Jump to content

Chilled water cooling systema...


IMAGin
 Share

Recommended Posts

Zinu ka kautkad kautkaadaa topikaa sen par to tika runaats, bet nevareeju neko jeedziigi atrast...

 

Vienvaardsakot - ideja ir taada... cik noprotu kondensaats saak rasties tad ja starp materiaaliem/objektiem/vidi ir ~16c graadu temperatuuras starpiiba...

 

Tad nu es domaaju, ja shis dators kopaa ar visu externaalo w/c sisteemu atrastos telpaa kuras ambient temperatuura ir teiksim no -5c liidz 10c tad teoreetiski vieniigaa termoizoleejamaa vieta buutu gar cpu saaniem?

 

Pienjemot ka keisaa ir laba gaisa caurpluusma un tur viss labi dzeseejas, shai gaisa temperatuurai uz paareejaam komponenteem nevajadzeetu sasniegt vairaak kaa 10c starpiibu starp komponentes un ambiento temperatuuru...

 

Un kaada vispaar ir pieljaujamaa temperatuura dazhaadaam pc komponenteem.. tur HDD, video, ramam?

 

 

Ir kaadi komentaari, ieteikumi, kaa to vislabaak un pareizaak realizeet?

 

Taa teikt... laikam gribas pakaapties augstaak par 4,33Ghz :oops:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • IMAGin

    37

  • Angelz

    7

  • Arvix

    13

Zinu ka kautkad kautkaadaa topikaa sen par to tika runaats' date=' bet nevareeju neko jeedziigi atrast...

 

Vienvaardsakot - ideja ir taada... cik noprotu kondensaats saak rasties tad ja starp materiaaliem/objektiem/vidi ir ~16c graadu temperatuuras starpiiba...

 

Tad nu es domaaju, ja shis dators kopaa ar visu externaalo w/c sisteemu atrastos telpaa kuras ambient temperatuura ir teiksim no -5c liidz 10c tad teoreetiski vieniigaa termoizoleejamaa vieta buutu gar cpu saaniem?

 

Pienjemot ka keisaa ir laba gaisa caurpluusma un tur viss labi dzeseejas, shai gaisa temperatuurai uz paareejaam komponenteem nevajadzeetu sasniegt vairaak kaa 10c starpiibu starp komponentes un ambiento temperatuuru...

 

Un kaada vispaar ir pieljaujamaa temperatuura dazhaadaam pc komponenteem.. tur HDD, video, ramam?

 

 

Ir kaadi komentaari, ieteikumi, kaa to vislabaak un pareizaak realizeet?

 

Taa teikt... laikam gribas pakaapties augstaak par 4,33Ghz :oops:[/quote']

 

Tu esi slims! :lol:

 

p.s. Es arī.. :roll:

Link to comment
Share on other sites

OC tiešām ir slimība.. Bet tas ir forši... teiksim es tagad esmu sācis savas OC gaitas... bet nekas dižs nesanāk jo Nevaru izmainiit Vcore... idiotiskais Shuttle MK31N BIOS to neļauj darīt... bet vocre var mainīt tikai caur BIOS :(

bet Imagin laba doma... uzstādi jaunu pasaules OC rekordu. Tiesa ar silikonu nozied ko vien var lai nerastos kondensaats tur kur nevajg...

Link to comment
Share on other sites

Ko tu taisies HDD overklokot? :D

 

Nu, piemēram, RAM temperatūru nosaka ražotājs. Kingston HyperX moduļiem ir 0-70C. Citiem var būt cita.

 

Karoč, mēs te jau runājām, paņem Vapochill LS un būsi laimīgs.

:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Ko tu taisies HDD overklokot? :D

 

Nu' date=' piemēram, RAM temperatūru nosaka ražotājs. Kingston HyperX moduļiem ir 0-70C. Citiem var būt cita.

 

Karoč, mēs te jau runājām, paņem Vapochill LS un būsi laimīgs.

:D:D:D[/quote']

Kā var overclockot HDD? es nesaprotu? IDEs Mhz palielināt, lai viss nodeg? un kam to vajag?

Link to comment
Share on other sites

Bija overclockers.ru par heatpipe paštaisīšanu... varonim tāds derētu.. viņš mums klusuma manijaks. Heatpipe cik noprotu ir radioatrs bez fan.

