Jump to content

Glābiet Maximu :)


gringo
 Share

Recommended Posts

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mezavecis

    5

  • eedis

    5

  • Konstatators

    5

  • gringo

    5

man arī viss strādā, nezinu kas tev tur pašam īsti neiet, uzliec Flash plejeri :grin: Bet nu tā maximas padarīšana ir sviests.

Link to comment
Share on other sites

Volodja Zavituškins

Tā garšīgā kartupeļu biezputra ar bonusu - ēd un saņem gastroenterītu bija Deglava Maksimā.

 

 

Kameras Ulmaņa gatvē. :(

Link to comment
Share on other sites

malinens2

Bljin, mana gjimene iepeerkas maximaa, bet tikko manu mammu aizveda uz slimniicu, jo temperatuura 40graadi un vemshana... dziivoju Pljavniekos (gadaas iepirkties gan Deglava, gan Saharova maksimaas)

Labots - malinens2
Link to comment
Share on other sites

Es parasti iepērkos vai nu Olimpijas RIMI kas iznāk pa ceļam vai arī Imantas lielajā Maximā un pagaidām nekādu zarazu neesu saķēris, laikam tapēc, ka biežāk iepērkos rimčikos :cool:

Link to comment
Share on other sites

martinus

ulmana gatvē nopirku malto gaļu kurai termiņš vel 3 dienas. viņa bija skāba. cik vecai ir jabūt gaļai, lai viņa saskābtu:) neperciet gaļu maksimā!

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Ja atmiņa mani neviļ, nesasaldētai maltajai gaļai uzglabāšanas laiks (ledusskapī) ir 12 stundas.

Link to comment
Share on other sites

dzhonsons

Maksimā iepērkos bieži. Ne vienā vien. Daudz un dažādās lokācijās. Nu jau pāris gadus. Kapēc es neesmu saslimis? Man veicas? ^^ Mhm.. Dīvaini.

Link to comment
Share on other sites

Igelkott

Efektologs kļūst par defektologu, par kuru aktīvu izteresi sāk izrādīt epidemiologi.. Kaksima, mhh..

Labots - Enrike
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Varbūt izklausos pēc pāķa, bet cik vien tas ir iespējams, tad paostu.

 

Pēc ožas var noteikt gandrīz jebkura produkta lietojamību pirms to bāzt mutē. Tak veca manta vienmēr odīs savādāk.

Link to comment
Share on other sites

NEKAD NEVIENĀ MAXIMA UN RIMI NEDRĪKSTS pirkt gatavoto uz vietas produkciju, bet cilvēki ir stulbi , slinki un tik pērk un paši vainīgi ka guļ slimnīcā. Ja pašam galva uz pleciem nav, tad nekā :|

Link to comment
Share on other sites

dzhonsons

Kā jau augstāk minēju - ne reizi vien esmu iepircies Maximās. Esmu pircis GATAVU produkciju. Ne es, nedz kāds ģimenes loceklis slimnīcā NAV [labi, ka tā.] gulējis. Kāpēc?

Link to comment
Share on other sites

Es parasti iepērkos vai nu Olimpijas RIMI kas iznāk pa ceļam vai arī Imantas lielajā Maximā un pagaidām nekādu zarazu neesu saķēris, laikam tapēc, ka biežāk iepērkos rimčikos :cool:

 

+1

 

 

NEKAD NEVIENĀ MAXIMA UN RIMI NEDRĪKSTS pirkt gatavoto uz vietas produkciju, bet cilvēki ir stulbi , slinki un tik pērk un paši vainīgi ka guļ slimnīcā. Ja pašam galva uz pleciem nav, tad nekā :|

 

 

Par maximam piekritu, bet Rimi ir ok, neesmu vel nevienu reizi iegrabies un pazinu loka ari neviens nav trapijis uz kaut ko beigtu.

Link to comment
Share on other sites

rashns Tev ko smadzenes kā ķeblim? Maz zini kā tavus makaronus, ko vārīsi, vai maizi, kuru pirksi gatavo :mrgreen: āksts gatavais... visus produktus un pusfabrikātus gatavo cilvēki, katram produktam var gadīties cilvēces faktors ;) emm un tu nezini ķadi apstākļi ir pārikas fabrikās u.t.t.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

eedis, zini, cilvēciskais faktors nespēlē lomu, kad tiek tirgota prece, kas turēta neatbilstošā temperatūrā vai turklāt termiņš iztecējis. Tas ir bizness.

 

Vo brīnos, kas pērk tos gaļas vai zivs konservus, kas stāv kaudzēm stendos, kur vidēji 25 grādi.

Link to comment
Share on other sites

martinus

Pareizi jau centis saka: ''salātu mazgāšana ir mīts''. neko viņš neteica par skalošanu.

