Jump to content

Autoatbildētājs, balss pastkastīte


Recommended Posts

Es zvanīju uz LMT un man teica, ka tā fīča esot tikai krutajos telefonos un no operatora puses netiek uzturēta.

 

Vai man jāpērk ūberkruts telefons? LMT tante tā arī nemācēja paskaidrot, kāds telefons man nepieciešams, lai varētu kaut ko tādu realizēt. Cik skatījos iekš Nokia 6300, tad nekas tāds nav.

 

Mošk ir kādas alternatīvas?

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Mobilajam telefonam no autoatbildētāja ir jēga tikai tad, ja to uztur operators. Ja to uztur telefons, tad telefonam jābūt zonā, lai autoatbildētājs darbotos.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Labi miers ar visu, man vajag kaut kādu vecu nelietotu neaktīvu numuru (vēlams LMT), uz kuru var pāadresēt savu numuru, lai es vienkārši atrastos ārpus zonas, tai pašā laikā saņemtu īsziņas.

 

Esmu tagad atvaļinājumā un gribās nedaudz mieru no klientiem.

 

Droši vien kādam ir kāds neaktīvs numurs zināms uz 2 nedēļām. Ja ir, rakstiet PM. Būšu pateicīgs.

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

hmm kapec nevaretu atslegt telefonu.panjem ieperc tad zz pa 0.99 sakuma komplektu. ;) tele2 operatoram ir balss pasts.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

AA - laba lieta, īpaši ja zona gļuko. Uz telefona man stāv uzlikts Advanced Call Manager - bet tas ir softisks čibriks ar AA iespēju, kas nozīmē, ka reāli darbosies tikai ja telefons būs zonā...

 

Operatora AA pašam operatoram ir izdevīgs - ja zvanītājs ir operatora klients, zvanītājs maksā par sarunu ar AA un naudiņa paliek pašam operatoram +pats jūzeris, lai noklausītos savus saņemtos AA ierakstus, arī zvana AA par operatora noteikto tarifu...

Link to comment
Share on other sites

  • 6 years later...
AA - laba lieta, īpaši ja zona gļuko

 

Paceļu Hefri augšā.

 

Pat pēc 7. gadiem. AA baigi labā lieta. Iemanījušies cilvēki man atstāt ziņas, jo vieglāk pateikt, nekā driķēt epastu vai ziņu kur citur.

Labots - Fruzz
Link to comment
Share on other sites

Agrāk balss pasts bija baigi neizevīgs,bet skatos,ka tagad tarifi ir mainījušies uz labo pusi.

Labots - rooyar
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...