Link to comment
Share on other sites

Bija overclockers.ru par heatpipe paštaisīšanu... varonim tāds derētu.. viņš mums klusuma manijaks. Heatpipe cik noprotu ir radioatrs bez fan.

Neee "TEPLOVOJ NASOS" ir laba siltumvadiitaaaja metaala caurule

vars kaa likums kura ir pildiita ar viltiigu gaazu maisiijumu kas uzvaaraas un atdziest veidojot sleegtu sisteemu un iiziiii paarvadot siltumu no viena gala uz otru - lasi uzturot cauruli vienmeeriigaa temperatuuraa - tobis liidzko karseesi vienu caurules galu taa otrs kluus momentaa tikpat karsts (un otraadi)

pasham uzaisiit taadu ir bik pagruuti jo ir nepiecieshamas iekaartas (he he he a mums taadas iiiiirrrrrrr)

jaatrod tik noieta tirgus un mees taadas razosim pashi

Hmm... neslikts bizness sanāktu. tad vajag arī keisus ražot datoriem ar jau installed šādu sistēmu.

Link to comment
Share on other sites

Ko tu taisies HDD overklokot? :D

 

Nu' date=' piemēram, RAM temperatūru nosaka ražotājs. Kingston HyperX moduļiem ir 0-70C. Citiem var būt cita.

 

Karoč, mēs te jau runājām, paņem Vapochill LS un būsi laimīgs.

:D:D:D[/quote']

 

Nee HDD OC'ot negrasos :D Es vienkaarshi domaaju - jams tachu atrodas keisaa... un ja tajaa keisaa buus tie -5c nez vai tas netraumees kaadas no komponenteem? :roll:

 

Liidz Vapochill LS es veel tikshu, kad sapelniishu pa ZS un JG bumu kautcik naudinjas :oops:, bet iesaakumam vareetu pameegjinaat shaadi :roll:

 

Runaajot par heatpipeem... nu ja es ar heatpipe vadiishu to karstumu uz turieni kur dzeseeshu to liidz teiksim -5c tad eniivei ap/uz cpu un taas heatpipe aarpusee radiisies smertjeljnijs kondensaats... tas pats uz hdd etc siltoshajaam daljaam kuru pashtemperatuura buus vairaak kaa 16c augstaaka par ambient temp keisa.... :roll:

 

Luuk shis ir tas moments ko es appraatoju patreiz... + aciimredzot naaksies pieshaut w/c schidrumam arii antifreezu mazliet klaat - tievas taas cauruliites tomeer...

Link to comment
Share on other sites

nee keisos nevar konkureet ar kiinieshiem

shaadaas lietaas ir pavisam prasti - ja nevar dabuut vismaz 3kaarshu pelnju tad labaak nerazot vispaar ...

 

teiksim 20cm trubu ja tiorgo pa 2ls buutu tiiri labs navars ....

A jūs iepērkat lētos čainīzeru keisus un tur iemontējat to savu sistēmu. Tā var labu biznesu taisīt. Keisus kaukādus lētos un tikai sistēmu iekšā un viss... ņemt par tādu keisu kādus 150Ls.

Link to comment
Share on other sites

Hmm... neslikts bizness sanāktu. tad vajag arī keisus ražot datoriem ar jau installed šādu sistēmu.

 

nee keisos nevar konkureet ar kiinieshiem

shaadaas lietaas ir pavisam prasti - ja nevar dabuut vismaz 3kaarshu pelnju tad labaak nerazot vispaar ...

 

teiksim 20cm trubu ja tiorgo pa 2ls buutu tiiri labs navars ....

 

Prieksh manis izklausaas diezgan sapraatiiga cena... :roll:

Link to comment
Share on other sites

OC tiešām ir slimība.. Bet tas ir forši... teiksim es tagad esmu sācis savas OC gaitas... bet nekas dižs nesanāk jo Nevaru izmainiit Vcore... idiotiskais Shuttle MK31N BIOS to neļauj darīt... bet vocre var mainīt tikai caur BIOS :(

bet Imagin laba doma... uzstādi jaunu pasaules OC rekordu. Tiesa ar silikonu nozied ko vien var lai nerastos kondensaats tur kur nevajg...