Link to comment
Share on other sites

mezhavecis ir strādāts par to pašu preču krāvēju SN veikalā... prasības ir stingras un vismaz SN un RIMI veikalos, tas, KA plauktā ir prece ar beigušos termiņu IR pārdevēja/preču izkrāvēja vaina! attiecībā uz svaigajiem (dārzeņi,augļi), ja pats tādu pirksi atstāj plauktā, ja nē izmet... neviens dēļ PVD un citām nebūšanām neekonomēs (domāts, ka veikals nepārdos vecu produkciju, lai noplenītu liekus 100Ls ;) )

Link to comment
Share on other sites

ehh, ir parauts i no maximas i no rimisha gatavajiem salātiem .. tākā pats negatavoju tad pārsvarā pērku tikai gatavos variantus... principā tagad tikai iepērkos tikai un vienīgi iekš XO (duntes sky) - tuvu pie darba un atrodas maršrutā: birojs-> mājas :D

Labots - zuicis
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

eedis, viens ir nolasīt nost no plauktiem veco produkciju, kas stāv plauktos un tur tiešām ir apkalpojošā personāla atbildība.

 

Bet kas tad liek vecus produktus likt salātos, un vēl jo vairāk mazgāt? Pārdevēji aiz garlaicības mākti starpbrīžos pamazgā salatiņus? Tur jau vadības politika pie vainas, ka beigto produkciju noraksta uz algu rēķina.

Link to comment
Share on other sites

Mežaveci... do`maju ,ka tā pļutka ir nevisa no veciem burkāniem, bet gan no nemazgātām rokām ;)

Link to comment
Share on other sites

kakulacis

Senāk regulāri pirku salātus maksimā (Jelgavā, Dobeles šosejā), bet pirms kādiem 2-viem mēnešiem abi ar draudzeni dabūjām adsfjridhfnd uz divām nedēļām... Vairs salātus nepērku :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Gadās jau ārkārtas gadījumi, kad sanāk apēst kādu maximā gatavotu lietu, nu sūdi tie ir.

Pats visu pērku un gatavoju mājā, lai ar neesmu pavārs, patīk tā lieta :wink:

Ja kas, ikdienā iepērkos maximā, lētak un tuvāk kā rimi

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Kā jau augstāk minēju - ne reizi vien esmu iepircies Maximās. Esmu pircis GATAVU produkciju. Ne es, nedz kāds ģimenes loceklis slimnīcā NAV [labi, ka tā.] gulējis. Kāpēc?

Kā Tev šķiet - cik cilvēki Maximā pērk uz vietas gatavoto produkciju? Atļaušos minēt - vairāki desmiti (iespējams, pat simti) tūkstoši. Un cik tāpēc nokļuvuši slimnīcā? Deviņi. Tevi pārsteidz tas, ka šo dažu procenta daļu vidū nav ne Tevis, ne Tavu radinieku, ne paziņu? Mani nepārsteidz.

Link to comment
Share on other sites

Outsider

agrāk arī pirka man ģimenē salātusm aximā, pirms pāris mēnešiem beidzām, apnika tie mazgātie pārpiparotie salāti, rimi ir pirkta gatavā paika, tiesa ceptie kartupeļi un mērces tik, nekas slikts negadījās par laimi

Link to comment
Share on other sites

Dundurs

Pirms paris gadiem T-market (tagadējā Maxima) veiklaa nopirku kaut kadus biezpiena sierinjus, un pec tam pie poda tik sedeju ar abiem galiem.

Link to comment
Share on other sites

nav tik traki kā jūs te mālē :) Tad jau no mazajām bodītēm vairāk jāraustās, kur veikala īpašnieks, sagādnieks, ekspeditors, krāvējs un direktors ir viena persona un viņa sieva ir pārdevēja, grāmatvede un apkopēja, viss vienā ;) Tur drīzāk ka tiek mazgāta gaļa un desas, pārlīmētas birkas ar derīguma termiņiem... Maximas, sevišķi jau lielās, neies meklēt sū*us uz savu galvu, lai ieekonomētu kādus desmitniekus vai max pāris simtus... Cik gadās Rīgā būt, parasti iegriežos kādā no trīs iksu maksimām un iepērkos pa pilnu programmu. Arī salātus bieži paņemu. Protams ka skatos kādi tie izskatās, parasti ņemu kādus "ejošākus", mazāk iespēja ka tie būs ilgi stāvējuši. Problēmas ar vēderu vai tamlīdzīgi nav bijušas ne man ne kādam no ģimenes locekļiem... suni un kaķus ieskaitot :)

Link to comment
Share on other sites

Pirms paris gadiem T-market (tagadējā Maxima) veiklaa nopirku kaut kadus biezpiena sierinjus, un pec tam pie poda tik sedeju ar abiem galiem.

Tas, avēdergripu saķēri, jo rokas nemazgāji pirms ēdi... pats vaiņigs ;)

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Tā jau i - ja aizgūtnēm rij visu, ko noliek priekšā, tad tā arī ir, ka sanāk pļerrrr :mrgreen:

Vecu pārtiku, kā jau Mezhavecis minēja, var itin labi atpazīt i pēc smaržas (smakas), i pēc izskata. Vajag vairāk sekot līdzi tam, ko ņem, nevis grābt tik ciet visu, kam ir skidons.

Protams, to, kas vakuma iepakojumā vis nepaostīsi, bet to jau arī neviens nevar nemazgāt, visu nosaka termiņš.

