Jump to content

BOOT.lv krāmu tirdziņš - dalībnieku un apmeklētāju pieteikšanās


Artanis
 Share

Recommended Posts

kompanijas_kubs.jpg

Labadiena visiem aktīvajiem forumiešiem! :)

 

Kā jau tika nospriests un aprunāts līdzšinējos balsošanas pavedienos, tad tiek rīkots BOOT.lv foruma klātienes krāmu tirdziņš/forumtuss. Pasākuma mērķis - lietotas datortehnikas un elektronikas mainīšana/tirdzniecība/atdošana par baltu velti, kā arī vienkārši laba laika pavadīšana citu forumiešu sabiedrībā. Pasākuma epicentrs - Kurbada iela 2, Rīga, centra tiešā tuvumā. Pasākuma norises laiks - sestdien, 14.jūnijā, no rīta pulksten 11iem līdz pēdējam apmeklētājam.

 

Uz pasākumu līdzi jāņem - tirgotājiem kāds simbolisks groziņš, maiss/kaste/piekabe ar mantām, labs garastāvoklis; dalībniekiem/pircējiem - neliels daudzums skaidras naudas (atbilstoši savām potenciālajām iepirkšanās vēlmēm) un/vai universālās tirdzniecības vienības (ali, šokolādes, utt.), un arīdzan labs garīgais. :)

 

Pasākuma organizatori piedāvā - iespēju izvietot savas mantas telpās vai slēgtā pagalmā uz galdiem, auto vietas lai tirgotu no bagāžniekiem, iespēju uz vietas testēt dzelžus, pieslēgt datorus, vadu un bezvadu internetu, mūziku, iespēju nomazgāt rokas/degunu. Tāpat arī ir garantēta iespēja tikties ar kolorītām foruma personībām kā piem. NormāluCilvēku, Drunk_Lizard'u, TokR'u un daudziem daudziem citiem.

 

No dalībniekiem gaidam - korektu cenu politiku, godīgumu attiecībā uz pārdodamo lietu darbaspēju, pieklājīgu uzvedību pasākuma vietā, un, protams, labu garastāvokli.

 

Sakarā ar pasākuma rīkošanas detaļu gatavošanu mēs, pasākuma rīkotāji, vēlētos apzināt aptuveno potenciālo dalībnieku un apmeklētāju skaitu, tādēļ es būtu priecīgs, ja tirgotāji un dalībnieki, kuri ieradīsies par 99% padotu ziņu par sevi šeit vai caur PZ. Tirgotājiem arī vēlams norādīt, cik daudz un kādas mantas tiks piedāvātas, lai varam ierādīt attiecīgu platību uz galdiem/ierīkot papildus virsmas/rezervēt auto novietni. Atgādinu, ka labākajā gadījumā mantas tirgotāji var atvest jau iepriekš, un tās tiks izkārtotas laicīgi.

 

Smalkāka informācija par pasākuma norises vietu ir pieejama tirdziņa vietnē http://utene.elven.lv (ar TokRa's gādību nu uz lapu ved arī adreses http://utene.info un http://utenis.info) Pašlaik gan īpaši skopa ir informācija par pārdodamajām mantām, tapēc, ka es nevaru sadūšoties sabildēt un sarakstīt to visu čupu, kas jau pašlaik atrodas pie mums. :D Bet nu jau šobrīd monitori, datori un kaudzēm visādas perifērijas (printeri, klavas, peles, džoistiki, video/audio kabeļi, pastiprinātāji, tumbas, utt, utjp) tiek šķiroti un kārtoti.

 

Visa veida informāciju, rezervāciju un/vai ieteikumus varat droši rakstīt vai izteikt šepat pavedienā, rakstot PZ man, Drunk_Lizard'am vai Russo, vai zvanot pa tālruni 29992736 (Tele2 piesl.)

