Jump to content

Chilled water cooling systema...


IMAGin
 Share

Recommended Posts

Guest Maniac

Ai dusma - wot nebija toreiz pacietiibas pagaidiit ASUS P4C800 E-Deluxe :? Buus laikam tagad taada jaanjem...

 

Nu ar ASUS P4C800 E-Deluxe pēdējā saskare man bija ļoti savdabīga - atverot iepakojumu ko es redzu - uz dēļa nav ~ 1/3 kondensatoru uzlodētu :shock: :shock: :shock: . Tāds paskats bija uz visiem trijiem dēļiem ko redzēju :evil: . Nācās atteikties no idejas par šī dēļa iegādi' date=' paņēmu ABIT IC7, vismaz nebija nokastrēta barošanas ķēde.

P.S. Asus pēdējie P4...800 dēļi nezkāpēc Prescotus nemīl - mosfeti izdeg - arī to esmu redzējis :evil: .[/quote']

 

Nu mosh reviizija jaunaaka?

 

Manai EPoX platei liidziigi... arii mazaak kondikju kaa ieprieksheejaam versijaam, prastaaka baroshana + mofseti svilst kaa psihi.... godiigi sakot pirms nebiju salicis radiatorus + ventilatoru paspeeju piebruuninaat laku MB otraa pusee :shock: :?

 

Par IC7 nu njez... svaarstos starp ASUS P4C800 E-Deluxe un Abit IC7 Max3... otrajam itkaa probleemas ar voltaazhu tureeshanu ja grib OC'ot...

 

Par voltāžām nezinu, bet viss gāja un iet vēljoprojām uz urrā. Tad kad ņēmu to abitu max3 nebija uz vietas un nebija arī vajadzīgs :).

Asus kvalitāte beidzās, kad ražotnes pārgāja uz Ķīnu (ne jau velti Intel lauza līgumu ar Asus par OEM piegādi) + vēl sāka dalīt reģionālos pasūtījumus - kā nekā esam banānu republika, Fāterlandē šitādu kastrētu marasmu nopirkt nevar :).

Tāpēc Asus man ir miris, no Asus ir palikusi pāri tikai skaņa :evil:, DFI dotajā mirklī jau ražo stingri kvalitatīvāku produkciju Hi-End galā.

P.S. Ja vari sameklēt DFI i875 LanParty - nebūsi vīlies.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • IMAGin

    37

  • Angelz

    7

  • Arvix

    13

Ai dusma - wot nebija toreiz pacietiibas pagaidiit ASUS P4C800 E-Deluxe :? Buus laikam tagad taada jaanjem...

 

Nu ar ASUS P4C800 E-Deluxe pēdējā saskare man bija ļoti savdabīga - atverot iepakojumu ko es redzu - uz dēļa nav ~ 1/3 kondensatoru uzlodētu :shock: :shock: :shock: . Tāds paskats bija uz visiem trijiem dēļiem ko redzēju :evil: . Nācās atteikties no idejas par šī dēļa iegādi' date=' paņēmu ABIT IC7, vismaz nebija nokastrēta barošanas ķēde.

P.S. Asus pēdējie P4...800 dēļi nezkāpēc Prescotus nemīl - mosfeti izdeg - arī to esmu redzējis :evil: .[/quote']

 

Nu mosh reviizija jaunaaka?

 

Manai EPoX platei liidziigi... arii mazaak kondikju kaa ieprieksheejaam versijaam, prastaaka baroshana + mofseti svilst kaa psihi.... godiigi sakot pirms nebiju salicis radiatorus + ventilatoru paspeeju piebruuninaat laku MB otraa pusee :shock: :?

 

Par IC7 nu njez... svaarstos starp ASUS P4C800 E-Deluxe un Abit IC7 Max3... otrajam itkaa probleemas ar voltaazhu tureeshanu ja grib OC'ot...

 

Par voltāžām nezinu, bet viss gāja un iet vēljoprojām uz urrā. Tad kad ņēmu to abitu max3 nebija uz vietas un nebija arī vajadzīgs :).

