Jump to content

Pāris jautājumi par komplektēšanu


Tornado
 Share

Recommended Posts

Tātad man ir pāris jautājumi saistībā ar jaunā datora komplektēšanu. Komplektejis nekad agrak neesu, bet sadas tadas zinasanas ir vienkārši gribu parliecinaties.

Vai pamatplate - Asus P5K SE - ir laba, normala lai varetu stradat un spelet uz datora?

Un otrs vai videokarte (Asus GeForce 9600GT, 1GB, 256BIT, DDR3, HDMI) deres manam 17 collu samsung monitoram xD, jo vienkārši par tam savienojamibam lasiju un likas var nederet. Vinam max izskirstpeja ir 1024x768, bet videokartei 2560x1600 kautka ta. Tas sanak ka vienkārši augstak apr 1024x768 uz monitora nevaresu jo monitors neatbalstis augstak. Un tas HDMI dod labaku kvalitati?

Link to comment
Share on other sites

HDMI ir domāts lai pieslēgtu videokarti pie TV, kuram ir attiecīgā ieeja.

Videokartei ir arī DVI izeja un noteikti būs komplektā attiecīgs kabelis, vai pāreja lai pieslēgtu pie analogā CRT displeja, kāds ir Tev.

Protams, priekš tādas klases videokartes šis monitors ir par mazu, jo videokarte atbalsta daudz augstākas izšķirtspējas, bet citādi viss ies!

Ceru ka ņemsi arī attiecīgu CPU jo likt kopā tādu videokarti ar vāju CPU nebūtu prātīgi.

Link to comment
Share on other sites

maini 24" moni un baudi

ko tur baudiit nezinu :cool: kad runa aizies pa HD tad tur tas monis ... nu domu cerams saprataat ;)

btw tornado mosh proci pasaki kaads tev i domaas, a to vai buus jeega no taas videokartes ...

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

(labots)

procesoru gribeju - Intel Core 2 Quad Q9300, 2.5GHz, FSB1333, 6MB, 45nm

 

paldies par atbildem ;-)

 

un vel gribeju pajautat par operetajsistemam. Labāk Vistu Ultimate 64xbit vai Xp windowsu, ja es gribu spēlēt jaunākas spēles jo itka viens saka ka vista sudigak, cits atkal pilnigi ko citu es nvaru saprast ko likt uz jaunā PC, jo vistai ir problema kad sis tas ari neeit bet nu ja varat iesakat. Jau ieprieks paldies. 8)

Labots - Tornado
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...