 

Tātad - lūdzu par sevi atgādināt pircējus/pārdevējus/apmeklētājus. :)

 

Ar cieņu - Artanis, foruma administrācija

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jetijs

    7

  • osscar

    5

  • Artanis

    7

  • Nettwerk

    7

Top Posters In This Topic

Posted Images

Artanis

Tirgošu dažendažādas datora komponentes - SDRAM un DDRAM moduļus, procesorus no 600 līdz 2.8, videokartes 8 - 128MB, cietņus ar un bez defektiem, vairākus korpusus, 19 collu LCD, 15W 2.1 Logitech tumbeles, visdažādākaš audio un video pārejas/vadus/pagarinātājus/pārveidotājus, mobilos telefonus, visādas redeles un kūlerus, DVD-rakstīkļus un kombo draivus, 17" plakanu CRT, dažendažādas gaismas diodes, aukstā katoda stieņus un citu līdzīgu inventāru.

Link to comment
Share on other sites

es 90% ieradīšos, krāmu man nebūs daudz, kāds maksimas maiss, un labs garastāvoklis protams :-)

Link to comment
Share on other sites

Artanis

No maniem, Russo un Drunk_Lizard'a apvienotajiem krājumiem vēl mums pašlaik ir ienācies - Logitech MX Revolution bezvadu pele, 6 gab 17" - 19" plakanie monitori, vairāki nokomplektēti datori (350Mhz - 2.8Ghz), kompakts kopētājs, vairāki printeri, mātesplates s478 un 775'ajam soketam, RAM'i, cietie diski bez bēdām 1.4 - 20GB, bezvadu AP, vairāki rūteri (tostarp ar iebūvētu USB printserveri), džoistiks, baroklis 440W noname, tonnām dažādu vadu (vairums elektrības vadi), kaudze optisko peļu, Apple Mouse, path un cross kabeļi no 2 - 30m, USB hub'i 2 - 4 porti, jauni peļu paliktņi ar dabas bildēm, vēl kaudze visādu sīkumu.

Link to comment
Share on other sites

Artanis

Ar TokRa's gādību nu uz tirdziņa vietni tuvākās stundas laikā vedīs arī adreses utene.info un utenis.info ! :)

 

Tāpat rīt ir cerība, ka NIC's beidzot pakustinās savu pakaļu, un kļūs aktīvs jau pirms divām nedēļām pasūtītais www.utene.lv

 

..

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Sorry, ātrumā izlasīju, ka NIC jau ir pakustinājis pakaļu. Tad jau viss skaidrs.

Link to comment
Share on other sites

Ja spēšu piecelt savu pakaļu sestdienā no rīta un aizvilkt līdz rīgai, tad būšu 100%.

D_L ar kādu transportu tu dosies uz turieni, moš varu piebiedroties?

Link to comment
Share on other sites

TEST^ - pautelis

būšu, vajag HDD un ramus, iespējams iecelšu arī kādu crt monitoru, manējais sācis sīkt, kas nav patīkami ausīm.

Link to comment
Share on other sites

nevaru izlemt: vai braukt ar auto un vest pilnu bagāžnieku ar krāmiem (kurus maz cerības ka kādam vajadzēs) cerībā ka vismaz benzīnam iztērēto naudu ietirgošu, vai braukt ar sabiedrisko un tirgošanai paķert tikai kādus sīkumus Maximas maisiņā... Sliecos uz otro variantu jo pirmais nav savietojams ar alus baudīšanu...

Link to comment
Share on other sites

eMDiiPii

Tātad, mājās ir

80 Gb jūrasvārti

Kaut kāda S775 Intel mātesplate ar E4400 .

Pirmdien apskatīšos, kas ir darbā ...