Asus kvalitāte beidzās, kad ražotnes pārgāja uz Ķīnu (ne jau velti Intel lauza līgumu ar Asus par OEM piegādi) + vēl sāka dalīt reģionālos pasūtījumus - kā nekā esam banānu republika, Fāterlandē šitādu kastrētu marasmu nopirkt nevar :).

Tāpēc Asus man ir miris, no Asus ir palikusi pāri tikai skaņa :evil:, DFI dotajā mirklī jau ražo stingri kvalitatīvāku produkciju Hi-End galā.

P.S. Ja vari sameklēt DFI i875 LanParty - nebūsi vīlies.

 

Kas un uz cik ir uz urraa? :)

 

Nezinu mani tas brends DFI mazliet atbaida... taapat kaa savaa laikaa EPoX... wot paklausiiju un panjeemu - wot i tagad nozheeloju :(

Link to comment
Share on other sites

Guest Maniac
[

Kas un uz cik ir uz urraa? :)

 

Nezinu mani tas brends DFI mazliet atbaida... taapat kaa savaa laikaa EPoX... wot paklausiiju un panjeemu - wot i tagad nozheeloju :(

 

Uz tās kastes stāv grāmatvedība - Jumis serveris.

Karājas 2x120 Gb WD raid1 un 3,2 Ghz Northwood, sen tas bija ~9 mēn. atpakaļ, kopš tā laika neesmu tai kastei klāt skāries.

Par DFI - pats darbam intereses pēc nopirku NF2 Ultra Infinity - rullz- gan spriegumus tur, gan frekvences(250 mhz FSB stabili) kopš tā laika stingri mainīju domas par Dfi Midle-end dārgo galu un Hi-end galu, lai gan man no DFI, cik esmu licis savās sborkās ir gljuks bijis tikai ar vienu dēli(KT333).

Link to comment
Share on other sites

Yep, DFI šobrīd spārda diezgan konkrēti.

 

Attiecībā uz plašu dizainu, kā jau reiz rakstīju, pie viņiem darbā pārgāja Abit plašu inženieris Oskars Wu - nav brīnums, ka tagad Abit produkti tādi pavājāki palikuši, savukārt DFI entuziastu līmenī sāk kotēties arvien augstāk. Ja vien viņi tik ilgi nevilktu tās savas Socket939 plates iznākšanu...

 

IMAGin, ja vari atļauties, ņem to DFI i875. Vai tik tā arī nebija tā plate, uz kura tika uzstādīts Prescott mhz pasaules rekords.

Link to comment
Share on other sites

Yep' date=' DFI šobrīd spārda diezgan konkrēti.

 

Attiecībā uz plašu dizainu, kā jau reiz rakstīju, pie viņiem darbā pārgāja Abit plašu inženieris Oskars Wu - nav brīnums, ka tagad Abit produkti tādi pavājāki palikuši, savukārt DFI entuziastu līmenī sāk kotēties arvien augstāk. Ja vien viņi tik ilgi nevilktu tās savas Socket939 plates iznākšanu...

 

IMAGin, ja vari atļauties, ņem to DFI i875. Vai tik tā arī nebija tā plate, uz kura tika uzstādīts Prescott mhz pasaules rekords.[/quote']

 

Oooki pamekleeshu taadu :) Kaads buutu preciizi modelis? Un nez shamai netaa visaadi tur vdimm etc modi ir normaali atrodami?

Link to comment
Share on other sites

Yep' date=' DFI šobrīd spārda diezgan konkrēti.

 

Attiecībā uz plašu dizainu, kā jau reiz rakstīju, pie viņiem darbā pārgāja Abit plašu inženieris Oskars Wu - nav brīnums, ka tagad Abit produkti tādi pavājāki palikuši, savukārt DFI entuziastu līmenī sāk kotēties arvien augstāk. Ja vien viņi tik ilgi nevilktu tās savas Socket939 plates iznākšanu...

