Jump to content

Dators priekš spēlēm.


Rob
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

 

Kā jau virsrakstā ir teikts, tiek meklēts dators priekš spēlēm. Aptuvenie cenu griesti ir 800Ls-, neskaitot monitoru. Tad nu lūk kāda izskatās mana šībrīža komplektācija, labprāt uzklausītu kādus ieteikumus/kritiku. Paldies.

 

Procesors - Intel C2Q 2500/1333/6M

Pamatplate - MB EX38/ICH9R S 775 ATX DDR2/GA-EX38-DS5 GIGA-BYTE

Atmiņa - MEMORY DIMM 1GB PC8500 DDRII/5-5-5-15 DUAL CH. KIT (2GB) OCZ - Kopā 4GB.

Cietais Disks - Samsung F1 750GB SATA2 7200RPM 32MB.

Grafiskā karte - XFX GF 9800GTX PCIE 512MB BLACK EDITION

DVD - Liteon DVD-/+R/RW/-RAM12x BULK BLACK/DH-20A4P-O6C

Korpuss - COMPUCASE MIDI BLACK ATX W/O PSU 6C29BS-UG

PSU - Cooler Master Real Power Pro 700W Modular.

 

Man uzreiz rodas pāris jautājumi par PSU un cieto. Vai Cooler Master ir normāls PSU ražotājs, vai tomēr daudz lietderīgāk būtu izvēlēties Thermaltake vai ko tamlīdzīgu? Un kā sastāv ar Samsung cietajiem diskiem, esmu dzirdējis, ka šamiem patīk nobrukt, vai tomēr būtu vēlams izvēlēties kādu citu ražotāju.

 

Tālāk, interesēja vai nebūtu labāk 4gb RAM'a vietā likt 6-8GB, vai no tā būtu jēga un vai tas būtu perspektīvi.

 

Tātad vēlos atgādināt, ka dators būs domāts tēvam priekš gāmošanas un worda (un es ar prieku izmantošu lielo cietni priekš saviem "stuff"). Ak jā un vēl, es nevēlos nekādus kreisos ražotājus, man jau ir slikta pieredze ar visādiem club3d utml.

 

Paldies par atsaucību.

Link to comment
Share on other sites

Es k-ko šādu arī apsvēru, tomēr nēesmu vēl pārliecināts vai 10k RPM disks ir tik ātrs priekš gaming aplikācijām.

 

Katrā ziņā paldies par komentāru, centīšos atrast kādus testus.

Link to comment
Share on other sites

robcixx

tas raptors nav vairs nekas iipash, pat muusdienu Sea 7200,11 modelji ir lidzverigi atruma zinja, bet cena vispar salda :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Intel Xeon X3350 - 184Ls. (Tas pats Q9450, tikai ar pāris papildus instrukciju atbalstu)

Asus P5K PRO - 66Ls. ja nelieto Crossfire, un nav vajadzīgs ICH9R, tad neredzu jēgu ņemt to X38 plati par to ciparu. Papildus tam Gigabyte viennozīmīgi nerekomendētu, ja vien nav runa par īpaši lētām budžeta platēm, vai ļoti retiem izņēmumiem.

CSXO-CEC-800-4GB-KIT - 51Ls. nev jēga pārmaksāt par tiem moduļiem, ja arī šie ar nelielu sprieguma pacelšanu ies uz 1066MHz. Ņemt četrus 1066MHz moduļus gan neieteiktu. Vairumā gadijumu nāktos atstāt uz 800MHz, jo atmiņas kontrolieris nespētu turēt četrus moduļus ar tādu frekvenci.

Club3D GeForce 9800GX2 - 302Ls. Lasiju tavas domas par šo ražotāju. Ir tā, ka ja tu paņemtu 9800GX2 no dažādiem ražotājiem, un salīdzinātu, redzētu, ja līdz pat pēdējam tranzistorma kartes ir 100% identiskas. Tas tādēļ, ka vairumu no pilnīgi visām videokartēm ražo kopējas rūpnīcas, no kurām šie te brendi arī viņas iepērk. 9800GX2 pārdošanā ir tikai reference samples, tādad tirgū neatradīsi nevienu 9800GX2, kura nebūtu ražota Flextronics rūpnīcā. Tomēr elektronika ir un paliek elektronika, jebkas var nobeigties. Ja vien RMA nav izteikti liels t.i virs 10% viena brenda precai, tad nav ko uztraukties.

DVD+/-RW GSA-H55NRBB - 15Ls. Izvēloties DVD iekārtu, tur ir tikai jāskatās uz fīčām, vai vajag DL/LS, vai nē. Lūzt visi kā viens, arī Plextor, Sony/NEC un diezgan bieži. Kamēr garantija ir, vari neuztraukties.

6C29BS-UG - 18Ls. Korpusu atstāj to pašu, labs, izturīgs kopuss par labu cenu. Thermaltake lieto Compucase iekšas tiem kas vēlas pārmaksāt par izskatu.

Chieftec CFT-750-14CS - 66Ls.

Samsung HD753LJ - 71Ls. Cietni vari atstāt to pašu, sanāks nedaudz zem 800Ls, vai arī vari izvēlēties vienu mazu, bet ātrāku disku sistēmai, otru, lielāku datiem.

Labots - Kasparz
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...