Link to comment
Share on other sites

Kādi krāmi Tev ir?

kādi 3 vai 4 keisi, no tiem viens gulošais, visi bez PSU

PSU kādi 8gab noname, puse vecie AT

viens 17" CRT monis

~banānkaste ar visāda veida PCI un ISA kartēm, dažas MB uz Soket370

~banānkaste ar CAT5 pačvadiem, telefona auklām, 220V barošanas kabeļiem

kādi 6 CD-ROMi, no tiem 1 RW

ir 2gab Linksys AP, nedomāju ka vērts vest jo pa lēto nedošu, tie man priekš haltūrām nolikti

2.1 skaļruņi ar pielāgotu barošanās bloku, gļuks tāds ka noteikti jāslēdz laukā reizē ar kompi, jo bez aktīvas ieejas nejēgā fonē.

vēl kautkādas noname datortumbeles

turpat vai metru gara desa ar CD diskiem, savērtiem uz drāts ;), visādi demodiski, draiveru CD, gadsimta sākuma datortehnikas un spēļu žurnālu pielikuma CD un tamlīdzīgi...

Labots - Lapais
Link to comment
Share on other sites

pretī stabu mentenei ....

Jopcik popcik, kādus 5 gadus atpakaļ tur blakus dzīvoju. Dolār bārs vēl dzīvs?

Link to comment
Share on other sites

Ja tikšu tad uz pārdošanu / maiņu būs Olympus C-150 kamera. 512 DDR ram .. 80 GB HDD .. SONY austinjas .. Acme mp3 atskanotajs :mrgreen:

 

 

Draugi un paziņas arī laipni gaidīti, vai tikai foruma lietotāji ?

Link to comment
Share on other sites

karnaiss

Butu loti jauki no jusu visu puses, ja jus saliktu pec tirdzina forumaa bildes ar pasakuma norisi un visu kas ar pasakumu saistits...

Link to comment
Share on other sites

MarisER

Ja kādam interesētu LaCie ārējais DVD±RW rakstīklis(FireWire/IEEE 1394 6 pin),kkāds samsung hdd(SP1654N)...svičs,usb habs,...visādi sīkumi,varētu paķert līdzi,ieskriet uz kādu brīdi,jo sestdien būšu Rīgā.

post-63865-1212955633_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

tikai kataklizma privātajā dzīvē laupīs man iespēju skatīt foruma biedrus vaigā...

neko nepārdošu, bet ja kaut kas iepatiksies tad nopirkšu :)

Link to comment
Share on other sites

protams ka piekāpšu,gudri pamuldēt,Armandu satikt un varbūt arī kādu krāmu iepirkt.Manu serveri gan jau ka neviens tāpat negribēs vest :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Es domāju arī uz šo pasākumu ierasties no mežoņciema, kamēr vēl atvaļinājums.

 

Vot domāju, kas man ir tirgojams. Liela daļa datorkrāmu jau aizšķūrēti.

 

Mājās daudz elektronikas lietas, daļēji ejošas shēmas, pusārdīti pastiprinātāji, ekvalaizers, projektors, S-30 tumbiņas, trafiņi un visādi nieki. Varbūt kādu elektroniķi varētu ieinteresēt.

 

Vienīgā problēma - aiznest to man nav pa spēkam, lai arī attālums nav liels.

 

P.S. Tā kā taisos mainīt dzīvesvietu, tad no lielākiem un nelietotiem krāmiem gribētu atbrīvoties.

Labots - mezhavecis
Link to comment
Share on other sites

varu piedavat laptopa HP Pavilion dv6000 serijas lādētāju....lietots 5 menesi...

 

velos iegadaties RAM, deres arii 256Mb vai ideala varianta 512Mb, vecai sencju kastei vajadzetu, 333Mhz...

Link to comment
Share on other sites

TEST^ - pautelis

Nelāgi, izrādās man tajā dienā jāstrādā, no darba tieku prom ap '20:00, gribu zināt līdz cikiem tur viss notiksies, jo HDD man ar steigu vajadzīgs.

Link to comment
Share on other sites

a kāds ar mašīnu no Ogres/Ķengaraga brauks? Man viens serverīts būtu,ko varētu iemest uz tirgošanu,bet tur vajag mašīnu.

Link to comment
Share on other sites

ņā, slikts datums, jābrauc uz laukiem, un nevaru nebraukt. :(

žēl kad netikšu.

Link to comment
Share on other sites

nu ar ričuku varētu pieskriet, kādus sīkumus paskatīties :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Djdrunk_lizard

Tirgus savākšanās plānota rītdien pēc kādiem pulksten 10 - 11.