 

IMAGin, ja vari atļauties, ņem to DFI i875. Vai tik tā arī nebija tā plate, uz kura tika uzstādīts Prescott mhz pasaules rekords.[/quote']

 

Es te urbjos cauri DFI saitam un taas plates tur izskataas anonseetas diezgan sen so laikam jau Wu pirksts tur klaat veel nebija... :roll:

 

Rekords tika uztaisiits uz DFI plates ar 875P chipu, bet LG775 socketam... tiesa gan raxtiits ka nemodeetu vienkārši + megrafriizeris... bet taa jau ir krietni jaunaaka plate :(

 

Nevaru saprast kura tad no taam ir jaunaaka un labaakaa:

 

LANPARTY PRO875

LANPARTY PRO875B

LANPARTY PRO875B rev.B (shai ir radiatorinji uz mofsetiem by default)

 

INFINITY 875

INFINITY 875P (shai nebija bildes)

 

Taa iisti nesapratu vai Lanparty atschiras no Infinity ar ko citu kaa to visu pribambasu liidz naakshanu vai nee?

Link to comment
Share on other sites

Guest Maniac
Yep' date=' DFI šobrīd spārda diezgan konkrēti.

 

Attiecībā uz plašu dizainu, kā jau reiz rakstīju, pie viņiem darbā pārgāja Abit plašu inženieris Oskars Wu - nav brīnums, ka tagad Abit produkti tādi pavājāki palikuši, savukārt DFI entuziastu līmenī sāk kotēties arvien augstāk. Ja vien viņi tik ilgi nevilktu tās savas Socket939 plates iznākšanu...

 

IMAGin, ja vari atļauties, ņem to DFI i875. Vai tik tā arī nebija tā plate, uz kura tika uzstādīts Prescott mhz pasaules rekords.[/quote']

 

Es te urbjos cauri DFI saitam un taas plates tur izskataas anonseetas diezgan sen so laikam jau Wu pirksts tur klaat veel nebija... :roll:

 

Rekords tika uztaisiits uz DFI plates ar 875P chipu, bet LG775 socketam... tiesa gan raxtiits ka nemodeetu vienkārši + megrafriizeris... bet taa jau ir krietni jaunaaka plate :(

 

Nevaru saprast kura tad no taam ir jaunaaka un labaakaa:

 

LANPARTY PRO875

LANPARTY PRO875B

LANPARTY PRO875B rev.B (shai ir radiatorinji uz mofsetiem by default)

 

INFINITY 875

INFINITY 875P (shai nebija bildes)

 

Taa iisti nesapratu vai Lanparty atschiras no Infinity ar ko citu kaa to visu pribambasu liidz naakshanu vai nee?

 

Lanparty=Infinity, tikai uz citas krāsas PCB un pribambasiem.

Link to comment
Share on other sites

Nu tad kura no shiim plateem buutu taa uz kuru man buutu jaaskataas? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Nu tad kura no shiim plateem buutu taa uz kuru man buutu jaaskataas? :roll:

 

Taapat tiksi noslaaniits ar paaris maniem jauniem trumpjiem :)

Link to comment
Share on other sites

Nu tad kura no shiim plateem buutu taa uz kuru man buutu jaaskataas? :roll:

LANPARTY PRO875B rev.B. ir īstā :D

 

Tikai pēdejo reizi Latvijā esmu manījis pirmo revīziju nevis rev. B un maksāja pāri par 100Ls. Bet plate protams ir fantastiska! 8)

 

LANPARTY PRO875 ir mazāk overkloka iespējas un to nav vērts.

Link to comment
Share on other sites

Nu tad kura no shiim plateem buutu taa uz kuru man buutu jaaskataas? :roll:

LANPARTY PRO875B rev.B. ir īstā :D

 

Tikai pēdejo reizi Latvijā esmu manījis pirmo revīziju nevis rev. B un maksāja pāri par 100Ls. Bet plate protams ir fantastiska! 8)

 

LANPARTY PRO875 ir mazāk overkloka iespējas un to nav vērts.

