Jump to content

datora komplektaacija


matches
 Share

Recommended Posts

matches
(labots)

+ 1 gab., Chieftec, CH-01B-B-SL-OP MIDITOWER BLACK/SILVER

+ 1 gab., Intel, Xeon Quad Core X3360 2830/1333/12M S775

 

vai arii Intel Core 2 Quad Q9300, 2.5GHz, FSB1333, 6MB, 45nm

 

 

+ 1 gab., Intel, DX38BT DDR3

+ 2 gab., OCZ, 2048MB, DDRIII 1333MHz, Kit Of 2, CL 9-9-9-26, Gold

+ 1 gab., EVGA, GeForce 9800GX2, 1024MB, 512bit, HDTV, HDCP, SLI

+ 1 gab., Seagate Barracuda 7200.11, 500GB, 32MB, SATAII

+ 1 gab., LITE ON DVD+/-RW DL, RAM, Black, Sata

+ 1 gab., Chieftec, 750W PFC

+ 1 gab., Q-Tec, 220V Power Cord - 1.8m

+ 1 gab., LG Electronics Flatron L226WTQ SF, 22" WideScreen, Silver, 1680x1050

 

taadat juus shitaadu iesakat? kuru no prochiem nemt tur laba nauda ietaupaas. un tas Q9300 te viens jau ieteica.

Labots - matches
Link to comment
Share on other sites

es ikā par + 1 gab., Intel, Xeon Quad Core X3360 2830/1333/12M S775

 

Jo šim ir 2x lielāks cache ..

Link to comment
Share on other sites

matches
(labots)

OK

 

Ko sakat par videokarti nav par saaliitu? Vai ilgtermiņā būs ok?

Labots - matches
Link to comment
Share on other sites

reti kuram no tagadeejiem gamuchiem ir vajadziigs quad core, t.i. shie neprot izmantot, taapeec E8500 ir labaakais ko var dabuut un vairumaa gamuchu jutiisi aatruma pieaugumu jo E8500 ir 3,16ghz bet Q9300 tikai 2,5ghz ... vai arii tad njem q9450 vai X3350, jo tiem ir 12mb cache ieprieksh mineeto 6mb vietaa. pie tam, x3350 ir leetaaks par q9450 ;)

 

x3350 vs x3360 manupraat nav veerts paarmaksaat ~120Ls

Link to comment
Share on other sites

Ja nauda atļauj un nav tā zēl tad domāju, ka ņem tik ciet ... Pāris gadus varēsi spēlēt visu :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

matches

Vel gribēju pajautāt, vai šīs detaļas iet kopā? Man meta leks džeks teica, ka jā.

Citā forumā man tieca, ka Intel mātesplate nēesot lab izvēle, ko sakat?

Link to comment
Share on other sites

un veel, nafig tev maates plati ar ddr3 atminju? tie divi tev izmaksaas ~240Ls savukaart laba maates plate ar labu ddr2 atminju izmaksaas gandriiz uz pusi mazaak :p ok, buus tev kompis varbuut par 5% leenaaks, bet tos 100Ls var pielikt klaat tur, kur tu guusti aciim redzamu labumu

Link to comment
Share on other sites

hmzz taa maatene maksaa 120 Ls , bet tie 4 Gb ram 120 ls ... Manuprāt ļoti ok priekš tādas mantas .. Nav ne vainas mātesplatei ..

Link to comment
Share on other sites

matches
(labots)

Jautājums par OS, gribu likt vista home premium, kas tur bija ar tiem bitiem, kā viņus sauca neatceros....

Kaut kādi 34, 64

 

 

Hamnz kas ir laba mātesplate un labs ddr2 rams? Vari lūdzu ieteikt kādu preci no meta leks?

 

 

Vel jautājums par dzesēšanu cik saprotu ar tiem standarta dzesētājiem, kas nāk pie videokartes un processora pilnīgi pietiek?

Labots - matches
Link to comment
Share on other sites

nu bet ko ta es saku? maate + rams=240Ls :p es jau neko nesaku par maates plates labumu vai rama labumu, tik to, ka ddr2 risinaajums buutu ~2x leetaaks.

pa 1000Ls nu nekaadi nevar salikt kompi, kam buutu max performance no shajaa briidii dabuujamajaam detaljaam, taapeec jaameklee kompromisi :D

Link to comment
Share on other sites

Doma C2d butu jaudigaks par sho ? manuprat nē .. Un kādēļ ja cilvēkam ir nauda tad kādēļ la ine;nemtu DDR3 kurš ir ātrāks ..

 

Es ņemtu Vistu 64 BITU, bet ies tev arī 32 bit..