 

OC man nav slimiiba - tas ir hobijs.. kaa slimiiba tas sanaak prieksh PC - shams jau ciesh ;)

 

Citi seezh maajaaas un shtuko jaunus musturus tamboreejamajiem galdautinjiem, es seezhu un nemieriigi praatuljoju ko taadu vareetu nodariit paari savam PC :oops:

 

A ideja par silikonu nav laba - tai sisteemai ir jaabuut izjaucamai ;)

Link to comment
Share on other sites

OC tiešām ir slimība.. Bet tas ir forši... teiksim es tagad esmu sācis savas OC gaitas... bet nekas dižs nesanāk jo Nevaru izmainiit Vcore... idiotiskais Shuttle MK31N BIOS to neļauj darīt... bet vocre var mainīt tikai caur BIOS :(

bet Imagin laba doma... uzstādi jaunu pasaules OC rekordu. Tiesa ar silikonu nozied ko vien var lai nerastos kondensaats tur kur nevajg...

 

OC man nav slimiiba - tas ir hobijs.. kaa slimiiba tas sanaak prieksh PC - shams jau ciesh ;)

 

Citi seezh maajaaas un shtuko jaunus musturus tamboreejamajiem galdautinjiem' date=' es seezhu un nemieriigi praatuljoju ko taadu vareetu nodariit paari savam PC :oops:

 

A ideja par silikonu nav laba - tai sisteemai ir jaabuut izjaucamai ;)[/quote']

To be a good overclocker you have to make sacrofices... kaukas ir jāziedo, lai iegūtu jaunu pasaules rekordu.

Link to comment
Share on other sites

Runaajot par heatpipeem... nu ja es ar heatpipe vadiishu to karstumu uz turieni kur dzeseeshu to liidz teiksim -5c tad eniivei ap/uz cpu un taas heatpipe aarpusee radiisies smertjeljnijs kondensaats... tas pats uz hdd etc siltoshajaam daljaam kuru pashtemperatuura buus vairaak kaa 16c augstaaka par ambient temp keisa.... :roll:

nu viens vaards OPTIMISTS

nu sore NESPIID tev uztureet darba reziimaa -5 graadu CPU

es teiktu kad 20C buutu jau superideaals raadiitaajs ...

 

cpu es neceru dabuut -5c pie 100% loada bez Vapochilla :) bet telpas gaisa un liidzarto dzeseejamaa schidruma temperatuuru ~0c gan :)

 

20c var dabuut arii bez tik ljoti zemaam telpas temeperatuuraam, pienjemot ka netiek lietots C0 Prescott's :wink:

Link to comment
Share on other sites

OC tiešām ir slimība.. Bet tas ir forši... teiksim es tagad esmu sācis savas OC gaitas... bet nekas dižs nesanāk jo Nevaru izmainiit Vcore... idiotiskais Shuttle MK31N BIOS to neļauj darīt... bet vocre var mainīt tikai caur BIOS :(

bet Imagin laba doma... uzstādi jaunu pasaules OC rekordu. Tiesa ar silikonu nozied ko vien var lai nerastos kondensaats tur kur nevajg...

 

OC man nav slimiiba - tas ir hobijs.. kaa slimiiba tas sanaak prieksh PC - shams jau ciesh ;)

 

Citi seezh maajaaas un shtuko jaunus musturus tamboreejamajiem galdautinjiem' date=' es seezhu un nemieriigi praatuljoju ko taadu vareetu nodariit paari savam PC :oops:

 

A ideja par silikonu nav laba - tai sisteemai ir jaabuut izjaucamai ;)[/quote']

To be a good overclocker you have to make sacrofices... kaukas ir jāziedo, lai iegūtu jaunu pasaules rekordu.

 

Par pasaules rekordu aizmirsti - nav man 3pakaapju kaskaades saldeetaajs ar -160c(?) lai sasniegtu tos vairaak kaa 6Ghz... i nevajag :) Kautgan taadu elektoropateerinju mana maaja vareetu pavilkt :roll:

Link to comment
Share on other sites

veel jau var dabuut ventilaacijas trubu, to izbaast pa logu un otru gali iemonteet ieksh pc... :D tik jaasabaazh vate vai kas tamliidziigs lai nenaak mitrums... laba sisteema ziemas laikaa :D

tas taac kaa joks... nenjemam mani par pilnu.... =]

Link to comment
Share on other sites

Runaajot par kondensaatiem auto pechkas-radiatoriem kondensaats nerodas, kondensaats rodas tikai kondishkai un taads diezgan normaals....Bet nezinu vai visaam vai kaa...