Un pērkot visu gatavu ir tomēr jārēķinās, ka veikalnieki iespējams būs sagāzuši iekšā majonēzi ar pēdējo dienu termiņu, kādas pavecākas desas u.t.t. Maxima nav restorāns - tas ir širpotrebs. Un ko var gribēt no rūpnieciskas salātu gatavošanas lielveikalā - rekā pat nelaimīgajam "Stella Pub" izgāja, kur tu par lietām atbilstoši maksā.

Tā teikt - gribi maksimāli daudz garantijas, griez un taisi pats. ;)

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Personigi gatavu produkciju tas butu salatus utt. neperku jo parasti pats maja pagatavoju ko eedamu.

Link to comment
Share on other sites

Bastjens

Njā, ar tiem salātiem ne tikai Maximai var paslīdēt kāja, manam vēderam vienreiz dikti neiepatikās Stockmana "siļķe kažokā", bet tas taču sevi pozicionē kā klasi augstāks veikals.

Man kafejnīcā pie mājām vienmēr svaigi, garšīgi salāti, tad nu tur arī pērku.

 

 

Man liekas, ka tik neveiksmīga reklāma kā Maximai par "salātu mazgāšanu" Latvijā mums vēl nav bijusi. Reklāmas radītāju vajadzēju nekavējoties atlaist no darba un aizliegt taisīt reklāmas uz visiem laikiem.Ja vēl kāds neko nebija dzirdējis par veciem salātiem Maximā, tad, pateicoties šai reklāmai, tagad par to zina visi. Reklāma taču nedrīkst radīt sliktas asociācijas vai - vēl trakāk - kalpot kā antireklāma.

 

 

 

P.S.Glābiet, nevis "glābjiet".

Labots - Bastjens
Link to comment
Share on other sites

Igelkott

PS. Tiem, kas pērk gatavos salātus un rosoliņus: mamma nav mācījusi, ka viss, pirms bāzt rijamcaurumā (un/vai citos caurumos), ir jānomazgā!? :mrgreen: Tāda tā hiēnas higiēnas būtība..

Link to comment
Share on other sites

malinens2

RIMI & SN ir daudz augstaakas prasiibas un tie lieki nechakareejas ar deriiguma terminjiem. Maximaa visu izpaardod liidz peedeejam. Mans brachka nesen straadaaja SN un deriiguma terminjus tur skataas ljoti stingri un viss, kam beidzas deriiguma terminjs, tiek izmests (regulaari tiek lietas aaraa alkohola pudeles utt.). Straadaajot Maximaa par minimaalo algu (kjipa skoleenu projekts), es neierados uz droshiibas noteikumu izklaastiishanu un nekad taa arii par tiem netiku informeets un nekur nebiju parakstiijies. Vienreiz mainjas vadiitaaja paluudza diezgan lielai semenju chupai nokasiit deriiguma terminja vietu, jo tas bija beidzies jau pirms meenesha (bija paliela kaudze ar semeneem). Zheel, ka tolaik nebiju veel tik gudrs visos tajos darba liigumos utt- vareetu normaali pachakareet praatu priekshnieciibai...

Labots - malinens2
Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Nu reklāma jā - gribēja no defekta uztaisīt efektu - saklausījušies, ka runā par salātu mazgāšanu, uzreiz "palaida" savu šizofrēnisko Ūbeli, lai tas pierāda pretējo. Bet visu tā vēl aktualizējot, viņiem vēl ilgi nesanāks no tām baumām atbrīvoties. Pašvaks PR gājiens.

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

gribi maksimāli daudz garantijas, griez un taisi pats.

Atļaušos nepiekrist. Arī mājās var uztaisīt salmonelozi, leptospirozi, dizentēriju un ko tik ne visu vēl saturošu ēdamo. Taču - tas būs atsevišķs gadījums, kas plašu rezonansi neiegūs. Bet summā šie gadījumi veido, šķiet, lielāko daļu no šādu saslimšanu gadījumiem, grupveida saslimšanas, kad vainīga kāda ēdināšanas iestāde, atstājot otrajā vietā.

 

Gluži tāpat kā ar aviokatastrofām. Kaut gan katrs šāds gadījums ir dramatisks, tomēr uz autoavāriju fona aviotransports ir visdrošākais ceļošanas veids.

Link to comment
Share on other sites

Warriorr

nu jaa maxsimai neiet pirms paaris nedeeljaam bij sizhets zinjaas ka no apgroziibas iznjem 3,5t sapuvushus lashus ko tirgoja kaa svaigus tagad saslimushi cilveeki no salaatiem...maksimas taajau sliktais teels buus veel pamatiigaak iemiits dubljos kautgan vienmeer buus cilveeki kas tur pirksies deelj nedaudz zemaakajaam cenaam kautvai tie pashi pensionaari kas neko labaaku nevar atljauties :(

 

pats peerku regulaari gatavo paiku ieksh rimi un gadiijies ir visaadi taatad secinaajums ka ar svaiguiem produktiem probleemas ir visiem lielveikaliem netikqai maxsima.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...