Link to comment
Share on other sites

njem vien vista home premium 64 bit un kompii liec 4gb ram kit of 2, lai veelaak vareetu veel 4gb pielikt klaat :)

Link to comment
Share on other sites

matches

OK

 

Liels paldies un sorry par sākumā manis uzrakstītajām stulbībām, esmu dīvains.

Link to comment
Share on other sites

prieksh gameem dualcore buus shobriid jaudiigaaka, dikti maz gamuchu shobriid izmanto visas cores. no cache izmeera var buut labums gamuchiem, tachu nezinu kas dos vairaak jaudas pieaugumu, vai 6mb vs 12mb cache vai arii 2,5..2,66ghz vs 3,16ghz

 

ko noziimee ddr3 aatraaks? ciparinji lielaaki uz chipa? :p reaali vaig ddr3 1600mhz lai kompis buutu aatraaks par ddr2 800mhz

 

man domaat, ka procha herci tomeer dos vairaak labuma nekaa cache

Link to comment
Share on other sites

matches
(labots)

Pag. Atbildiet man par to dzesēšanu, vai tie, kas nāk komplektā, būs gana labi?

Labots - matches
Link to comment
Share on other sites

a ko tu gribi par dzeseeshanu zinaat? box cooleri prochiem ir ok, lai arii nekas dizs tur nav, labaak protams buutu kaads neorgjinaalais cooleris

Link to comment
Share on other sites

matches
(labots)

Nē, ja standarta dzeši vkartei un procim ir ok, ta nekas īpašs.

 

Vai tam keisam nāk līdzi, kaut kādi ventilātori? Vai tas vispār ir vajadzīgs, pie keisa, tos 8cm, 12cm ventilātorus likt?

 

Tur rakstīts, ka nav: SISTĒMAS VENTILĀTORI (qty) - 0

 

Chieftec CH-01B-B-SL-OP MIDITOWER BLACK/SILVER

 

meta leks lv

 

Vai cietajiem diskiem vajag dzesētāju? Manam iepriekšējam kompim nebija, nekā īpaša, bet neliels ventilātors bija piestiprināts, pie keisa, blakus HDD.

Labots - matches
Link to comment
Share on other sites

case peec specenes nenaak ventilatori liidz, uzkarinaat case ventilatorus dereetu, jo plaano likt jaudiigu proci + video iekshaa. hdd nevaig cooleri, galvenais lai case labi ventileejaas un case propelleri taisa gaisa cirkulaaciju

Link to comment
Share on other sites

OK. Es darītu tā:

Vispirms aizsūtītu kādiem 3...4 veikaliem e-mailus ar lūgumu salikt (uz papīra) kompi, norādot pielietojumu un cenu, kā arī aptuveni aprakstot savas vēlmes - HDD, RAM izmēru un tamlīdzīgi. Beigās pierakstītu, ka pirkšu no tā, kurš saliks atbilstošāko price/performance konfigurāciju. Ja katrs saņēmējs redzēs arī pārējos adresātus, tas par ļaunu nenāks. Kad veikali atsūtītu atbildes, iepostētu tās šeit salīdzināšanai.

 

Vienreiz izdarīju šitā te pat - viens veikals man uzbrauca augumā, ka tā nav smuki darīt. Otrs neatbildēja. A m79 gan atsūtīja pied;avājumu. Kā izgāja ar ceturto veikalu - aizmirsu.

Link to comment
Share on other sites

vispaa par case runaajot, tas chieftec case mosh arii ir labs, bet izskataas peec peedeejaas kakas ... peerkot kompi par 1kLs prieksh speeleem tomeer dereetu kas stiliigaaks, tjijp

Compucase MIDITOWER 6X ALU GAMING

Thermaltake SWING VB6000BNS SECC, Black

Thermaltake SWING VB6000BWS SECC, Black, Window

 

ok, maksaas paardesmit ls vairaak bet neizskatiisies peec luuzera kompja :D

Link to comment
Share on other sites

Šādām dārgām komponentēm līdzi nāk "LOTI OK dzeses .. ja vēlies justies pasargāts tad vienkārši pieskrūvē keisa iekšpusē pāris parastos coolerus ..

Labots - All_Axcess
Link to comment
Share on other sites

matches
(labots)

Vēl gribēju pajautāt, par barošanas bloku mans vecais ir 400W šejā piedāvājumā ir 750W, vai pietiks?

 

Chieftec 750W PFC

 

Vel jautājums par RAM un čipsetu, šejā mātesplatē esot Intel X38 čipsets, kurš atbalsta 1333Mhz DDR3 ramu, bet piedāvātajā ramā ir 1600Mhz frekvence. Vai rama maksimālās takts frekvencei, nevajadzētu būt tādai pašai, ko atbalsta čipsets? :oops:

 

Sorry, ja runāju stulbības.

Labots - matches
Link to comment
Share on other sites

Evill_BettyLV

Pēdējā laikā šajā forumā to tik vien dara kā komplektē dATORUS...

zb JAU...