Link to comment
Share on other sites

veel jau var dabuut ventilaacijas trubu' date=' to izbaast pa logu un otru gali iemonteet ieksh pc... :D tik jaasabaazh vate vai kas tamliidziigs lai nenaak mitrums... laba sisteema ziemas laikaa :D

tas taac kaa joks... nenjemam mani par pilnu.... =']

 

Hmmz tas man radiija labu domu par iislaiciigu zemu temperatuuru uztureeshanu keisaa bez iipasha kondensaata :idea: Vajag pilnu keisu piegaazt ar tiem mitrumu uzsuucoshajiem kristaalinjiem ( tiem kaadus liek tur dazhaadu prechu iepakojumu kastees) :D

Link to comment
Share on other sites

veel jau var dabuut ventilaacijas trubu' date=' to izbaast pa logu un otru gali iemonteet ieksh pc... :D tik jaasabaazh vate vai kas tamliidziigs lai nenaak mitrums... laba sisteema ziemas laikaa :D

tas taac kaa joks... nenjemam mani par pilnu.... =']

 

Hmmz tas man radiija labu domu par iislaiciigu zemu temperatuuru uztureeshanu keisaa bez iipasha kondensaata :idea: Vajag pilnu keisu piegaazt ar tiem mitrumu uzsuucoshajiem kristaalinjiem ( tiem kaadus liek tur dazhaadu prechu iepakojumu kastees) :D

un tagad iesi tirguu pirkt leerumiem leetaas chiibas lai dabuutu tos maisinjus :)

Link to comment
Share on other sites

veel jau var dabuut ventilaacijas trubu' date=' to izbaast pa logu un otru gali iemonteet ieksh pc... :D tik jaasabaazh vate vai kas tamliidziigs lai nenaak mitrums... laba sisteema ziemas laikaa :D

tas taac kaa joks... nenjemam mani par pilnu.... =']

 

Hmmz tas man radiija labu domu par iislaiciigu zemu temperatuuru uztureeshanu keisaa bez iipasha kondensaata :idea: Vajag pilnu keisu piegaazt ar tiem mitrumu uzsuucoshajiem kristaalinjiem ( tiem kaadus liek tur dazhaadu prechu iepakojumu kastees) :D

un tagad iesi tirguu pirkt leerumiem leetaas chiibas lai dabuutu tos maisinjus :)

Es varu iedot 2 maisiņus...

Link to comment
Share on other sites

Taa nu nelielu testinju jau veicu :)

 

gaisa temperatuura pie externaalaas w/c kastes = -8c

gaisa temperatuura PC keisaa = +4c

 

Nezinu kaadas bija iistaas temperatuuras procim un chipsetam, jo MB datchiki melo :(

 

Chipsetam peec MB datiem bija 10c... interesanti kaada bija reaalaa, ja kad agraak skatiijos MB raadiija 30c, bet ar aareejo gradusnjiku raadiijums bija - 47c... :roll:

 

Zheel ka nebija pie rokas normaalais gradusnjiks ar zondi - buutu interesanti uzzinaat uudens temperatuuru aiz visiem CPU un chipsetiem... :( bet nekas - shis tik bij express izmeegjinaajums ;)

 

Kondensaatu, vai kautmazaako taa paziimi nemaniiju :)

Cauruliites gan no miiksti elastiigajaam kljuva akmenscietas :roll:

 

Bija arii blakusparaadiibas... ap un pie cpu, chipseta w/c bloku stiprinaajumiem, peec 10min shaadas dzeses darbinaashanas, saaka itkaa kautkas pa briidim ietinkscheeties, vai iekrakscheet... ljoti klusi un praktiski nemanaami, bet tomeer... :?