 

Mkee... Mekleeshu info un atsauksmes par sho plati :) Ja izskatiisies daudzsolosha - mekleeshu rokaaa :)

Link to comment
Share on other sites

Nu tad kura no shiim plateem buutu taa uz kuru man buutu jaaskataas? :roll:

 

Taapat tiksi noslaaniits ar paaris maniem jauniem trumpjiem :)

 

Shtrunts ar taviem trumpjiem - daudz leksies - panjemshu friizeri :D:p :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Proncipaa jau jautaajums ir kas gala rezultaataa buus labaaks, shis DFI Lanparty PRO875B rev.B, ASUS P4C800 E-Deluxe vai Abit IC7 Max3?

Link to comment
Share on other sites

Guest Maniac
Nu tad kura no shiim plateem buutu taa uz kuru man buutu jaaskataas? :roll:

 

Taapat tiksi noslaaniits ar paaris maniem jauniem trumpjiem :)

 

Shtrunts ar taviem trumpjiem - daudz leksies - panjemshu friizeri :D:p :twisted:

 

To Imagin un Angelz

 

Eu vechi! Lūdzu bez spama un fleima. Dariet to ar PM vai e-mail starpniecību!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Maniac
Proncipaa jau jautaajums ir kas gala rezultaataa buus labaaks' date=' shis DFI Lanparty PRO875B rev.B, ASUS P4C800 E-Deluxe vai Abit IC7 Max3?[/quote']

 

DFI Lanparty PRO875B rev.B - būs īstā.

P.s. visa Lanparty sērija jau ir cienījamā Wu kunga garadarbi.

Link to comment
Share on other sites

Proncipaa jau jautaajums ir kas gala rezultaataa buus labaaks' date=' shis DFI Lanparty PRO875B rev.B, ASUS P4C800 E-Deluxe vai Abit IC7 Max3?[/quote']

 

DFI Lanparty PRO875B rev.B - būs īstā.

P.s. visa Lanparty sērija jau ir cienījamā Wu kunga garadarbi.

 

Oki senx, tas jau izklausaas paarliecinoshaak :) Vieniigi cik pagaidaam (ne)varu atrast - paskopi ar OC'inga un modinga info par sho konkreeto plati... laikam nav diezko populaara :(

Link to comment
Share on other sites

Yep' date=' DFI šobrīd spārda diezgan konkrēti.

 

Attiecībā uz plašu dizainu, kā jau reiz rakstīju, pie viņiem darbā pārgāja Abit plašu inženieris Oskars Wu - nav brīnums, ka tagad Abit produkti tādi pavājāki palikuši, savukārt DFI entuziastu līmenī sāk kotēties arvien augstāk. Ja vien viņi tik ilgi nevilktu tās savas Socket939 plates iznākšanu...

 

IMAGin, ja vari atļauties, ņem to DFI i875. Vai tik tā arī nebija tā plate, uz kura tika uzstādīts Prescott mhz pasaules rekords.[/quote']

 

Oooki pamekleeshu taadu :) Kaads buutu preciizi modelis? Un nez shamai netaa visaadi tur vdimm etc modi ir normaali atrodami?

 

Tev gadījumā nevajadzēja ar LGA775 socketu?

 

Tad ir jāņem DFI Lanparty i875P-T.

 

http://www.dfi.com.tw/Product/xx_product_s...TYPE=LP&SITE=NA

 

Neuztraucies, defaultā Vdimm ir līdz 3.3, ja nemaldos.

Link to comment
Share on other sites

Yep' date=' DFI šobrīd spārda diezgan konkrēti.

 

Attiecībā uz plašu dizainu, kā jau reiz rakstīju, pie viņiem darbā pārgāja Abit plašu inženieris Oskars Wu - nav brīnums, ka tagad Abit produkti tādi pavājāki palikuši, savukārt DFI entuziastu līmenī sāk kotēties arvien augstāk. Ja vien viņi tik ilgi nevilktu tās savas Socket939 plates iznākšanu...

 

IMAGin, ja vari atļauties, ņem to DFI i875. Vai tik tā arī nebija tā plate, uz kura tika uzstādīts Prescott mhz pasaules rekords.[/quote']

 

Oooki pamekleeshu taadu :) Kaads buutu preciizi modelis? Un nez shamai netaa visaadi tur vdimm etc modi ir normaali atrodami?