Link to comment
Share on other sites

2 gab., OCZ, 2048MB, DDRIII 1333MHz, Kit Of 2, CL 9-9-9-26, Gold

 

kur ta tu izlasiiji, ka piedaavaajumaa ramam 1600mhz? :p

Link to comment
Share on other sites

matches
(labots)

ble sapinos linkos

 

forget about ram

 

Kas ar to barošanas bloku 750W ir tieši laikā?

Labots - matches
Link to comment
Share on other sites

matches
(labots)

Čau.

 

Kā, jau ierpiekš rakstīju "Xeon" processoru es neņemšu, jo lasot forumā vairākas tēmas, vairums šo processoru raksturoja, kā serveru vajadzībām. Es nespēju ieraudzīt būtiskas atšķirības starp "X3360" un "Q9450" procissoriem, abiem ir 12MB cashe, 1333Mhz FSB, tikai fakts frekvence xeon processoram ir mazliet lielāka, bet nedomāju, ka es jutīšu atšķirību.

 

Gribu pajautāt, vai šie divi dzesētāji der, priekš Q9450 processora un 9800GX2 videokartes. Es nezinu, kā uzzināt, kādi dzesētāji der priekš konkrētiem processoriem vai videokartēm uz, ko ir jāskatās, kas jāņem vērā u.t.t. (izmēri)

 

Zalman VGA HEATPIPE COOLER 18DBA 1400RPM (vkartei)

 

Zalman CPU COOLER S775/AM2/754/939/940 (procim)

 

Vēl gribēju uzzināt, vai "Chieftec 750W PFC" barošanas bloks ir pietiekami jaudīgs šim kompim? Varbūt, jūs varētu paskaidrot, pēc kādiem kritērijiem izvēlas barošanas bloku, kā uzzināt cik jaudas prasīs procis, vkarte u.t.t.? Meta leks mājaslapā "Q9450" processoram ir rakstīts, ka 95W, bet vkartei nav rakstīts, vismaz es nevaru atrast.

Labots - matches
Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Piedod, nevaru neko ieteikt, jo šo topiku lasot nāk histēriski smiekli.

Autor, esi pārliecināts ka tev tieši datoru vajag?

Link to comment
Share on other sites

matches

Nu centies nesmieties.

 

 

Ko es tik stulbu prasu? Es tech lietās neko daudz nezinu, tāpēc prasu forumā, kam tad forumi domātu? Grupā onanēt?

 

Kā, tad es savādāk varēšu Crysis močīt?

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Tad pasaki, cik $ vēlies atvēlēt pirkumam, bez monitora. Un opreģeļis, nevis tagad katrā postā domā citu ciparu.

Link to comment
Share on other sites

matches
(labots)

1200-1300 Ls + monis (22") + vista home premium

Labots - matches
Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Asus P5E3 Deluxe/WiFi-AP@n - 149Ls

Intel Xeon X3360 - 304Ls

OCZ OCZ3G13334GK - 146Ls

MSI 9800GX2 - 294Ls

Chieftec CFT-750-14CS - 54Ls

Chieftec CH-01B-B-SL-OP - 37Ls

Seagate ST3500320NS - 60Ls

WD WD7500AACS - 72Ls

Vista Home Premium - 61Ls

1177Ls

 

Par atlikušo $ 20'/22' monitors pēc paša izvēles.

Link to comment
Share on other sites

matches
(labots)

ok paldies

 

ta tu saki man tos ventilaatorus nafig nevajag?

 

es negribu lai nopeerkot kompi man vinsh peec gada nosvilst

Labots - matches
Link to comment
Share on other sites

Tādā gadījumā tev kompi vispār nevajag, uzvelc svina ķiveri un duj uz pagrabu un gaidi 2012 gadu...

Link to comment
Share on other sites

John Wayne

Pēdējā laikā šajā forumā to tik vien dara kā komplektē dATORUS...

zb JAU...

Es par to pašu, pilns boot forums ir dažādiem PC komplektiem.

Nu tam es piekrītu - it kā mums cits nekas nebūtu darāms kā datora komplektēšana.. :twisted: Kaut gan, ja tāds neko nerubošs sīcis vai kazuālis aiziet uz bodi, viņam tur var visādu figņu iesmērēt, vēl legālo Windowu pa virsu uzmetīs :mrgreen:

 

No otras puses datorus nepērk katru dienu, pat katru gadu nē, tāpēc ir normāli, ka cilvēks piedomā pie savas izvēles un prasa padomus.

Nekas, nekas, apmēram ap augusta sākumu arī no manis jūs sagaidīsiet sarakstu ar komponentēm un jautājumu "vai ir normāli?" - tas nu reiz ir neizbēgami :grin:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...