 

Vienvaardsakot - gaidu jauno bootmark buildu un kas zin, mosh izdosies paarkaapt savus magjiskos 4,33Ghz 8) :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Nu tik aizgāja smalkas tehnologījas (siltumcaurules)- da tās ir veca lieta : http://astronaut.ru/bookcase/books/salah03/text/04.htm - ir gan par Peltjē gan siltumcaurulēm (nu vienā gala izvaiko , bet otrā kondensējās- starp citu , tās izmanto rūpnieciskos proču dzesētājos, lai dabūtu fiksi siltumu prom no proča-vienīgais labums- sanāk daudz lielāka siltumvadītspēja , nekā tīram varam. Praktiski, pielietojums sākas, kad to tehnoloģiju sāka pielietot reaktīvo lidmašinu turbīnu lāpstiņu dzesēšana- tāpec PSRS tas skaitijās slepeni ). Ja jau gribat vēl krutāku- izmantojam gaisa virpuļu dzesētāju- princips pavisam vienkārš- ja iegriež gaisu (kā tas ir ciklonos)- temperatūra vidū ir krietni zemāka (par apkārtējās vides) . Bija tādas izstrādnes (patentētās ), kad uztaisa tur tādu sistēmu (kaudzi maziņu ciklonam līzīgu ierīču) un dzesē uz nebēdu. Tikai , vienīgā problēma - vajag komresoru un diezgan liels troksnis :)

Manā sapratnē , izgrūst naudu ir tikai jēga, ja var dabūt sistēmu klusāku, bet ja jaudīgāku- par to pašu naudu (bieži , bet ne vienmēr) var nopirkt jaudīgāku dzelzi. Tā , ka tas vis tikai sportiskai interesei- pats kādreiz paprovēju- nu dabū par pāris papagaiļiem ātrāku sistēmu, bet ar daudz lielāku iespēju , ka nestabilāka...

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja

Prieksh manis izklausaas diezgan sapraatiiga cena... :roll:

 

njaa tur jau taa lieta kad cena ta buutu sapraatiiga bet cik ta ir taadu kas ar to njemas ?

visi jau peerk gatavus verkus

mees taa piemetaam kad razoshana atpelniitos ja uztaisiitu vismaz 1000 shaadas trubas - bet kur taas notirgot .... njaa taada diezgan utopiska ideja taa ir diemzeel ...

 

Es dažas tās caurullītes paņemtu, PO cik tās maksātu hotj 10Ls pa 0,5m, galvenais, lai viņas varētu salocīt (max 45 grādos) un iznest ārpus korpusa.

 

Var jau pamēģināt ar M79 uztaisīt reklāmu un dot kādu 1mēnesi pieteikšanās laiku, domāju pietiekami uzrastos interesantu/OC fanātiķu.

Link to comment
Share on other sites

Prieksh manis izklausaas diezgan sapraatiiga cena... :roll:

 

njaa tur jau taa lieta kad cena ta buutu sapraatiiga bet cik ta ir taadu kas ar to njemas ?

visi jau peerk gatavus verkus

mees taa piemetaam kad razoshana atpelniitos ja uztaisiitu vismaz 1000 shaadas trubas - bet kur taas notirgot .... njaa taada diezgan utopiska ideja taa ir diemzeel ...

 

Es dažas tās caurullītes paņemtu' date=' PO cik tās maksātu hotj 10Ls pa 0,5m, galvenais, lai viņas varētu salocīt (max 45 grādos) un iznest ārpus korpusa.

 

Var jau pamēģināt ar M79 uztaisīt reklāmu un dot kādu 1mēnesi pieteikšanās laiku, domāju pietiekami uzrastos interesantu/OC fanātiķu.[/quote']

fanaatikjis ir slidens vards kuru nevajag biezi lietot... par fanatismu var runat par ticigajiem bet ne par oceriem in lv... nu nez varbut ari ir kads fanats bet nu es vismaz nezinu nevienu tadu vairums ir prosta gribetaji ar pamegjinat valjas ptieks utt. bet fanatikji tas ir kas dzinjaks... tads cilvis jau sen butu pedejo kapeiku pudeli utt izdevis un iepircis saldejamo mashinu... un Wrld rekordu uzstadijis... bet ari vairums to rekordistu ir parasti cilvji ar kaari izcelties... nu vismaz man ta liekas...

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja

Prieksh manis izklausaas diezgan sapraatiiga cena... :roll:

 

njaa tur jau taa lieta kad cena ta buutu sapraatiiga bet cik ta ir taadu kas ar to njemas ?

visi jau peerk gatavus verkus

mees taa piemetaam kad razoshana atpelniitos ja uztaisiitu vismaz 1000 shaadas trubas - bet kur taas notirgot .... njaa taada diezgan utopiska ideja taa ir diemzeel ...

