signāls. Tāda sajūta, ka uz PII būtu Vista uzinstalēta. Tas viss izrādās tādēļ, ka HTC nemaz nav iekļāvuši VGA draiveri. Fani jau ir izveidojuši www.htcclassaction.org lapu, un ir gatavi sūdzēt HTC tiesā, ja viņi nerisinās problēmu. Pagājuši ir jau 9 mēneši un HTC kā sola, tā turpina solīt.

 

Papildus vēl tas ka skārienjūtīgais ekrāns strādā kā sūds. Piemēram, pēc sarunas brīnies, ka tev ir atvērtas visas iespējamās programmas, jo pieliekot telefonu pie auss, touch ekrāns netiek atslēgts un rīvējoties saspaidās visādas pogas. Skrollēt pa adrešu grāmatu nav normāli iespējams. Tādu lietu kā Internet explorer vispār nav jēga taisīt vaļā. Labi ka operai ir normāls browseris. Windows saskarne pati par sevi ir galīgs sūds. Piemēram, daudzām MS programmām, izvēlņu uzbūve ir dažāda. Vienai Menu poga ir labajā pusē, otrai kreisajā. Ja uz ekrāna parādās klaviatūra, tad bieži vien tā aizsedz teksta laukumu un nemaz nevar redzēt kur un kas tiek rakstīts, jo scrollbaars nezinādēļ nav parādījies. utt.

Nopērkot šo telefonu, es jūtos kā atgriezies 15 gadus atpakaļ, kad varēja iet uztaisīt kafiju, kamēr kāda programma atvērās.

 

Vienīgā cerība ir uz Android. Cik pamēģināju, vismaz strādā stipri ātrāk kā windows, un touch funkcijas liekas ka strādā tā kā intuitīvi liktos pareizi.

Link to comment
Share on other sites

Tas ka ieleedzas gaisma un tikai tad saak zvaniit... a Tu esi paarliecinaats ka Nokia ar S40 osu ir savaadaak? :)

Nezinu... man TyTn II nekas nebremzee :)

Link to comment
Share on other sites

Liela starpība. Kā nepiedāvā?

reku bilde no orģinālo htc piederumu veikala

 

http://i.expansys.com/i/b/b171922.jpg

 

nu - tad Tev tik atliek izveleties :) vai kaut ko sarezghjitu, lai panaktu vienkarso (uzlikt skanu uz standarta ausim) un samaksat par to 20-25Ls, vai ari panemt vienkarsi normalu pareju pa 5Ls. Simtiem klienti pie manim so ir nemusi un visi kaa viens ir bijusi laimigi :)

Veiksmi!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Par htc touch diamond es te jau biku vārījos.

Kā par viņu var fanot, es nesaprotu.

Man pietika ar sekojošo:

- ļoti švaka bača

- lēns, ļoti lēns priekš šādiem parametriem

- touch flo interfeiss ir nelietojams, ļoti neprecīzi un lēni strādā. Atšķirība no aiponu, kurš ir lietojams.

- ar vienu roku pazvanīt praktiski nav iespējams

 

Smuks, nepraktisks pļurzaks.

 

Gan jau ar visādiem šamanismiem var padarīt ātrāku, bet romu, bromu pāršūšana smarfoņu entuziastiem, nevis normāliem lietotājiem.

 

Tas viss protams, mans subjektīvs viedoklis.

 

A

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...