 

Tev gadījumā nevajadzēja ar LGA775 socketu?

 

Tad ir jāņem DFI Lanparty i875P-T.

 

http://www.dfi.com.tw/Product/xx_product_s...TYPE=LP&SITE=NA

 

Neuztraucies, defaultā Vdimm ir līdz 3.3, ja nemaldos.

 

Diemzheel s478 :(

Link to comment
Share on other sites

Es atradu paaris forumos kur LANPARTY PRO875B revA cilveeki raxta ka MB maxed out @fsb260Mhz... :? +/- jau tas pats kas shitam EPoX'im vien ir... nu maybe revB ir buutiski atschiriigs :?:

 

Toms Hardware arii testeejot Northwood VS Prescott uz tieshi Lanparty Pro875B RevB "izspieda" no 3,2E tikai 4,17Ghz ar Vapochill LS? :shock:

 

http://www4.tomshardware.com/cpu/20040517/...rescott-03.html

 

Wot i sizhu i dumaju... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Toties 6Ghz bija uz DFI :D' date=' tiesa gan s775.

Nu grūti spriest, manuprāt visas 3 plates ir labās.[/quote']

 

Njaa labais jau gan, bet taa ir pavisam cita plate... liidz shim neesmu atradis nevienu rezultaatu uz PRO875B revB kas buutu vienaads vai augstaaks ar manu :(

Link to comment
Share on other sites

Toties 6Ghz bija uz DFI :D' date=' tiesa gan s775.

Nu grūti spriest, manuprāt visas 3 plates ir labās.[/quote']

 

Njaa labais jau gan, bet taa ir pavisam cita plate... liidz shim neesmu atradis nevienu rezultaatu uz PRO875B revB kas buutu vienaads vai augstaaks ar manu :(

 

Tad ņem P4C800. Kaudze labu rezultātu kaut vai te:

http://www.vr-zone.com/guides/Intel/Northwood/

Link to comment
Share on other sites

Toties 6Ghz bija uz DFI :D' date=' tiesa gan s775.

Nu grūti spriest, manuprāt visas 3 plates ir labās.[/quote']

 

Njaa labais jau gan, bet taa ir pavisam cita plate... liidz shim neesmu atradis nevienu rezultaatu uz PRO875B revB kas buutu vienaads vai augstaaks ar manu :(

 

Tad ņem P4C800. Kaudze labu rezultātu kaut vai te:http://www.vr-zone.com/guides/Intel/Northwood/

 

Nu viens - tie ir northwoodi, tas taa...

Otrs - Maniac te sabiedeeja ar pashvaka paskata ASUS deeljiem... :S

 

Respektiivi - man nevajag veelvienu hi-end viduveejiibu :roll:

 

P.S. + nav jau izsleegta iespeeja ka CPU nevelk augstaak... wot tikai kaa lai es to paarbaudu?

 

Teoreetiski tachu ir taa ka palielinot cpu voltaazhu un pazeminot taa temperatuuru shamam vajadzeetu kaapt augstaak? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Vieniigais ko es veel izdomaaju, vareetu noapgreidot biosu... tipa iraid microcode uzlabojumi un taa.. vieniigi vcore reguleeshanu atnjem... bet nu ja 3,8... 3,9Ghz izies bez kljuudaam - tad var skatiities externaalas vcore reguleeshanas virzienaa :) Ja ne - buus vien vecais jaaliek atpakalj :)

Link to comment
Share on other sites

Fantastika... tiktaatl cik patreiz - 3,9Ghz 1:1 - no errors... :!:

+ beidzot ir izlaboti termo raadiitaaji biosam... viss kaartiibaa... :)

 

Ehh... prieks kur tu rodies :) Taa uzlabojaas gariigais, ka taa vien gribas kaadam uzsaukt alinju :D

Link to comment
Share on other sites

Fantastika... tiktaatl cik patreiz - 3' date='9Ghz 1:1 - no errors... :!:

+ beidzot ir izlaboti termo raadiitaaji biosam... viss kaartiibaa... :)

 

Ehh... prieks kur tu rodies :) Taa uzlabojaas gariigais, ka taa vien gribas kaadam uzsaukt alinju :D[/quote']

 

Man... :) Priekaa veciit taa tureet! ;)

Link to comment
Share on other sites

Fantastika... tiktaatl cik patreiz - 3' date='9Ghz 1:1 - no errors... :!:

+ beidzot ir izlaboti termo raadiitaaji biosam... viss kaartiibaa... :)

 

Ehh... prieks kur tu rodies :) Taa uzlabojaas gariigais, ka taa vien gribas kaadam uzsaukt alinju :D[/quote']

 

Nu tad jagaida jauns rekords :D

 

Kas tad beigas ir pa mateni :?:

Link to comment
Share on other sites

Fantastika... tiktaatl cik patreiz - 3' date='9Ghz 1:1 - no errors... :!:

+ beidzot ir izlaboti termo raadiitaaji biosam... viss kaartiibaa... :)

 

Ehh... prieks kur tu rodies :) Taa uzlabojaas gariigais, ka taa vien gribas kaadam uzsaukt alinju :D[/quote']

 

Nu tad jagaida jauns rekords :D

 

Kas tad beigas ir pa mateni :?:

 

Jaunais rekords gaidaams tikai peeec tam kad atradiishu veidu kaa aareeji palielinaat vCore... respektiivi 4Ghz shams negrib iisti celt - var redzeet ka elektriibas pietruukst... bet 3,8...3,9... iet :)

 

Plate parakstaa redzamaa :)

Link to comment
Share on other sites

Kaads man vareetu paskaidrot ko raxturo memtest86 7ais tests - Random number sequence?

 

Jo tieshi shajaa testaa saak paraadiities errori, kad man schiet ka procim elektriibas nepietiek... :roll: Tas vareetu buut procis, jeb arii kautkas cits?

Link to comment
Share on other sites

Oki... pa topica tieshajai teemai runaajot...

 

Luuk, patreiz zemaakaa temperatuura kaada ir bijusi manam P4E 3.2Ghz C0 :) Shajaa gadiijumaa @3,8Ghz kautgan tas nekaadu iipashu lomu temperatuuras zinjaa nespeelee - maybe +/- 1c

 

temperatuura.gif

 

Luuk... un tas ir tikai saakums 8)

 

Anyway taa zemaaka temperatuura tieshaam reaali dod lielaaku stabilitaati pie lielaakiem Mhz :)

 

Respektiivi...

pie 28c - memtest86 saaka kljuudas taisiit pie 3,8Ghz

pie 17-19c - memtest86 saaka kljuudas taisiit pie 3,95Ghz :)

 

Tas viss ar defaulto vCore... tiesa gan taalaak par 4,1Ghz pagaidaam veel netieku :(

Link to comment
Share on other sites

Kad dabūsi -42C, tad būs vēl augstāk :D:D:D

BIOS update is a must! Vēl labāk, ja var dabut kādu modēto :)

 

Hmm, parasti standarta testos 1-7 visbiežāk gan novēroju errorus 5.ajā testā, jo tas ir tāds advancētāks.

 


Test 7 [Random number sequence] 



This test writes a series of random numbers into memory. By resetting the seed for the random number the same sequence of number can be created for a reference. The initial pattern is checked and then complemented and checked again on the next pass. However, unlike the moving inversions test writing and checking can only be done in the forward direction. 

Link to comment
Share on other sites

Kad dabūsi -42C' date=' tad būs vēl augstāk :D:D:D

BIOS update is a must! Vēl labāk, ja var dabut kādu modēto :)

 

Hmm, parasti standarta testos 1-7 visbiežāk gan novēroju errorus 5.ajā testā, jo tas ir tāds advancētāks.