 

Es dažas tās caurullītes paņemtu' date=' PO cik tās maksātu hotj 10Ls pa 0,5m, galvenais, lai viņas varētu salocīt (max 45 grādos) un iznest ārpus korpusa.

 

Var jau pamēģināt ar M79 uztaisīt reklāmu un dot kādu 1mēnesi pieteikšanās laiku, domāju pietiekami uzrastos interesantu/OC fanātiķu.[/quote']

fanaatikjis ir slidens vards kuru nevajag biezi lietot... par fanatismu var runat par ticigajiem bet ne par oceriem in lv... nu nez varbut ari ir kads fanats bet nu es vismaz nezinu nevienu tadu vairums ir prosta gribetaji ar pamegjinat valjas ptieks utt. bet fanatikji tas ir kas dzinjaks... tads cilvis jau sen butu pedejo kapeiku pudeli utt izdevis un iepircis saldejamo mashinu... un Wrld rekordu uzstadijis... bet ari vairums to rekordistu ir parasti cilvji ar kaari izcelties... nu vismaz man ta liekas...

OK varu mainīt formulējumu fanātiķis uz "OC pašmāju GURU". Skan labāk :lol: :?:

Link to comment
Share on other sites

Taa nu nelielu testinju jau veicu :)

 

gaisa temperatuura pie externaalaas w/c kastes = -8c

gaisa temperatuura PC keisaa = +4c

 

Nezinu kaadas bija iistaas temperatuuras procim un chipsetam' date=' jo MB datchiki melo :(

 

Chipsetam peec MB datiem bija 10c... interesanti kaada bija reaalaa, ja kad agraak skatiijos MB raadiija 30c, bet ar aareejo gradusnjiku raadiijums bija - 47c... :roll:

 

Zheel ka nebija pie rokas normaalais gradusnjiks ar zondi - buutu interesanti uzzinaat uudens temperatuuru aiz visiem CPU un chipsetiem... :( bet nekas - shis tik bij express izmeegjinaajums ;)

 

Kondensaatu, vai kautmazaako taa paziimi nemaniiju :)

Cauruliites gan no miiksti elastiigajaam kljuva akmenscietas :roll:

 

Bija arii blakusparaadiibas... ap un pie cpu, chipseta w/c bloku stiprinaajumiem, peec 10min shaadas dzeses darbinaashanas, saaka itkaa kautkas pa briidim ietinkscheeties, vai iekrakscheet... ljoti klusi un praktiski nemanaami, bet tomeer... :?

 

Vienvaardsakot - gaidu jauno bootmark buildu un kas zin, mosh izdosies paarkaapt savus magjiskos 4,33Ghz 8) :twisted:[/quote']

 

Taapat tev ar savu sasaldeeto pimpeli mani neuzveikt! 8) 8) 8) 8)

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja

Ko Mhz izņēmi no apraksta Angelz? Bija takš iepriekš, vai es kļūdos?

Link to comment
Share on other sites

Ko Mhz izņēmi no apraksta Angelz? Bija takš iepriekš' date=' vai es kļūdos?[/quote']

 

:) Tas taa intrigai... Cik vajag, tik o/c hehe :) Anyway gruuti buus beat me... 3DMark'aa 01SE/03/04, Aquamark'aa, Bootmark'aa.... :)

 

Skatos beidzot uz Zalmanja esi uzseedies...

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja
Ko Mhz izņēmi no apraksta Angelz? Bija takš iepriekš, vai es kļūdos?

 

:) Tas taa intrigai... Cik vajag, tik o/c hehe :) Anyway gruuti buus beat me... 3DMark'aa 01SE/03/04, Aquamark'aa, Bootmark'aa.... :)

 

Skatos beidzot uz Zalmanja esi uzseedies...

 

Jā, ēbreju dievība tagad palīdz grūtajā dzīve. Manjaks pārāk vieglprātīgi, man šķiet, no viņas šķīrās 8) Pat ja WC uzlikšu, Zalman atstāšu :!: :!: :!:

Link to comment
Share on other sites

Ko Mhz izņēmi no apraksta Angelz? Bija takš iepriekš, vai es kļūdos?

