Jump to content

EČ futbolā 2008


osscar
 Share

Recommended Posts

Nju kādi komentāri, favorīti ?

Pašlaik skatos Čehi vs Portugāle - izskatās būs labs mačs !

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Njā..Portugālei jāuzvar...uzliku totalizatorā uz viņiem 8-)

 

Čempis pagaidām ir interesants - krievi smuki pa pakaļu dabūja :mrgreen: , kā arī mani favorīti - Nīderlande makaronēdājus smuki nomazgāja!

Labots - AcId
Link to comment
Share on other sites

Nīderlande man arī simpatizē, bet tiešām daudz spēcīgas komandas piedzīvojušas zāģus...

Link to comment
Share on other sites

Sāksim jau ar to, ka tas ir EČ, nevis PČ :) bet tā - pagaidām bez sevišķi lieliem pārsteigumiem. Vienīgi ceru, ka franči savu sliktāko spēli turnīrā ir aizvadījuši.

Labots - Viescha
Link to comment
Share on other sites

Baigi Šveices žēl. Nenoveicās drusku pirmajā spēlē un vēl bez Freja palika. Uzskatu, ka viņiem bija pa spēkam savās mājās iziet no grupas. Tagad nu izredžu ir pamaz, jo visdrīzāk būs jāuzvelk Portugāle svētdien, lai tā notiktu...

Link to comment
Share on other sites

Nespēja čehi ko panākt :)

 

redzēs kā čurkām ies pret Šveici :)

Link to comment
Share on other sites

redzēs kā čurkām ies pret Šveici

 

he he...kā smejies...čurkas zaudē ar 0:1 un tas man nemaz nepatīk :evil:

 

EDIT: Frejs šveiciešiem nebija un nav sākumsastāvā :shock: Laikam trauma ir nopietnāka, nekā izskatījās

Labots - AcId
Link to comment
Share on other sites

OMG :mrgreen::mrgreen: Šveice kompensācijas laikā zaudē turkiem...tas tik ir kaut kas.... :mrgreen:

Rītdienas dilemma - Austrija pret Poliju....Koeficenti drausmīgi labi, taču uz kuru lai liek? :roll:

Labots - AcId
Link to comment
Share on other sites

Neizšķirtu noprognozēju un neizšķirts arī notikās ;) Tagad tik būtu īstā jautrība, ja vācieši aplauztu ragus pret Austriju pēdējā kārtā... :D

Link to comment
Share on other sites

Njā :twisted: Es gan smagi pakāsu gan GER-HOR mačā, gan AUT:POL...Pakaļas, jibio...Vācija nevar vinnēt horvātus :shock: , savukārt polim mljin spēles beigās tur jārausta austrietis aiz krekla savā soda laukumā...

Link to comment
Share on other sites

Jāsaka, ka nenovērtēju Austriju pirms šī turnīra. Bet nu paši jau arī sistemātiski darīja visu, lai šādu iespaidu par sevi radītu. Likās, ka Šveicei nu noteikti vajadzētu pretendēt uz iziešanu no grupas, bet iznāca citādāk...

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Nu mačs IT : RUM - pagaidām 1:1 !

p.S. mūsējās labas, salika Angolu ...žēl par traumu, cerams ka būs vesela līdz šķībajiem .

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

malinens2

Skatījos sievieties nevis futeni :mrgreen:

Apsveicu komandu un veselību Tārei :!:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tā mani favorīti Vācieši ir finālā....tagad rit Spāņi VS RU......izskatās būs labs mačs

Link to comment
Share on other sites

es jau alu dzeru :) kaut kādu Holandiešu Grolsch ...njā holande kaut kā vāji nospēlēja pret Krieviem.....stūrgalvīgi tik caur centru gāja...

 

psc, spānis nošķīla fočuku - objektīvs vien aizlidoja :) noteikti ka pāris k euro pagalam :D

Link to comment
Share on other sites

Spānija spēlē pavisam citu futbolu nekā piem., Holande, kuras stilu, protams, Hidinks zin kā savus 5 pirkstus. Spānijai ir ļoti labi aizsardzība, tā kā krieviem tur ir diezgan mazas cerības. Kā zināms pirmajā duelī Spānija uzvarēja ar 4:1. Padsmit dienu laikā līdz šodienas spēlei Spānijas spēles kvalitāte varēja tikai uzlaboties, tā kā šodien diez vai brīnumi notiks.

Edit: Nu jā 2:0, tikai apliecina manis teikto.

Labots - Orion7
Link to comment
Share on other sites

Pelnīti - Krievi šodien galīgi pavāji :D

Link to comment
Share on other sites

Es domaaju,ka Krieviem shogad vairs nav ko raustiities,taa jau visur saliida,futbolaa,eiroviizijaa..... :-x

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...