Jump to content

xbox 360


Riddick123
 Share

Recommended Posts

Sveicinaati visi!

taatad ilgi visu apsverot esmu noleemis pirkt xbox 360 ,bet ir dazi neskadri jautaajumi!esmu racies pa neskaitaamiem forumiem,be taa uz daziem jautaajumiem veel neesmu atradis atbildes!taa kaa ceru uz juusu paliidziibu!

1)uz kaa buutu labaak speeleet uz 20 collu syncmaster 206bw monitora,ctr televizora,kuram ir 50hz vai uz cita,kuram ir 100hz? veel pastaav variants uz cita monitora,kuram ir 19 collas?piebildiishu tikai to, ka abi monitori ir diez gan labi,contrasts normaals un reakcijas laiki arii ir 2ms!kaut kur googleekot uzgaaju to,ka xbox 360 nemaz neatbalsta taadu uzskirtspeeju kaa 1680x1080! taa ir taisniiba?

2)kaada variantu labaak pirkt arcade,premium,elite?loti iespeejams,ka internetaa nespeeleeshu,jo pasham veel nav regulaari ienaakumi, plus par speeleem arii negribas maksat 50ls!buutu speeles leetaakas,tad vareetu padomaat!

3)kur buutu vislabaak atchipot(ja vispaar chiposhu)?it kaa skatiijos biolat,kuri atchipo pa 25ls!tur ir labi?kad chipo pastaav kaada iespeeja,ka xbox360 nobeidzaas uzreiz?un ja jaa,tad naudu var dabuut atpakal?saprotu,ka tas ir nelegaali, bet tomer!

4)kaa buus ar skanu,ja piesleegshu pie monitora?var caur datoru?

Ceru uz atbildeem!Luudzu iztikt bez apvainojoshaam fraazeem,jo esmu iesaaceejs shajaa jomaa!

Link to comment
Share on other sites

1) labaak uz 42 collu fullHD telluka, bet nav ne vainas uz tavu piemineeto 20 collu lcd moni jo pats uz taada kaapaaju. rezoluushonu neatbalsta taadu, bonusaa vajadzees pirkt vadu lai vispaar piesleegtu pie taa mona.

 

2)uz doto momentu pirktu premium, it seviski Norvegijaa :D , jauns xbox+ dirt, grid racing vai forza boonusaa pa 160 Ls.

 

3) zagt nav labi, to tu pats zini.

 

Peec katra softa uådeita man xbox patiik aizvien vairaak.

speeles arii nav nemaz tik daargas.

Link to comment
Share on other sites

Pats lietoju xbox360 un neesmu pārak ar to apmierināts (normali spelējamu speļu ir šausmīgi maz) :sad: .

 

Varu pateikt, ka kapāt spēles i-neta nav nemaz tik dārgi. Es nopirku no e-bay 2 dienu aktivacijas kuponus priekš Xbox live. Kad izbrīveju laiciņu, tad aktivizēju live un uzspelēju. Man 40 kuponi izmaksaja ~3Ls. Rēķini pats.

Link to comment
Share on other sites

3.) jā, biolatā atčipo vislabāk, itkā. pareizāk sakot, nevis atčipo, bet pārraksta disku lasītāja firmwari. biolats pēc atčipošanas dod arī, ja pareizi atceros, 1 gada garantiju.

Link to comment
Share on other sites

q64silver

youtūbē apskatījos dažus videomateriālus. xbox360 skaļš. atteicos no tā iegādes līdz tirgū būs pieejami aparāti ar jaunajiem pročiem. varbūt ~ jaunajā gadā pie mums varēs iehavot...

Link to comment
Share on other sites

Riddick123

a chiposhana un flashoshana ir viens un tas pats!it kaa kaut kur lasiiju,ka neesot!chiposhana skaitaas labaaka,bet vai taa ir taisniiba?

Link to comment
Share on other sites

aldis666

Ņem pro versiju,tā ir uz jaunā ražošanas procesa (nav 3 sarkano gaismiņu,kad konsole mirst no pārkaršanas),ir 20 GB HDD(lielāks nav vajadzīgs,vismaz pie mums toč nē).Zagt tiešām nav labi un nav nemaz tik dārgas spēles,ja (pats pelni naudu un) sūti no ārzemēm.Es spēlēju uz ekrāna(dārgs maita) caur projektoru,kurš(maita bija dārgāks par ekrānu tikai par 100 Ls) uztur Full HD.Tikai naudas vajag daudz:((

Labots - aldis666
Link to comment
Share on other sites

Riddick123

tur jau taa lieta,ka regulaaru ienaakumu veel pagaidaam nav!ja jau buutu,tad 100% nechipotu (nav jau arii teikts,ka tagad chiposhu)!bet vai tad jaunie premium ar hmdi izzeju arii nav ar jaunajiem 65mn prochiem?man liekas,ka ir!

Link to comment
Share on other sites

man ar liekas ka xbox ar hdmi ir uz jauna proča,jo pirmkārt stipri nekarst un otrkārt nav skaļš,protams ar ps3 trokšņa ziņā salīdzināt nevar jo ps3 ir kluss kā kaps,bet pašam ir elite ar hdmi vismaz pagaidām nevar sūdzēties un ar pēdējo update spēlējot spēles disku arī vairs negriež ar pilnu jaudu.

Link to comment
Share on other sites

aldis666

tur jau taa lieta,ka regulaaru ienaakumu veel pagaidaam nav!ja jau buutu,tad 100% nechipotu (nav jau arii teikts,ka tagad chiposhu)!bet vai tad jaunie premium ar hmdi izzeju arii nav ar jaunajiem 65mn prochiem?man liekas,ka ir!

Premium ir vienkārši dārgāks par pro,jo liels HDD,citādi ir pilnīgi identisks,tāpēc nav jēgas pārmaksāt,var kādu game par to naudu.Nav ko uz HDD glabāt,ASV ir citādi,tur palaida servisu,kurā var filmas vilkt HD resolūcijās,pats zini,cik tās sver.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...