 

:) Tas taa intrigai... Cik vajag, tik o/c hehe :) Anyway gruuti buus beat me... 3DMark'aa 01SE/03/04, Aquamark'aa, Bootmark'aa.... :)

 

Skatos beidzot uz Zalmanja esi uzseedies...

Nu tad tev vel pilnai jaudai vajag Raptorus kadus 4-6 saslegt ieks Raid0...

BTW cik tad augstu Winchi uzceli???

Link to comment
Share on other sites

Ko Mhz izņēmi no apraksta Angelz? Bija takš iepriekš, vai es kļūdos?

 

:) Tas taa intrigai... Cik vajag, tik o/c hehe :) Anyway gruuti buus beat me... 3DMark'aa 01SE/03/04, Aquamark'aa, Bootmark'aa.... :)

 

Skatos beidzot uz Zalmanja esi uzseedies...

Nu tad tev vel pilnai jaudai vajag Raptorus kadus 4-6 saslegt ieks Raid0...

BTW cik tad augstu Winchi uzceli???

 

Winchesterz celjas liidz pat 2.7 tikai daudz kas ierobezho jamaa o/c. Vieniigais naakas izveeleeties mega rama performance vai cpu performance. Cik pachekoju testus labaak iehavot mazaak Mhz bet aatraaku rama caurlaidiibu. Kas arii redzams manos bootmark rezultaatos. Es domaaju ar 77k+ performaci ieksh Aquamarka man pashlaik pietiek :) Kaste performee labi, esmu apmierinaatc ar paareju uz A64... Beizot AMD savedushi kaatriibaa uz savas platformas rama caurlaidiibu... Tas priecee :)

 

Par Raptoriem nah vinjus, mega pikjo... :) Veelak maybe nomainiishu tagadeejos 2x120 Maxtor DM9+ SATA 8Mb uz 2x200 Maxtoriem DM10+ SATA 16Mb keshu...

 

Veel ko piefikseeju, kad uz jamaa deelja integreetais VIA 8237 Raida kontra performee aatraak nekaa ieprieksheejaa deelja NF7-S / AN7 Silikonz 3112...

Link to comment
Share on other sites

2 Angelz - nu ieksh cpu sadaljas nav neviena jauna rezultaata :lol: taakaa seedi pagaidaam biksees ar Ai'm deeli :p

Link to comment
Share on other sites

CyberGhost

Prieksh manis izklausaas diezgan sapraatiiga cena... :roll:

 

njaa tur jau taa lieta kad cena ta buutu sapraatiiga bet cik ta ir taadu kas ar to njemas ?

visi jau peerk gatavus verkus

mees taa piemetaam kad razoshana atpelniitos ja uztaisiitu vismaz 1000 shaadas trubas - bet kur taas notirgot .... njaa taada diezgan utopiska ideja taa ir diemzeel ...

 

Nerunā, man jau bija līdzīga ideja par WC, bet izmaksas pārāk augstas un tavs variants pavisam notiekti varētu aiziet jo pieprasījums noteikti IR... :wink:

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja

Nu veči, laikam BŪS jātaisa :) :!:

No laboratorijas aizņemšos visādus spirtiņus un šķīdinātājus tipa: acetons, metanols, etanols, propanols, izopropanols - no ķīmiķiem vēl sazin ko, bet nu OK laiks linkam

Link to comment
Share on other sites

2 Angelz - nu ieksh cpu sadaljas nav neviena jauna rezultaata :lol: taakaa seedi pagaidaam biksees ar Ai'm deeli :p

 

Bet overvallaa ir rezultaatc, pietam pieklaajiigs bez bagiem. Tritonam tikai reaalais iistais bez bagiem rezultaatc ir 14774 pointi. Taakaa seedi smirno :) A CPU rezultaatc man ir iekarotc ko tur vairs... :)

Link to comment
Share on other sites

2 Angelz - nu ieksh cpu sadaljas nav neviena jauna rezultaata :lol: taakaa seedi pagaidaam biksees ar Ai'm deeli :p

 

Bet overvallaa ir rezultaatc' date=' pietam pieklaajiigs bez bagiem. Tritonam tikai reaalais iistais bez bagiem rezultaatc ir 14774 pointi. Taakaa seedi smirno :) A CPU rezultaatc man ir iekarotc ko tur vairs... :)[/quote']

 

Hehe zacepil? :p

 

Da laab... lai jau buutu... es vieniigi domaaju par MB nomainju, jo schiet ka visu nestabilitaashu etc pamataa ir patreizeejaa plate...