 


Test 7 [Random number sequence] 



This test writes a series of random numbers into memory. By resetting the seed for the random number the same sequence of number can be created for a reference. The initial pattern is checked and then complemented and checked again on the next pass. However, unlike the moving inversions test writing and checking can only be done in the forward direction. 

[/quote']

 

Wot kad es uzlieku taimingus kurus atminja itkaa netur, tad vainu kaste neceljas vispaar, vai arii izmet erorus jau 1 testaa... 5testaa neesmu maniijis nevienu erroru... 6testaa errori paraadaas pie lielaakiem Ghz turklaat ljoooooti biezaa slaani... ntie1000 vienkārši schotchiks griezhas kaa psihs... pazeminot temperatuuru par 10c shii robezha atkaapjas... so pieljauju ka to gjeneree CPU :roll:

 

Vismaz ramam peec papiiriem ir jaatur daudz vairaak :)

Link to comment
Share on other sites

Nu tu jau nevari 100% pārbaudīt vai rams netur, jo tev bloķēts reizinātājs, lūk es noteikti varētu pārbaudīt, jo man uz leju reizinātājs ir vaļā :D Domāju, ka RAM vajadzētu tomēr strādāt pēc defaultajiem bez gļukiem.

Link to comment
Share on other sites

Oki... pa topica tieshajai teemai runaajot...

 

Luuk' date=' patreiz zemaakaa temperatuura kaada ir bijusi manam P4E 3.2Ghz C0 :) Shajaa gadiijumaa @3,8Ghz kautgan tas nekaadu iipashu lomu temperatuuras zinjaa nespeelee - maybe +/- 1c

 

Luuk... un tas ir tikai saakums 8)

 

Anyway taa zemaaka temperatuura tieshaam reaali dod lielaaku stabilitaati pie lielaakiem Mhz :)

 

Respektiivi...

pie 28c - memtest86 saaka kljuudas taisiit pie 3,8Ghz

pie 17-19c - memtest86 saaka kljuudas taisiit pie 3,95Ghz :)

 

Tas viss ar defaulto vCore... tiesa gan taalaak par 4,1Ghz pagaidaam veel netieku :([/quote']

 

Kur ta tu savu kompi turi, garāžā, vai?

Link to comment
Share on other sites

Oki... pa topica tieshajai teemai runaajot...

 

Luuk' date=' patreiz zemaakaa temperatuura kaada ir bijusi manam P4E 3.2Ghz C0 :) Shajaa gadiijumaa @3,8Ghz kautgan tas nekaadu iipashu lomu temperatuuras zinjaa nespeelee - maybe +/- 1c

 

Luuk... un tas ir tikai saakums 8)

 

Anyway taa zemaaka temperatuura tieshaam reaali dod lielaaku stabilitaati pie lielaakiem Mhz :)

 

Respektiivi...

pie 28c - memtest86 saaka kljuudas taisiit pie 3,8Ghz

pie 17-19c - memtest86 saaka kljuudas taisiit pie 3,95Ghz :)

 

Tas viss ar defaulto vCore... tiesa gan taalaak par 4,1Ghz pagaidaam veel netieku :([/quote']

 

Kur ta tu savu kompi turi, garāžā, vai?

 

Nee uz darba galda :wink: Iepatikaas manas temperatuuras? :D

Link to comment
Share on other sites

Oki... pa topica tieshajai teemai runaajot...

 

Luuk' date=' patreiz zemaakaa temperatuura kaada ir bijusi manam P4E 3.2Ghz C0 :) Shajaa gadiijumaa @3,8Ghz kautgan tas nekaadu iipashu lomu temperatuuras zinjaa nespeelee - maybe +/- 1c

 

Luuk... un tas ir tikai saakums 8)

 

Anyway taa zemaaka temperatuura tieshaam reaali dod lielaaku stabilitaati pie lielaakiem Mhz :)

 

Respektiivi...

pie 28c - memtest86 saaka kljuudas taisiit pie 3,8Ghz

pie 17-19c - memtest86 saaka kljuudas taisiit pie 3,95Ghz :)

 

Tas viss ar defaulto vCore... tiesa gan taalaak par 4,1Ghz pagaidaam veel netieku :([/quote']

 

Kur ta tu savu kompi turi, garāžā, vai?