Link to comment
Share on other sites

heh, izskatās, ka tirgoņu skaits krietni pārsitīs pircēju skaitu...

tumbleweed.gif

Link to comment
Share on other sites

No visa aukstaak mineetaa, interese neizraisiija nekas, bet ir interese iepirkt, daudzmaz straadaajossu un taadu kas nav no mugurpuses japastumj, lai darbotos, portatiivo ar COM portu! Bet taa nnemot vareetu arii aizbraukt taapat ieraudziit dziivajaa, lielos runaataajus!!!

Link to comment
Share on other sites

a pa cik apmēram varētu tirgoties kāds normāls uz INTEL bāzes dators, P4 2.4GHz+, SATA utt..

HDD un DVDRW, video/audio nav svarīgi.. principā interesē CPU+mātesplate ar SATA atbalstu, iebūvēto audio, ja DDR tad atmiņa vienalga, ja DDR2 - tad vismaz kādu 1-2GB līdz..

Link to comment
Share on other sites

Guest Djdrunk_lizard

nez, viens keiss ar maati un 2,4 pIV svaidaas....

cennjiki kaa jau tirguu - atkariigi no feisa(nika) un garastaavoklja, mhhhh

Link to comment
Share on other sites

es pret ēdienu/dzērienu varētu piedāvāt- jaunus IDE, SATA vadus (un visādus citādus vadus)+ AMD stock dzesi + vēl kaut kādus krāmus :) jāparokas mājas kastēs.

Link to comment
Share on other sites

Nu es ēdu dubultā :mrgreen:

p.s. Maximā esot speciālais bootista meal kits :D

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Par grozinniem, kur tad to grozinnu saturu tukssos??? Tajaa passaa tirgus placii vai kaa savadaak? :-D

Link to comment
Share on other sites

būšu ar alu un varbūt arī kādu hlamu :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

IMG-0119.jpg

šāds hlams man pieejams:

 

Vef telefons ar Nr noteicēju un atmiņu,

AMD koolers stock - praktiski jauns

Gembird 12CM fans - jauns

Vadi - (scart, VGA, DVI (jauns - bija padārgs ap 15 Ls), tīkla, SATA, FDD, HDD, Molex-SATA)

Logitech gamepads

Varu vēl kaut kādus CPU dzešu stiprinājumus piemest...(tikai jāskatās kādiem socketiem)

Cena - dogovornaja :)

vēl baru paķert - vecas Genius dator skandas - ja nu kādam garāžā vajag :);

HAMA AA aķu lādētāju (2 un 4 baču režīmi) + 12 V auto adapteris + 220V adapteris;\

Nano garse termopasta

+ wifi MINI PCI karte INTEL

+ 512 MB 150X Apacer SD karte (lielais izmērs)

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

līdz cikiem tas pasākums apmēram varētu sanākt. Es vienkārši no rīta puses netieku un labprāt uzzinātu vai vispār paspēšu kādam iesmērēt savus hlamus, ja tomēr tikšu :sad:

Link to comment
Share on other sites

Ja kāds uz turieni dodas varu vēl piemest krāmus, bet bez komisijas, teiksim uz sitiena par kādiem latiem varētu šodien/rīt atdot kādam ja vēlme ko darīt.

 

 

procesors Pentium3 Slot1 500mhz

PCI videokarte 3d rage II +dvd

AGP videokarte erazor III pro A32

m/b acorp 6Bx/Via/Zx81 ver. 1. 7 - 3dim sdram, 4xpci, 1xagp

m/b i810 slot1 - bojāts agp slots

SDRam 256mb pc133

SDRam 32mb pc100

3X cd-rom

1X floppy

2X lan

1X skaņas karte

barošanas bloks

normāls tā P2 korpuss

 

+ orģinālais epson kārtridžs melns, kautkādiem veciem modeļiem der

+ Sapphire Radeon 9600Pro 128Mb - 15Ls

Labots - bawe
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...