 

Ai dusma - wot nebija toreiz pacietiibas pagaidiit ASUS P4C800 E-Deluxe :? Buus laikam tagad taada jaanjem...

Link to comment
Share on other sites

2 Angelz - nu ieksh cpu sadaljas nav neviena jauna rezultaata :lol: taakaa seedi pagaidaam biksees ar Ai'm deeli :p

 

Bet overvallaa ir rezultaatc' date=' pietam pieklaajiigs bez bagiem. Tritonam tikai reaalais iistais bez bagiem rezultaatc ir 14774 pointi. Taakaa seedi smirno :) A CPU rezultaatc man ir iekarotc ko tur vairs... :)[/quote']

 

Hehe zacepil? :p

 

Da laab... lai jau buutu... es vieniigi domaaju par MB nomainju, jo schiet ka visu nestabilitaashu etc pamataa ir patreizeejaa plate...

 

Ai dusma - wot nebija toreiz pacietiibas pagaidiit ASUS P4C800 E-Deluxe :? Buus laikam tagad taada jaanjem...

 

Ko dariit... ;) Bitva za benzin :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Maniac

Hmm... neslikts bizness sanāktu. tad vajag arī keisus ražot datoriem ar jau installed šādu sistēmu.

 

nee keisos nevar konkureet ar kiinieshiem

shaadaas lietaas ir pavisam prasti - ja nevar dabuut vismaz 3kaarshu pelnju tad labaak nerazot vispaar ...

 

teiksim 20cm trubu ja tiorgo pa 2ls buutu tiiri labs navars ....

 

Dempingojam? :)

Ja heatpipe nāktu komplektā dzesēšanas galu un CPU galvu uz dažādiem soketiem, tad noiets garantēts.

Link to comment
Share on other sites

Guest Maniac

Ai dusma - wot nebija toreiz pacietiibas pagaidiit ASUS P4C800 E-Deluxe :? Buus laikam tagad taada jaanjem...

 

Nu ar ASUS P4C800 E-Deluxe pēdējā saskare man bija ļoti savdabīga - atverot iepakojumu ko es redzu - uz dēļa nav ~ 1/3 kondensatoru uzlodētu :shock: :shock: :shock: . Tāds paskats bija uz visiem trijiem dēļiem ko redzēju :evil: . Nācās atteikties no idejas par šī dēļa iegādi, paņēmu ABIT IC7, vismaz nebija nokastrēta barošanas ķēde.

P.S. Asus pēdējie P4...800 dēļi nezkāpēc Prescotus nemīl - mosfeti izdeg - arī to esmu redzējis :evil: .

Link to comment
Share on other sites

Ai dusma - wot nebija toreiz pacietiibas pagaidiit ASUS P4C800 E-Deluxe :? Buus laikam tagad taada jaanjem...

 

Nu ar ASUS P4C800 E-Deluxe pēdējā saskare man bija ļoti savdabīga - atverot iepakojumu ko es redzu - uz dēļa nav ~ 1/3 kondensatoru uzlodētu :shock: :shock: :shock: . Tāds paskats bija uz visiem trijiem dēļiem ko redzēju :evil: . Nācās atteikties no idejas par šī dēļa iegādi' date=' paņēmu ABIT IC7, vismaz nebija nokastrēta barošanas ķēde.

P.S. Asus pēdējie P4...800 dēļi nezkāpēc Prescotus nemīl - mosfeti izdeg - arī to esmu redzējis :evil: .[/quote']

 

Nu mosh reviizija jaunaaka?

 

Manai EPoX platei liidziigi... arii mazaak kondikju kaa ieprieksheejaam versijaam, prastaaka baroshana + mofseti svilst kaa psihi.... godiigi sakot pirms nebiju salicis radiatorus + ventilatoru paspeeju piebruuninaat laku MB otraa pusee :shock: :?

 

Par IC7 nu njez... svaarstos starp ASUS P4C800 E-Deluxe un Abit IC7 Max3... otrajam itkaa probleemas ar voltaazhu tureeshanu ja grib OC'ot...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...