 

Nee uz darba galda :wink: Iepatikaas manas temperatuuras? :D

 

Par tam temperaturam :!:

Ta jau ir tiraka fizika! Jo augstaka t°, jo vairak materials izplesas. Tas attiecas uz ari uz procesoriem. Un man liekas, ka pat pie vismazakas materiala izplesanas pie tik maziem izmeriem (nanoskopiskiem) Varetu spelet milzigu lomu lai saktos problemas. Elekronu parleksanas un tranzistora caursisanas un ta talak. Jo t° zemaka, jo varak saraujas! Att'alumi palielinas un gluki nerodas :)

 

Vispariba, ja tiesam majas apstaklos varetu ta mierigi iegut kadus minus 250 un vel gradus, vai vislabak, sasniegt materiala supravaditspeju(tas ir tad, kad materialam nav pretestibas) tad procesorus varetu uzklokot bezgaligi (teoretiski) un tie neizdalitu ne kripatinu siltuma :!:

 

Zel, ka ta nevar :(

Pie cik gradiem, diez procim ieztatos supravaditspeja :?:

Kadiem 2-10 pec K noteikti...

Link to comment
Share on other sites

Oki... pa topica tieshajai teemai runaajot...

 

Luuk' date=' patreiz zemaakaa temperatuura kaada ir bijusi manam P4E 3.2Ghz C0 :) Shajaa gadiijumaa @3,8Ghz kautgan tas nekaadu iipashu lomu temperatuuras zinjaa nespeelee - maybe +/- 1c

 

Luuk... un tas ir tikai saakums 8)

 

Anyway taa zemaaka temperatuura tieshaam reaali dod lielaaku stabilitaati pie lielaakiem Mhz :)

 

Respektiivi...

pie 28c - memtest86 saaka kljuudas taisiit pie 3,8Ghz

pie 17-19c - memtest86 saaka kljuudas taisiit pie 3,95Ghz :)

 

Tas viss ar defaulto vCore... tiesa gan taalaak par 4,1Ghz pagaidaam veel netieku :([/quote']

 

Kur ta tu savu kompi turi, garāžā, vai?

 

Nee uz darba galda :wink: Iepatikaas manas temperatuuras? :D

 

Par tam temperaturam :!:

Ta jau ir tiraka fizika! Jo augstaka t°, jo vairak materials izplesas. Tas attiecas uz ari uz procesoriem. Un man liekas, ka pat pie vismazakas materiala izplesanas pie tik maziem izmeriem (nanoskopiskiem) Varetu spelet milzigu lomu lai saktos problemas. Elekronu parleksanas un tranzistora caursisanas un ta talak. Jo t° zemaka, jo varak saraujas! Att'alumi palielinas un gluki nerodas :)

 

Vispariba, ja tiesam majas apstaklos varetu ta mierigi iegut kadus minus 250 un vel gradus, vai vislabak, sasniegt materiala supravaditspeju(tas ir tad, kad materialam nav pretestibas) tad procesorus varetu uzklokot bezgaligi (teoretiski) un tie neizdalitu ne kripatinu siltuma :!:

 

Zel, ka ta nevar :(

Pie cik gradiem, diez procim ieztatos supravaditspeja :?:

Kadiem 2-10 pec K noteikti...

Ta tiri tepretiski var ari sasaldet ta ka nekustas vispar... absoluta nulle jebsu 260 vai ciktur minusos...

Link to comment
Share on other sites

Ta tiri tepretiski var ari sasaldet ta ka nekustas vispar... absoluta nulle jebsu 260 vai ciktur minusos...

 

Absoluutaa nulle = -273c peec Celsija :)

 

Un sasaldeet taa ka nekustas nemaz - nevar...

 

In all materials, a point is eventually reached at which all oscillations are the slowest they can possibly be. The temperature which corresponds to this point is called absolute zero. Note that the oscillations never come to a complete stop, even at absolute zero. 

 

AbsoluteZero.jpg

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...